Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. śliczne:loveu:
  2. śliczna nowa miseczka :loveu: [url]http://www.otofotki.pl/img12/obrazki/ab8141_DSC04389.JPG[/url] z tym misiem to on się chyba nie rozstaje:diabloti:
  3. [quote name='aniolek666']Hehe ja tez ją uwielbiam:evil_lol:[/QUOTE] niach niach :diabloti: jak tam po spacerku ?? :diabloti: Shira zjadła kolacje pogoniła kota i śpi :evil_lol:... szkoda że fotek nie ma bo park był piękny :loveu:
  4. [quote name='tonacja']No co Ty? Śnieg? Do nas jeszcze nie zawitał :evil_lol: Fajnie, że jej się podobało :) w końcu to husky z krwi i kości! hihihi Gratuluję posiadania tak ułożonego psiaka :cool3: :multi: oby tak dalej![/QUOTE] Dziękuje bardzo :loveu:...a co do sniegu...dzisiaj już po nim śladu nie ma :evil_lol: Ale co sie pokazał to sie pokazał :cool3: [quote name='Maks i Spark']Cześć z rana ;) A.[/QUOTE] czesć wieczornie :diabloti: [quote name='bianka19']Heej Ślicznotki :loveu: Suuper focie ;) Buzii.[/QUOTE] hejka :cool1: Dzięki :loveu: [quote name='HuSkYy-Paulina-94'][URL]http://i35.tinypic.com/2ur2o1x.jpg[/URL] buaha widze ze juz nie miala gdzie legnąć :cool3:[/QUOTE] dokładnie...wygodnisia :diabloti: [quote name='wiki4']Dzieńdoberek ;)[/QUOTE] siemka :lol:
  5. [url]http://img87.imageshack.us/img87/7062/20090916080.jpg[/url] kocham te fotę hiahiahiai:diabloti:
  6. [url]http://i33.tinypic.com/nb1w6e.jpg[/url] jakie fajniutkie łapulki...wycałowała bym :evil_lol:... wiem wiem mam świra ale psie łapska sa super i cała reszta z reszta też :loveu:
  7. Hejka, mieliście super trening ;). Dzięki za zaproszenie być może się skuszę :razz:. Puki co Shira jest za chuda w uszach na skakanie;p i tylko by wszystkie psy zaczepiała... głupol z niej jeszcze :diabloti:. Uczymy się obiegania i całkiem, całkiem idzie... Shira 7 listopada kończy 6 miesięcy za jakiś czas może się pojawimy żeby popatrzeć jak to się robi po fachowemu :evil_lol:
  8. co słychać Ringulce gargulce?? :evil_lol: Zasypało Was??:razz:
  9. Toż to staruch jest już :evil_lol:
  10. bez skocznego Timka dogo to już nie to samo :placz:
  11. sunshine

    Duffel

    masz taki fajny kudłaty dywanik że wcale mu się nie dziwię że woli podłogę :evil_lol:
  12. hej, hej ziomki... jutro czwartek a to prawie weekend więc wiecie...:diabloti:
  13. A może jakieś Shiraikowo spacerkowe zdjęcia??:razz: macie pewnie fajne okolice ( a przynajmniej inne niż ta szarość u nas teraz:evil_lol:)
  14. [url]http://img267.imageshack.us/img267/416/dsc06820s.jpg[/url] jaki stróż :loveu: normalnie bała bym się wejść na podwórko :diabloti:
  15. [url]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/IMG_0507.jpg[/url] Ty mu tu jakąś fryzure ułożyłaś czy jak?? :diabloti:
  16. Tej, dawać mi tu fotki a nie jakieś tam może...:mad:
  17. Pewnie ze tak też mam hasiorka w bloku i nie narzeka ( i tak więcej czasu spędzamy po za domem niż w domu :evil_lol:) Zazdroszczę drugiego hasiora...też mi się marzy już drugi rozrabiaka :diabloti: "bo kto raz kupi husky to albo będzie miał ich całą gromadke albo już nigdy więcej nie popełni tego błędu" :evil_lol: A tak w ogóle to ta maluda(malamutka nijaka Alaska;P) juz urosła :loveu: Dawaj więcej fot :multi:
  18. [url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/DSCF5669.jpg[/url] a odsprzedasz mi?:razz: zawsze takiego chciałam mieć :evil_lol:
  19. sunshine

    Ares...

    Ślicznusi pięknusi psiachole :loveu:. I te uszyska koleżanki :diabloti: Urocze psisko...pasuje do Aresa :evil_lol:
  20. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0b721284120c6c19.html"]001.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl[/URL] heheh ale ziomal :evil_lol:. A nauka pieknie idzie:multi:. jeszcze trochę ćwiczeń i bedzie kumać co znaczy "FREDKA! osiem!" :evil_lol: A w jakim programie obrabiasz filmiki i jak go ściągnąć?? :cool3: "Cielak, cielak fajny jest! - Cielak cielak, SUPER PIES!! "
  21. No normalnie jak mi fotek zaraz nie pododajesz to ci :mad:...:diabloti: Idziemy jutro po szkole na spacer i focianie piechów?? :evil_lol:
  22. [quote name='Shirai - Koki']Dzien dobry Sunshine....o jak milo duzo zdjeci i jakie fajowe...Tofik bojowy jak to jamnisie maja w naturze chyba, Shirai to jedna jamnisia w lape ugryzala...a ten jak na dzentelmena przystalo damie nie oddal :evil_lol:... A Shira...najlesza fota jak orzelka zaliczyla :evil_lol:...ADHD....mi nie przeszkadza jak takie focie superowe sa...dawaj wiecej fotek...Shiry z ADHD :evil_lol:[/QUOTE] hia hia dzięki :diabloti: na pewno będą jakieś :cool1: [quote name='Idolka'][URL]http://i37.tinypic.com/2yjvuiq.jpg[/URL] pozycja jej łap mnie rozwala :evil_lol: szaliona :) A jaka wieeelka już :crazyeye:[/QUOTE] no tak od szczeniaka zabawnie uklada łapki... :p [quote name='Hitoshi']Hej :) I jak tam Twoja rozrabiara? Widzę, że większa już od mojego xd[/QUOTE] oj rosnie rosnie :loveu: i jestem z nią co raz bardziej związana. Ona była moim najlepszym wyborem w życiu... kocham w niej wszystko łącznie z ADHD i wiecznym przeszkadzaniem mi w lekcjach :evil_lol: [quote name='CaneSs']Siemmacie Shirkowate :cool3: Co tam u was?:cool3:[/QUOTE] [quote name='Maks i Spark']Cześć z wieczora :) A.[/QUOTE] Cześć Wam cavisiowe i szpicowe :loveu: a właśnie wróciłam z Bydgoszczy niedawno, pouczyłam się trochę matmy i wpadłam na chwilke zobaczyć co tam na dogo ;p [quote name='Minerva'][URL]http://i34.tinypic.com/16jmte9.jpg[/URL] Biegamy :loveu: Zapraszamy do nas na filmik;)[/QUOTE] już lecę cielaczki :loveu: P.S. Dzisiaj Shira widziała swój pierwszy śnieg :multi::loveu:. Jak wychodziłam do szkoły zaczeło padać a Shira leżała przed balkonem i go obserwowała zaskoczona:eviltong:. Niestety pierwszosniegowych zdjęć nie mam bo wróciłam dopiero wieczorem i nic by nie było widać, ale możecie mi uwierzyć na słowo że zabawa była nieziemska :diabloti:. PPS. Shira została dzisiaj sama w domu pierwszy raz na tak długo (czyli prawie 2 godziny:diabloti:) (btw.wcześniej były "szkolenia po 15,20 minut:p) i była grzeczna jak aniołek :loveu: Brawa dla mojego dzielnego pycholca :multi:
  23. http://photos.nasza-klasa.pl/1224170/212/other/std/e63c415492.jpeg osz to wściekłe psy :diabloti: Gratuluje chodzenia przy nodze Shira bez smyczy idzie przy nodze....dopóki mam coś dobrego w ręce. Na ulicy to już wyższa szkoła jazdy :diabloti:... rogi do nieba :placz:
  24. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f553/nero-czyli-niepospolity-fafik-d-148771/[/url] Śliczna focia :loveu: I ten księżyc w pełni :loveu: My z Shira uwielbiamy pełnię...nie wiem jak ona ale ja mam mase energii wtedy a jej odbija :evil_lol:. To takie ...wilcze;p
×
×
  • Create New...