Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. [url]http://img525.imageshack.us/img525/9066/spacer5.png[/url] Jeszcze raz gratuluję :loveu: No i ten uśmiech mówi że zasłużenie:evil_lol:
  2. A teraz pokaże Wam to "coś ładnego dla Was" :diabloti: Ściągnełam program Picassa 3 i dziękuje wszystkim za pomoc ;* A teraz piękna piosenka której słucham chyba od 4 dni non stop :evil_lol: i nie mogłam się opanować żeby nie zmontować filmiku z nią zachęcam do wysłuchania :diabloti: [CENTER][url=http://www.youtube.com/watch?v=4mppPmcBiwQ]YouTube - Shira "Ale jestem"[/url] [/CENTER]
  3. Ty nie witaj tyle tylko odzyskuj aparat :diabloti:
  4. [quote name='bianka19']I co pani mądrala?! :mad: [B]"W górę serca , Cuprum wygra mecz , Cuprum wygra mecz!"[/B] Było 3:2 dla nas :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: Śliczne fotki :D:D:D[/QUOTE] Sędzia kalosz!! :diabloti: [quote name='CaneSs']Jeja, jakie cudo fotki :) Kochana czy mogę z tych nowych dać na waszego banerka? Bo właśnie go robie a tu w tych nowych mam kilka upatrzonych... :roll: Prossze :eviltong:[/QUOTE] Pewnie :D rób tak żeby było ładnie :evil_lol:
  5. Ja bym z tego ogrodu nigdy nie wyszła! :evil_lol: Mniam mniam mniam :diabloti: [url]http://img18.imageshack.us/img18/1678/spacer1.png[/url] Super fota :loveu: (sorki za post pod postem ale nie zczaiłam że są nowe fotki):evil_lol:
  6. [url]http://img121.imageshack.us/img121/1584/galop.png[/url] uwielbiam psy w biegu :loveu: Super wyścigówa. :evil_lol: Biedna Margo:( Dobrze że Shirai ją odwiedza :diabloti:
  7. [url]http://i34.tinypic.com/1z374w5.jpg[/url] Piękny Tofiś :loveu: Moja Nukusia też miała takie pióra na ogonie :placz:
  8. sunshine

    Tofik ;)

    Siemka Tofiki ja też bym chciała nowe fotki :diabloti:
  9. [url]http://img3.imageshack.us/img3/3065/pb016099.jpg[/url] Jakie ma śliczne szelki :loveu:
  10. [quote name='wiki4'][URL]http://i34.tinypic.com/35n0bw8.jpg[/URL] Ślicznotka :loveu:[/QUOTE] Wiesz że wiem ... ale dzięki :evil_lol: Wiem wrednota ze mnie :diabloti: [quote name='ARGIS'][URL]http://i38.tinypic.com/2m61sus.jpg[/URL] Jakia uszata pięknośc! :loveu: Ile ma Shirka??[/QUOTE] Dzięki :loveu: Shira ma 6 miesięcy [quote name='deer_1987'][URL]http://i37.tinypic.com/mmx7gm.jpg[/URL] niezle![/QUOTE] Dzięki :diabloti: Jak na aparat 3 Mpix w telefonie komórkowym :evil_lol:
  11. Hejo rudzielce :loveu: Pooglądała bym Lu trochę :diabloti:
  12. [url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/DSCF5995.jpg[/url] Dajesz te ciacho czy mam ci tak przyłożyć dla przykładu??:diabloti:
  13. Oszukiwaliście!! :diabloti:
  14. Siemano jak samopoczucie??:diabloti:
  15. sunshine

    Ares...

    [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0098-4.jpg[/url] Jaki zamyślony :loveu: Zakochany czy jak? :diabloti: Pewnie w tej rudej :evil_lol:
  16. [url]http://i36.tinypic.com/140w6fa.jpg[/url] Latający Timek :loveu: I te zdjęcie z łapką yo ziom :D the best :evil_lol:
  17. Gratuluję łowczakowi kochanemu :loveu:
  18. [quote name='wiki4'][URL]http://i34.tinypic.com/11ca9u8.jpg[/URL] O! Te zdjęcie jest super :razz: Widać, że siedziałaś albo klęczałaś ? :lol:[/QUOTE] Kucałam i nieźle się gimnastykowałam :evil_lol: [quote name='aniolek666']Super fotki buziaki dla Shirki:loveu:[/QUOTE] Dzięki :loveu: A ty weź się za fotografowanie fafika :diabloti: [quote name='stratoos']hej po długiej przerwie ;) [URL]http://i36.tinypic.com/24q04f5.jpg[/URL] fajne :loveu: [URL]http://i37.tinypic.com/mmx7gm.jpg[/URL] kijek ją zamęczył :evil_lol: [URL]http://i38.tinypic.com/5nk5xc.jpg[/URL] fajny kumpel :razz: [URL]http://i33.tinypic.com/15z4nwk.jpg[/URL] oczywiście po największym błotku :diabloti:[/QUOTE] :loveu: Dzięki dzięki [COLOR=Red][B]POCZĄTEK ZDJĘĆ NA STRONIE 95[/B][/COLOR] :diabloti:
  19. Zjadamy badyla :evil_lol: [IMG]http://i34.tinypic.com/107ksn5.jpg[/IMG] Co ty do mnie mówisz? :cool1: [IMG]http://i38.tinypic.com/2m61sus.jpg[/IMG] Nastrojowe:lol: [IMG]http://i37.tinypic.com/97iikh.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/wqvfcg.jpg[/IMG] THE END :diabloti::oops:
  20. ADHD :lol: [IMG]http://i38.tinypic.com/akbpl1.jpg[/IMG] A teraz to se mnie ciągnij :diabloti: [IMG]http://i34.tinypic.com/25iu7au.jpg[/IMG] Nic dodać nic ująć :evil_lol: [IMG]http://i38.tinypic.com/2n7gidh.jpg[/IMG] Ach ten pychol :loveu: [IMG]http://i36.tinypic.com/2wgu2a8.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/35n0bw8.jpg[/IMG]
  21. Znów ładne :loveu: [IMG]http://i33.tinypic.com/n48spl.jpg[/IMG] Hehehe co za mina :D [IMG]http://i38.tinypic.com/z20l1.jpg[/IMG] Dyndam :lol: [IMG]http://i35.tinypic.com/149t6pl.jpg[/IMG] I uciekam :diabloti: [IMG]http://i38.tinypic.com/2a81542.jpg[/IMG] Specjalnie dla Tonacji psi tyłek :evil_lol: [IMG]http://i36.tinypic.com/2ahfuok.jpg[/IMG]
  22. Ładne :loveu: [IMG]http://i36.tinypic.com/24q04f5.jpg[/IMG] te też :loveu: [IMG]http://i35.tinypic.com/1fh4m1.jpg[/IMG] Prrryy szalona! :diabloti: [IMG]http://i33.tinypic.com/adcgp0.jpg[/IMG] ADHD:evil_lol: [IMG]http://i37.tinypic.com/ic3d4z.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/s0y6h3.jpg[/IMG]
  23. Ocyska :razz: [IMG]http://i34.tinypic.com/2ugfltw.jpg[/IMG] Radocha:evil_lol: [IMG]http://i34.tinypic.com/1ze8ara.jpg[/IMG] Gleba :roll: [IMG]http://i37.tinypic.com/mmx7gm.jpg[/IMG] Biegamy :loveu: [IMG]http://i37.tinypic.com/9prq14.jpg[/IMG] Wystawiający husky :evil_lol: [IMG]http://i33.tinypic.com/33nuxd0.jpg[/IMG]
  24. Dzisiaj u nas wyszło trochę słonka a przynajmniej się przejaśniło więc popstrykałyśmy kilka fotek :loveu: Lecę!! :evil_lol: [IMG]http://i34.tinypic.com/11ca9u8.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/15z4nwk.jpg[/IMG] Nowy kumpel :cool1: [IMG]http://i38.tinypic.com/5nk5xc.jpg[/IMG] Am :evil_lol: [IMG]http://i35.tinypic.com/n54hmg.jpg[/IMG] Aport :loveu: [IMG]http://i36.tinypic.com/6tpncj.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...