Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='plonki'] Od początku ma małą biegunkę, w sensie zawsze robi ją na zewnątrz i raz dziennie, więc nie jest to chyba chorobowe. Jak myślicie co to może być - zmiana karmy, stres? [/QUOTE] pewnie wszystko na raz - i zmiana karmy, i stres - jeśli tak, to się powinno unormować może wystarczy podawać smektę przez kilka dni, a jak nie przejdzie, to wtedy do weta
  2. aż się oczy robią mokre.... takie dobre wieści ona jest śliczna jak sarenka to ja jednak zmieniam tytuł :)
  3. wiem, że z wyglądu jest inna, ale ona mi jakoś tak Morię przypomina
  4. może zmiana lokalu przyniesie mu szczęście i wreszcie znajdzie się dom ostatnio taki mieliśmy z Reksiem i Sari :)
  5. wszyscy jesteśmy ciekawi, jak minie noc i kolejne dni :)
  6. [quote name='Boogie']Wiadomosc przekazana przez Krzyśka: "Moria w domu leży na legowisku" Szybko przekonała się że ciepły dom i miękkie legowisko lepsze od budy ;) Ajula chyba w końcu można tytuł wątku zmienić :)[/QUOTE] wiesz jak to jest - trochę odczekam, żeby nie zapeszać
  7. [quote name='BeaBono'] Plonki, moje uznanie za cierpliwość i wytrwałość (oj, były już takie domki, które zwracały psa na drugi dzień po adopcji, bo się zlał w domu...) [/QUOTE] zgadza się
  8. też mam taką nadzieję, a domek Morii został zaproszony na wątek?
  9. to już napiszę, że ulubienica Boogiego zmieniała lokum :) na razie jeszcze nie skaczę z radości, bo Moria to specyficzna sunia i zobaczymy jak to będzie, czy jej się spodoba trzymamy kciuki!
  10. ...zapisuję
  11. [quote name='ania z poznania']Teoretycznie nie powinno się na to pozwalać, behawioryści i szkoleniowcy mówią, że to próba dominacji.[/QUOTE] serio? jakoś nie czuję się zdominowana przez Hexi :D
  12. tak się cieszę, że już nie sika w domu super, że się z nią bawicie - ja wyznaję zasadę: zmęczony wyganiany pies, to szczęśliwy pies (i mniej męczący w domu :) )
  13. [quote name='KateBono'] Powoli też przestaje ciągnąć na smyczy, za to znalazł inną zabawę- szarpanie jej po drodze :). Nie wiemy specjalnie jak sobie z tym radzić i czy to źle, bo w sumie jakoś szczególnie nam to nie przeszkadza, ale nie chcemy go "rozbrykać" za bardzo, żeby później przy każdym wyjściu nie było walki ze smyczą. [/QUOTE] ja się nie znam, ale wiem jedno - moja Hexi ma 8 lat i zdarza jej się taka zabawa w szarpanie smyczy, robi to wtedy, kiedy ma wyjątkowo dobry humor i jest radosna, zachowuje się wtedy jak szczeniak - ja to odbieram pozytywnie a tak poza tym wieści od Saurona super - oby tak dalej!
  14. dobrze się zapowiada, trzymam kciuki!
  15. super się czyta takie relacje, Asia, bardzo się cieszę, że jesteś na dogomanii :)
  16. wątek Gosia założyła 10.06.2011 - czyli mniej więcej od tego czasu była w Buku
  17. [quote name='plonki'] Wczoraj pierwszy raz zrobiła siku na dworze, dzisiaj rano znowu więc jest coraz lepiej:) Zaczęła też jeść. [/QUOTE] to już jakiś postęp - ale w domu też jeszcze leje? Sari!! łobuzico nie niszcz swojego pięknego mieszkania :mad:
  18. bardzo ładnie wygląda w tej chusteczce, oby jej szczęście przyniosła :)
  19. szkoda, że nikt odpowiedni dla takiego psa nie dzwoni
  20. Labi bidulka nie ma szczęścia, trudno zrozumieć, czemu nikt się nią nie interesuje :(
  21. mała żabka :loveu: taka radosna, aż serce rośnie :loveu: nie mogę się nacieszyć, że Rytka ją wzięła na dt
  22. no niestety :( nie ma domu nawet zapytań nie ma
  23. ciekawa sprawa, może faktycznie jakiś złodziej próbował wejść
  24. niedobra wiadomość :( fatalnie, że nie ma gdzie go zabrać, ale chyba nic nie wymyślimy
  25. na tym pierwszym zdjęciu to raczej żabę w wyskoku przypomina :D
×
×
  • Create New...