-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Gratuluję psiakom :loveu:
-
No to skoro mają być zdjęcia to jednak cię nie zabiję :evil_lol:
-
[quote name='CaneSs']O ja cie. Ale cudo ! :eviltong:[/QUOTE] Dzięki :loveu: [quote name='Feigned']podczepiam się do pytania o program :cool3: mój aparat kręci w rozszerzeniu .mov, a ja później tego nie umiem zmienić w żaden sposób, a do Movie Maker'a nie wchodzą takie :shake:[/QUOTE] [quote name='alex_sandereczka']Jaki śliczny :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Infortune.']Super prezencik! :cool3: A jeśli chodzi o program do filmików, polceam Pinnacle Video Spin ;)[/QUOTE] Miałam już wersje próbną i więcej mi się nie chce zainstalować :diabloti: [quote name='madziulik_13']Proszę bez bicia :oops: Tak dawno mnie tu nie było....:oops: A to jest jakiś chyba inny pies :-o Gdzie ten szczon ? :scared:[/QUOTE] Zabiję :mad::razz: A szczyl...wyrósł :evil_lol: [quote name='bianka19']Progrss to kto ? :evil_lol: Taa , chyba śnisz :diabloti: Polecam Picasa 3 ;) Jaaaki śliczny :loveu: Też chceee taki :eviltong:[/QUOTE] To poproś zrobi Ci :) Grasuje we wątku Miss i Mister ;D I co jak przeżywacie przegraną?? :evil_lol: [quote name='deer_1987']tez polecam ten![/QUOTE] Za jakąś chwilę będą zdjęcia :diabloti:
-
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
sunshine replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
Siema Caviki świriki :loveu: -
[url]http://i34.tinypic.com/9u89s1.jpg[/url] Ale przystojniak :loveu: A tym jęzorem mówi co "won z tym aparatem"!:evil_lol:
-
No kurcze blade! ja tu przestanę wpadać chyba:evil_lol: Co wejde to tu nagadane i sie połapać nie mogę :diabloti:
-
[quote name='QQk']Od nazwisk osób publicznych lepiej z daleka - poważnie. Oni nie mają poczucia humoru - bez względu na kreowany w mediach wizerunek.[/QUOTE] A ja mam w 4 literach ich poczucie humoru :diabloti:. Oni podwyzszając podatki i okradając państwo nie biorą pod uwagę mojego braku poczucia humoru :diabloti:. Ale to prawda skrzywdzimy Aresa nazywając go tak :evil_lol:
-
To zabieraj się do roboty :diabloti:
-
JAAAAKIEEE piękne!! :loveu: ojojoj mogę wpaść na wakacje z Shira?:evil_lol:
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
To się juz nazywa dogoholizm żeby na szybcika przed szkołą się wbijać :evil_lol: -
Ufff ulga ;):loveu:. Na prawdę juz się bałam. Super że Maksiu dochodzi do siebie i czekamy na jekieś zdjęcia od Was i zdrowego już Maksika :multi:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
no tak Tanga to pit bull:diabloti:. Ale i tak na pewno przekochany :loveu:. Ale dzik to faktycznie niewesoła sprawa -
[IMG]http://i33.tinypic.com/11t8k15.gif[/IMG] A taki śliczny emotikonek dostałyśmy od Agi i Thundera :loveu: Dziękuję Wam!!
-
[quote name='Aga i Thunder']Na pewno zrobie emotka każdemu,kto będzie chciał...przed chwilą (w przerwie od nauki) zrobiłam emotikonkę z Shirą,bo ona była pierwsza chętna :cool3: Mam nadzieję,że się sprodoba...reszta jutro.Pozdrawiam serdecznie! [IMG]http://i33.tinypic.com/11t8k15.gif[/IMG][/QUOTE] jaka śliczna :loveu: jest piękna!! Daję ja na początek galerii :D
-
śliczny bannerek chyba też tam się wybiorę :diabloti::loveu:
-
[url]http://fc03.deviantart.net/fs51/i/2009/312/8/3/Thinking_Kelly_by_OkamiaAmaterasu.jpg[/url] Jak pięknie:loveu: Blondyna ...chyba urosła :diabloti: [url]http://fc02.deviantart.net/fs51/i/2009/312/1/b/Atumun__s_Bell_by_OkamiaAmaterasu.jpg[/url] No i mysza, bohaterka ostatnich dni :loveu:
-
[quote name='deer_1987']spamowanie spamowaniem ale ja chce foty :p bo cos czekac nie umiem...[/QUOTE] hie hie może będą wkrótce;p. Jest dzisiaj brzydka pogoda znowu :placz:. Zobaczymy jak to będzie ;D. [B][COLOR=Red]A ja mam wielką prośbę niech mi ktoś poda jakiś darmowy link do montażu filmików (tylko nie Windows Move Maker:diabloti:) B chcę zrobić coś ładnego dla was:loveu:[/COLOR][/B]
-
śliczne oczko :loveu:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Dobrze że psiak zareagował strachem a nie pognał się za dzikiem :shake:. I przy okazji Tobie uchronił tyłek :diabloti::evil_lol: -
i panem jabolem:diabloti: u nas ta knajpa nazywa sie "Nad Nilem" serio;p
-
[quote name='Minerva']To przyjeżdżaj do nas. Adres napisany pod moim avatarem :eviltong:[/QUOTE] Byłam dzisiaj i was nie było :mad:
-
[url]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/IMG_0616.jpg[/url] On mówi " no weź to zdejmij ze mnie!"
-
[quote name='Minerva']Gdzie tam sama, tak bym sie nie wykiwała :lol:. Kilka osób z mojej klasy idzie na te żałosne zawody :eviltong::cool3:.[/QUOTE] usz to cwane bestie :diabloti:
-
Czesć Aresowaci...jakies Aresowe fotki??:razz: A to może byc Ares Tusk:diabloti: