Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. Sarcia też kochana :loveu: ma gdzies swój wątek na dogo?
  2. [quote name='Milosnik kotow']Ciekawe kiedy pojawią się Luldropki :loveu::p[/quote] lepiej niech się nie pojawiają, bo trzeba im będzie domów szukać :eviltong: Dropku Ty jestes piękny, a Twój Pańcio jest fajny gość :loveu:
  3. obie śliczne :loveu:
  4. pozdrowienia dla Karmelka :cool3:
  5. obydwa psiaki śliczne :loveu:
  6. [quote name='Madziek'] Poza tym nie dodałam, że razem z Jamesem do nowego domu pojechał stareńki owczarek Older, który nie miał żadnych szans na adopcję. Pokochał nową Panią całym sercem, tak jak tylko pies potrafi[/quote] co za dom! jacy cudowni ludzie :loveu: oj, by się chętnie jakieś fotki zobaczyło :cool3:
  7. ale jazda - to mała już ma nawet własny portret :loveu:
  8. cieszę się, że wyniki są dobre :lol: szczekania wspólczuję - ja mam szczekaczkę i szczekacza w domu, i tez ciągle muszę ich uciszać, bo po prostu oszaleć można szczególnie jak Hexi ryknie - ona jest córką dożycy niemieckiej i głos niestety odziedziczyła po mamusi
  9. ale słodziaki :evil_lol: a Luna jest przesliczna :loveu:
  10. Jezuu co za KOSZMAR !! wierzyć się nie chce :placz::placz::placz: co za kraj, co za ludzie :angryy: czy w innych krajach np. takiej Skandynawii, Niemczech czy Francji tez się takie rzeczy dzieją?? :placz::placz:
  11. diabełek nieustannie w akcji :loveu:
  12. zdjęcia wspaniałe :loveu:
  13. tyle cierpliwości to ja chyba nie mam, żeby spokojnie czekać do niedzieli :eviltong: ale trudno, jakos muszę wytrzymać
  14. ja takich cudów jak wrzucanie filmów nie umiem robić :p
  15. Power maluchu dawno nie byłes na górze :razz:
  16. Tytan z łysola zamienił sie w pięknego psa, Ariel też da radę :loveu:
  17. to ja się przyłączę do pacyfikacji :mad::mad::mad:
  18. tak, dlatego naszym obowiązkiem jest im pomagać
  19. Sara w łóżku :loveu: ona przecież jest całkiem duża, co? na zdjęciach wygląda na dużą
  20. prawda Charly, psiaki tak są zaprogramowane, że dla nich czlowiek najważniejszy co też one w nas widzą? :roll:
  21. jak dobrze mieć szpiega, który nam opowie co i jak :evil_lol:
  22. buuu taka stara jestem, a ryczę jak dzieciak na takie wiadomości od Sary :placz: oby tak dalej co tu zrobić, żeby jeszcze i Oskara wzięli błagam błagam - weźcie Oskara :modla: choć z drugiej strony, jakby miał być uważany za kłopot, to może niech go weźmie ktoś inny - tylko że Sary juz więcej nie zobaczy...... ale cóż - taki sabaczy los :-(
×
×
  • Create New...