-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Piaskowy husky:diabloti: [IMG]http://i34.tinypic.com/mls754.jpg[/IMG] Romantico buzi :loveu: [IMG]http://i33.tinypic.com/5fjm2c.jpg[/IMG] :cool3: [IMG]http://i34.tinypic.com/2rf57qu.jpg[/IMG] Tryb nocny w telefonie:evil_lol: I nasza wieża ciśnień w tle ;) [IMG]http://i33.tinypic.com/2vni9nl.jpg[/IMG] Za chwilę jeszcze dodam filmik ;)
-
Banan :loveu: [IMG]http://i37.tinypic.com/98ax3a.jpg[/IMG] Hia hia:diabloti: nie śmiać się proszę, rano nie wyglądacie lepiej [IMG]http://i38.tinypic.com/2nlz1w4.jpg[/IMG] O co kaman? :evil_lol: [IMG]http://i34.tinypic.com/2j4tw9k.jpg[/IMG] A teraz z dzisiejszego spacerku z Ewą i Nerem :diabloti: Standard czyli duchy:evil_lol: [IMG]http://i38.tinypic.com/voy1w6.jpg[/IMG] Chyba najwyraźniejsze zdjęcie :evil_lol: [IMG]http://i38.tinypic.com/29fs4g0.jpg[/IMG] c.d.n ;)
-
No to zaczynamy od zdjęć z niedzielnego poranku w łóżku:diabloti: Tak zaczynamy z Shirą dzień:loveu:: "No Martyna, czas wstawać" Taki pysk zawsze rano oglądam jak otwieram oczy, a później czuję jęzor :evil_lol: [IMG]http://i34.tinypic.com/awulh4.jpg[/IMG] Trochę zaspana:eviltong: [IMG]http://i34.tinypic.com/3524xlh.jpg[/IMG] I te oczyska:loveu: [IMG]http://i36.tinypic.com/2n18k7b.jpg[/IMG] Smile:cool3: [IMG]http://i34.tinypic.com/egtrok.jpg[/IMG] Akukuk :loveu: [IMG]http://i37.tinypic.com/jrd5y9.jpg[/IMG]
-
[quote name='Maks i Spark']Cześć :) Spóźnione, ale Naj naj dla Shiry :loveu::loveu::multi: dobrego dnia A.[/QUOTE] Ważne że szczere dzięki :loveu: [quote name='CaneSs']Nono, zaraz 100 stronka bedzie :evil_lol:[/QUOTE] niop będzie :D [quote name='Czarnulka']coo tam?;D[/QUOTE] A szybki dzień ;p [quote name='Idolka'][URL="http://i34.tinypic.com/35n0bw8.jpg"]http://i34.tinypic.com/35n0bw8.jpg [/URL] jak ona wypiękniała :))))) i wydoroślała . pozdrawiam[/QUOTE] dzięki :loveu: [quote name='madziulik_13']100 już nie długo :evil_lol: To fotki ! :cool3:[/QUOTE] Ha! mam dzisiejsze :diabloti:. Byłyśmy na spacerku z aniołkiem666 i Nerem. Niestety była mgła i się zdjęcia mazały, ale kilka jest, no i filmik :evil_lol: w rewanżu za rozmazane zdjęcia:multi:. Jest też kilka domowych zaraz pododaje :diabloti:
-
[quote name='Minerva']Bystrzacha jesteś :evil_lol:. Ale ja też nie szybsza-polski robię :lol:.[/QUOTE] ja własnie skończyłam i się za historię biorę :diabloti: skleroza nie boli ale jutro ciężko będzie :placz: [quote name='GaBi12']Dzięki za porady :p Śliczną masz sunie :loveu::lol: PS.Moja sygnaturka jeszcze nie jest podlinkowana :([/QUOTE] to linkuj szybciutko ;)
-
[quote name='CaneSs']Jak u was gitez majonez to u nas Las ketchup :evil_lol:[/QUOTE] i musztarda też :diabloti: [quote name='bianka19']Heej Wam Shirki :loveu: Moje kochane :diabloti: A na Twoje pytanie nie umiem odpowiedzieć , ponieważ sama nie wiem :eviltong:[/QUOTE] No kurcze na zdjęciach tez nie wyglada na tak zwyczajnie szarą :evil_lol: [quote name='Minerva']Hej Wam :hand: Co do sierści... Na żywo pewnie lepiej widać :eviltong:.[/QUOTE] Nio widać inaczej... :diabloti: [quote name='GaBi12'][SIZE=2][COLOR=Black]Witamy Witamy ! :eviltong: Śliczny psiak :loveu: Zakochałam się w nim normalnie :roll: Mam do ciebie małe pytanko : [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Black]Podczas spacerów nie moge spuścić ze smyczy mojego psa,ponieważ później nie moge go złapać :placz: Czy znasz na to sposób? :-( Odpowiedz w mojej galerii :cool3: A na twoje pytanko nie umiem odpowiedziec :shake: :lol: _________________ [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13153590#post13153590"]Ciapek czyli aniołek w ciele diabełka - Dogomania Forum[/URL] Pozdrawiamy Shire i Ciebie ;) :cool1: [/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Dzięki :loveu: już odpisałam :diabloti: Pozaglądam później do was kochani bo sie okazało że nie mam lekcji zrobionych :evil_lol::shake:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='Doda_']sunshine taa pewnie klik klik na dogo i ucieklas pod koldre :evil_lol:[/QUOTE] Wlaśnie jakoś tak miałam spokój ducha:evil_lol: pomimo cięzkich tematów przed powrotem do domu :diabloti: -
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
sunshine replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
Cześć Caprisie a jakieś foty może wreszcie?:evil_lol: -
[url]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/Autumn/DSC_9511.jpg[/url] śliczna ta fotka :loveu: Uszyska do góry!!!:diabloti:
-
Super zdjęcia:loveu: [url]http://i37.tinypic.com/23jk5kz.jpg[/url] Juz to gdzieś mówiłam ale kocham latające psy!!:loveu:
-
[quote name='wilczanda']Fajne foty.:diabloti: Kiedy je oglądam Shira mi Łowcę przypomina.:roll: Nie wiem czy to moja chora wyobraźnia, czy te rasy pierwotne są do siebie straaaasznie podobne, ale... [COLOR=DarkOrange][B]Shira jest pięknaaaa![/B][COLOR=Black] Przyjdę do Ciebie, żeby ją zjeść!:sabber::facelick::evil_lol:[/COLOR][/COLOR][/QUOTE] Shira nie jest jadalna :diabloti: Ale to nie tylko Twoje odczucie mnie też się tak wydaje :evil_lol: [quote name='Infortune.']Ale ona jest świetna :loveu: Widzę, że też uważa smycz za jedną znajlepszych zabawek :diabloti:[/QUOTE] Hehe tak. Ona nie lubi w ogóle na smyczy chodzić z reszta ja też ją wolę bez smyczy :diabloti: no ale cóż to bezpieczeństwo :evil_lol: [quote name='Agniecha93']Ale mnie tu dawno nie było... I wiem że to był błąd [URL]http://i36.tinypic.com/24q04f5.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE] Oj tak!:evil_lol: [quote name='CaneSs']Siemacie, co tam u was?[/QUOTE] Gitez majonez :diabloti: [quote name='Czarnulka'][URL]http://i33.tinypic.com/33nuxd0.jpg[/URL] ślicznaa :loveu: Rośnie strasnzie.;p [URL]http://i34.tinypic.com/35n0bw8.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE] niop hihi :evil_lol: [quote name='deer_1987']95 i 96 widzialam chce jeszcze nowsze :D[/QUOTE] a tu wyszło moje lenistwo była taka ładna pogoda a my fotek nie zrobiłyśmy :diabloti:, za dobrze się bawiłyśmy :evil_lol: A teraz ja was o coś zapytam. Przyjrzyjcie się tym ostatnim zdjęciom czy Shira się wam nie wydaje jakaś taka błękitna?:eviltong: Wiecie o co chodzi coś jak blue merle, albo wyżły wajmarskie. Bo ona przez pewien czas ciemniała z jasnego srebra a teraz jakoś tak wyniebieściała:D Jej mama była biała ojciec czarno-biały (jeżeli to w ogóle by miało jakiś sens)+ to że Shira ma lodowo błękitne oczy... Mam przewidzenia?:diabloti:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Pokojowe rozwiązania przynoszą ukojenie dla duszy i spokój ciału ... :diabloti: Jest 3:10 i nic mnie nie zjadło :multi:Tylko Shirze się coś śni bo "biega we śnie" :evil_lol: -
[url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/371355/00000011.jpg[/url] "No weź daj mi smaka ":evil_lol:
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
sunshine replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
http://images44.fotosik.pl/226/700ef30d3899da03med.jpg Ale torpeda:loveu: -
[url]http://images50.fotosik.pl/226/14e104b883c1b475.jpg[/url] :D:D:D:D:D Usmiech do kamery :evil_lol: Super zdjęcia!:diabloti:
-
[url]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/IMG_0683.jpg[/url] Jak Lord na purpurze:evil_lol:
-
[url]http://i35.tinypic.com/2mlp2d.jpg[/url] hehe walki psów :evil_lol:
-
[url]http://img130.imageshack.us/img130/3330/beznazwy1kopiazo.jpg[/url] O matko Polko co to jest?! :D:D:D
-
Ale skoczek. Uwielbiam go za to :loveu:. A dlaczego musi mieć kaganiec po za płotem?:(
-
A ja Wam powiem że wy śpicie a ja nie mogę:mdleje:
-
E tam co tam jabłka :evil_lol:. Pomarańcze na wyciągnięcie ręki to jest coś :loveu:. Ale za truskawki to bym je oddała :diabloti:
-
Ej wy tam macie ściankę wspinaczkową :loveu:. zawsze chciałam sie wspinać:diabloti:
-
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
sunshine replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
U mnie też pół szkoły na zmiane choruje :shake:. Chrum chrum :evil_lol: -
O co tu kaman ? Gdzies jakieś zdjęcia były ? przegapiłam coś?:diabloti:
-
[quote name='Shirai - Koki']Moje slodkie ADHD :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Ewa&Duffel']świetny filmik, bardzo ładna ta piosenka i pasuje do Shiry :loveu:[/QUOTE] Dziękuję:loveu: [quote name='Minerva']Mój diabołek Shirkowaty :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] oj tsiak:evil_lol: [quote name='wiki4']Filmik jest super :evil_lol: Przez Ciebie się zaraziłam tą piosenką i cały czas ją śpiewam :lol:[/QUOTE] sorki :diabloti::evil_lol: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=Red][B]A przypominam że na [COLOR=DeepSkyBlue]stronie 95 i 96[/COLOR] są świeżutkie [COLOR=DeepSkyBlue]zdjęcia[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: