Widziałam na fb. że Hanusia pomierzona , poszło Ok ?
Izuś Kochanie nie gniewaj się proszę na Anke , zacznie dzisiaj wreszcie myśleć . Prawdopodobnie praktyczny zdała dzisiaj bdb.
Ja walczę drugi dzień z głupotą , głupotę mi rozsadza .
Przytulam wszystkich cieplutko i dobrego życzę .