-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
[url]http://images8.fotosik.pl/126/d2dc6841ed7d514emed.jpg[/url] Grawitacja jej fafle powyginała :diabloti: Ja bym ją razem z Shirą na polach chciała widzieć :loveu:
-
Cielakowy bannerek na swoim miejscu:diabloti: A bianka porób zdjęcia na tym meczu który my wygramy w sobote:evil_lol:
-
I co się cieszysz będziesz pisała sama. Bez możliwości ściągania i odpisywania :evil_lol:
-
Siema świry co tam?:diabloti:
-
[url]http://images6.fotosik.pl/567/cebffd472d493f42med.jpg[/url] Jakie sliczne:loveu:
-
[quote name='wiki4']To przez tę przerwę :mad: Ja chcę częściej takie :loveu: Łooł, gratulacje :lol:[/QUOTE] ja też :diabloti: [quote name='Minerva']Szpanujesz tą czwórką kochana :evil_lol:[/QUOTE] pewnie że tak, mam w końcu czym! :diabloti:
-
Wow super dla mnie też↨ zrobisz Shirkową emotkę??:diabloti:
-
Ale ma czarne podwozie :evil_lol:
-
[url]http://img193.imageshack.us/img193/1192/20091110057.jpg[/url] haha tak jest to bodygard mojego skarba! :diabloti: nie zadzierać z nim:mad::loveu:
-
I tutaj też sie witam :diabloti: dawac foty bom spragniona fredzi :diabloti:
-
[quote name='wiki4']Witanko prawie weekendowe :lol::loveu: Czuję się jakby był poniedziałek :lol:[/QUOTE] A wiesz że ja też :evil_lol: A pochwale sie że dzisiaj dostałam 4 z sprawdzianu z matmy :loveu: :multi: (jestem w 4 klasie a ostatnio 4 dostałam w 1 klasie :diabloti:)
-
Siemano Tofiki:diabloti:
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Siema rude:razz: -
[quote name='Czarnulka']Sieemaaacie ;) Co tam?[/QUOTE] A czwartek, przed piątkiem a w piątek koncert :diabloti: [quote name='Cavy'][URL]http://i33.tinypic.com/ftzwnl.jpg[/URL] Duchy! :crazyeye: :evil_lol:[/QUOTE] hia hia :diabloti: [quote name='Minerva'][URL]http://i33.tinypic.com/okzkew.jpg[/URL] Tydzień mnie nie było a Twoje diablisko tak wyrosło :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Cielaki!! :multi::loveu: Tęskniłyśmy :diabloti: Za co dostałyście bana?;p
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
No w sumie tak :diabloti:. ja niby tez i za każdym razem mi to życie skraca :roll::diabloti: -
[quote name='bianka19']Dobrze , to przyjedź do Lubina to dostaniesz buziaka , masz niedaleko :evil_lol: A tak na marginesie to w sobote "[B]Krispol Września" [/B]i "[B]MKS Cuprum MUNDO Lubin" [/B] grają u nas w Lubinie mecz siatkówki w szkole podstawowej numer 14 :multi: Ciekawe kto wygra :evil_lol: Mam pomysł!! Zabierz się z nimi! :eviltong: Mecz zaczyna się o godz. 15 :diabloti:[/QUOTE] Ale ja mam znajomych w Progressie :-( (inny starszy klub siatkarski we Wrześni:diabloti:) a wygra Krispol :diabloti:
-
i buzi od Cezika :evil_lol: a długaśnej załóż kaganiec :diabloti::evil_lol:
-
a może mała się wystraszyła albo podała sąsiadce a ta się wkurzyła na nią albo nawet może sąsiadka działa w tym kierunku ;)
-
A cóż to za nakrapiany przystojniak??:diabloti: Witamy się :evil_lol:
-
To się cieszę :loveu: A montażyk super :diabloti: Szkoda tylko ze tej muzyki nie ma :( Przetłumaczę graffiti na nasze :diabloti: Pierwsze jest[B] [COLOR=Red]C[/COLOR][/B][COLOR=Red] [/COLOR],drugie z okiem to [COLOR=Red][B]e[/B][/COLOR] ,później jest[COLOR=Red] [B]z[/B][/COLOR] pokrywa c i e ,to z wielką kropą to [COLOR=Red][B]i [/B][/COLOR], to z błaznem z zębiskami to [COLOR=Red][B]k[/B][/COLOR] :). Mam nadzieję że teraz czaicie:evil_lol:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Doda przyjdę na pogrzeb z Shirą :diabloti: -
[quote name='Shirai - Koki']Aj tam nie czaju, nie czaju Nero to czarny, a Rosso to czerwony...hm a kolega Shir'ki nazywa sie Nero jak to Nero jak jest Rosso :evil_lol:[/QUOTE] Ale jaja nawet nie wiedziałam :diabloti: [quote name='CaneSs']Siemacie! Super foteczki ( szczególnie te z grafitti! ) A jak tam u was? :cool3:[/QUOTE] a u nas leniwie jak w niedziele:evil_lol: [quote name='deer_1987']ale to byly wczorajsze zdjecia a ja chce dzisiejsze![/QUOTE] nie ma :evil_lol: zła pogoda i nygustwo :cool1: [quote name='bianka19']Heej .;) Jeszcze raz podziękuje Ci za to graffiti , jest boskie :loveu::loveu: A gdzie Shira. ??:-o :evil_lol::evil_lol: Nero , duch , a Shira zniknęła :diabloti: [URL]http://i33.tinypic.com/ftzwnl.jpg[/URL][/QUOTE] spoko luzik 5zł+Vat:evil_lol:
-
jak zostać przewodnikiem psa policyjnego/praca w policji
sunshine posted a topic in Wojsko - policja
Hej już od jakiegoś czasu próbuję sie tego dowiedzieć i mimo ze szukam po necie nic nie ma na ten temat :mad: Ponieważ są tu żony i znajomi przewodników może wy mi powiecie jak wygląda ta sprawa. Jak zostać przewodnikiem, czy pies mieszka z przewodnikiem, gdzie się zgłosić, może jakieś linki przydatne:) będę wdzięczna za pomoc:) -
[quote name='stratoos']Hej :) No oczywiście zdjęć dziś nie będzie, bo leje, wieje i ogólnie do 4 liter :diabloti: Oczywiście jak jest wolne to MUSI być taka pogoda :shake: Jakie smsy?? Jendego puściłaś :eviltong: A nie odpisuje bo mi się kasa na komie skończyła :placz: Jak kiedyś się rozpogodzi i choć na chwilę wyjdzie słońce to jakieś fotki dam :cool3:[/QUOTE] A nie mówiłam że tak będzie :diabloti:
-
oł sorx :evil_lol: głupolek ze mnie:diabloti: