Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='Neris']Pierwszy raz pomerdała do mnie ogonkiem :loveu: [/quote] [U]dzięki Tobie Neris[/U] Pusia ma wreszcie do kogo merdać ogonkiem :loveu:
  2. bico nie znałas tej sprawy? ja od wczoraj (kiedy się dowiedziałam) jestem chora :-( :-( ciągle mam w oczach tego nieszczęsnego psa wszyscy powinni się o tym dowiedzieć - niech wszyscy zobaczą co my ludzie robimy zwierzętom - dlatego mam ten banerek tym bardziej cieszmy się, że taki Dropek oraz inne psy znalezione, przygarnięte, w domach tymczasowych i stałych są bezpieczne :roll: i żaden zwyrodnialec ich nie zamęczy :angryy:
  3. jaki jedwabisty :loveu: [SIZE=1]zulugula bardzo podoba mi się Twój dywan [/SIZE]
  4. jak Pani Wanda dalej ją tak będzie hołubić na kolankach, to Biedulka bardzo szybko zacznie się uśmiechać :cool3:
  5. no to czekamy cierpliwie na nowe zdjecia Dropka :lol:
  6. Sabinko kochana, już dawno Cię nie odwiedzałam jakie to szczęscie, że siedzisz sobie bezpieczna u Dark i nikt Ci krzywdy nie zrobi...
  7. już dawno nie było nowych zdjęć teraz pewnie jest jeszcze piękniejszy :lol:
  8. Lara :) wiesz coś o czym ja nie wiem? cos z czego można się cieszyć? :cool3:
  9. z fotki na fotkę coraz piękniejszy :loveu: mam nadzieję, że szybko znajdzie dom
  10. o jak się cieszę, że uratowałas tego pięknego psa :multi: ciężko oswaja się takie półdzikie znajdy (wiem, bo mam), ale najważniejsze, że pies już bezpieczny i nie musi się błąkać, marznąć i głodować mam nadzieję, że napiszesz od czasu do czasu jak Wam idzie oswajanie i może jakies fotki pokażesz :) trzymam kciuki, żeby piesek polubił mieszkanie z ludźmi (i innymi psami)
  11. Helgo dziękuję za odpowiedź to mój Macius raczej się nie zmiesci, on wielkości mniej więcej boksera
  12. pokażcie się pieski
  13. a jakiej wielkości pies zmiesci się do takiej budki? mojemu Maćkowi by się przydała
  14. strasznie chudy, ale śliczny :loveu:
  15. kolejny piękny bezdomny pies :-( może przenieś ten wątek do działu Psy w potrzebie, tam zagląda dużo więcej osób i może Ci doradzą (a nawet pomogą)
  16. i Sara, i Oskar są przepiękne też sie dziwię, że nikt ich nie chce czy one mają jeszcze allegro?
  17. a piesek przecudnej urody :loveu: widzę, że Krasnystaw to zagłębie pięknych psiaków :cool3:
  18. [quote name='Rodzice Maciusia :)']to mój roboczy sposób na rozpoznanie szczeniorów :evil_lol: ZAWSZE na to reagują! :evil_lol: Jak są szczeniakami :evil_lol:[/quote] Ciekawa teoria RM :megagrin:
  19. Weroniu, czy Biedulka była ogólnie badana? Chodzi mi o to, czy oprócz chorego ucha i skóry ma inne problemy zdrowotne?
  20. szczęscie, że trafił na Ciebie DIF - oraz na inne psie anioły :loveu: taki piękny piesek
  21. Weroniu dzięki za zdjęcia, ale chyba lepiej bym zrobiła, jak bym dzis ich nie oglądała... bo jak tu zasnąć mając w pamięci te smutne oczy? ten tak bardzo smutny pyszczek? :bigcry: tylko wiara, że Biedulka kiedys będzie wesołym zdrowym szczęsliwym psem pozwala jakos oglądać te fotki
  22. niedobrze, może się przeziębił i ma gorączkę :roll:
×
×
  • Create New...