[quote name='KateBono']
Powoli też przestaje ciągnąć na smyczy, za to znalazł inną zabawę- szarpanie jej po drodze :). Nie wiemy specjalnie jak sobie z tym radzić i czy to źle, bo w sumie jakoś szczególnie nam to nie przeszkadza, ale nie chcemy go "rozbrykać" za bardzo, żeby później przy każdym wyjściu nie było walki ze smyczą. [/QUOTE]
ja się nie znam, ale wiem jedno - moja Hexi ma 8 lat i zdarza jej się taka zabawa w szarpanie smyczy, robi to wtedy, kiedy ma wyjątkowo dobry humor i jest radosna, zachowuje się wtedy jak szczeniak - ja to odbieram pozytywnie
a tak poza tym wieści od Saurona super - oby tak dalej!