Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. Albo nie zauważyłas kiedy urosła :evil_lol: [url]http://img25.imageshack.us/img25/4201/p1010671v.jpg[/url] "podejdź do mnie to jak ci łapa pacne to cie własna pani nie pozna" <- myśli Puszka na tym zdjęciu :evil_lol: A te skarpety tam to czyje na tym zdjeciu??:diabloti:
  2. [url]http://i37.tinypic.com/102s6xh.jpg[/url] uaaa jaka słodka jak śpi :loveu:
  3. [url]http://images46.fotosik.pl/224/4c6b069f547c1baa.jpg[/url] jesienny Paculec :loveu: Ale on to ci wyładniał :diabloti: Co y od niego chcesz?;p
  4. A co tu tak bez zdjęciowo? :placz: Ja chcę zdjęcia Alaski i Nema:diabloti:
  5. sunshine

    Duffel

    To świetnie że to nie dysplazja :loveu:. Nim się obejrzysz Duffel bedzie znowu skakał :diabloti:. A co do tej wykrytej w 8 miesiącu to widzisz super że łobuz lubi pływać dobrze się rehabilituje:evil_lol: [url]http://img32.imageshack.us/img32/8357/dsc05686m.jpg[/url] pasożytom stop! Nie zadzierać z Dufflowatym :evil_lol: Pasuje mu niebieski:loveu:
  6. [url]http://img407.imageshack.us/img407/1860/dsc06751l.jpg[/url] haha ale super zdjęcie :loveu: uwielbiam latajace psy :evil_lol:
  7. I gadać nie będziesz miała z kim :diabloti:
  8. [quote name='aniolek666'][COLOR=black][FONT=Verdana]Jak był młodszy to nie reagował na żadnego psiaka aż tak mocno jak teraz i juz raz mi się prawie pogryzł, ale zdążyłam je rozdzielić bo właściciel tamtego psiaka nawet nie zareagował na to, że jego pies rzucił się na mojego.Chociaż zdarza się tak, że z innymi psami też się bawi ale to chyba musi tamtego psiaka polubić i to bardzo:evil_lol: no chyba że jak to pisałam wcześniej jest to suczka to bardzo chętnie się bawi hehe ;)[/FONT][/COLOR][/QUOTE] Tia Shirka np. :evil_lol: A ja przyszłam nakablować że wczoraj byłyśmy na spacerku i że od wczoraj u mnie zdjęcia są i od wczoraj Ewa je też ma w domu, a na forum jeszcze nie wstawiła :diabloti: :mad:
  9. dzięki że u mnie nie byłaś dzisiaj w nocy :diabloti:... ale cykora zasypiac miałam :evil_lol:
  10. Moja mama też się wkurza ale jak mokra Shira zaczyna szarżować po domu żeby się wysuszyć to zaczyna się śmiać:diabloti:... Ten pies owinoł sobie nas wszystkich wokół palca:evil_lol:
  11. Wszystkiego najlepszego! i buziola urodzinowego masz od Shirki :diabloti:
  12. u nas też deszczu co nie miara :shake: a ja chcę foty Shiraia na plaży :diabloti:
  13. Ale bym sobie zjadła makaron z jajkiem :evil_lol: Ale na obiad mam potrawkę z kurczaka :diabloti: mniam mniam... będę jeść to samo co Shira :evil_lol:
  14. [quote name='deer_1987'][URL]http://i33.tinypic.com/ftzwnl.jpg[/URL] smieszne :D[/QUOTE] hihi nop :evil_lol: [quote name='Shirai - Koki']Nareszcie zdjecie..ale gdzie zdjecia z imprezki Shiry :mad::evil_lol: i w koncu nie dowierdzialam sie czy dostala ta "bryke" haszczakowa czy nie ??? A Nero to taki oszukany Nero on jest Rosso :p[/QUOTE] Z imprezki nie ma są z dzień przed :diabloti:. Bo musiałam diabła pilnować i była fatalna pogoda nie było czasu ani nawet warunków żeby fociać :diabloti:. A brykę... ona się wozi na czterech łapach :evil_lol:. Co to jest Rosso? :diabloti: O co z tym kamkan bo ja nie czaju :evil_lol: [COLOR=Red][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]ZDJĘCIA Z WCZORAJSZEGO WYPADU Z NEREM NA STRONIE [COLOR=DeepSkyBlue]90[/COLOR]!! :loveu:[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
  15. mnie to ostatnie zadziwia... P.S żeby nie było to nie sa moje prace te trzy ostatnie to przykłady z internetu ;)
  16. z tego co wiem to w sumie też do końca nie wiem :diabloti:. Dawno o tym wyczytywałam... ale z tego co pamiętam jak z kumplem tak do jaj sobie gadalismy że zrobimy oob to że się spotkamy więc chyba cię widać :diabloti:
  17. [quote name='wiki4']Aaaa, to chodzi o to żeby była jak najmniej czytelne :cool3: Na murach, ścianach itp. też się doczytać nie mogę :lol:[/QUOTE] chodzi o sztukę :diabloti:...a artysty nikt nie zrozumie :evil_lol:...ale graffiti to nie tylko napisy to tez piękne malunki, obrazy, fantazja np.: [IMG]http://img.upload.ladujfotke.pl/_169/81.jpg[/IMG] [IMG]http://www.blogi.szkolazklasa.pl/privefiles/blog-3791/jp2.jpg[/IMG] [IMG]http://farm3.static.flickr.com/2130/2556472030_5e5627bf70.jpg[/IMG]
  18. [quote name='dogomanka_']Nie no nie, ja bym chciala to czuc jesli by to to bylo.:evil_lol:[/QUOTE] To ćwicz :diabloti: Tylko wybierz inną koleżankę bo ta Ci na zawał w końcu zejdzie :evil_lol: P.S i ode mnie też się z daleka trzymaj ! :lmaa: :cool1:
  19. [quote name='wiki4']Nie wątpię :cool3::evil_lol: A tak serio to nigdy bym się nie domyśliła co tam pisze, dopiero jak powiedziałaś :oops::lol: Ale nie przyglądałam się dokładnie, nie jestem dobra w takim czymś :evil_lol:[/QUOTE] I dlatego podpisałam...ale jak na moje możliwości i tak jest czytelne :evil_lol:
  20. [quote name='358Andzik358']no jasne, na sobie ;p a tak serio to tak jak sunshine pisze, jak je zje to luz, a może Twoja psica chciała żeby szybciej zaczęło działac :evil_lol: [I][B] sunshine[/B][/I], a skorupkę też je?:cool3:[/QUOTE] bardzo śmieszne :diabloti: Nie je;p żółtko i białko ... no i ewentualna salmonellę :evil_lol:
  21. [quote name='dogomanka_']tsiaa,ale jakby to bylo oob serio to chyba bym coś czuła,nie? :razz:[/QUOTE] No niby tak i pamiętała... :diabloti: No ale moze to taka odmiana...wrodzona, niewyćwiczona. No bo jak żółtodzioby nie czuja i nie pamietaja to skad mają wiedzieć że to istnieje??:diabloti:
  22. [quote name='wiki4'][URL]http://i38.tinypic.com/10d7c4n.jpg[/URL] Jaka ona jest śliczna :loveu:[/QUOTE] wiem ma to po pani :evil_lol:
  23. [quote name='wiki4']Dobre określenie, ''być psem'' :evil_lol:[/QUOTE] Ostatnio jak szłyśmy działkami (Shira tam może się wybiegac no i oczywiście sterta błota)... lało jak z cebra (tylko takie debile jak my moga się wtedy włóczyć po zapaćkanych działkach:evil_lol:) mijał nas znajomy pan i stwierdził "cały ci się ubłoci ten pies" a ja stwierdziłam " i bardzo dobrze, o to chodzi w końcu jest psem":diabloti: nie uznaje chowania psa w domu bo jest błoto i się pobrudzi...(chyba że pies nie lubi błotka bo takiego delikwenta znam) ale jeśli lubi i ma w tym radoche to...sorki to nie damulka....to pies który lubi sie wyszaleć i upaćkać :evil_lol:
×
×
  • Create New...