-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
może spróbujemy pomóc teraz tu: apel do wszystkich ciotek z Poznania i nie tylko: jak możecie to zerknijcie na ten wątek, może jakoś udałoby się pomóc chociaż z lekami dla nie chodzącego psiaka znajdy [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] buba44 zajęła się sparaliżowanym znajdą, ale już nie daje rady, nawet nie ma za co leków mu kupować [IMG]http://www.dogomania.../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]buba44[/B] [URL="http://www.dogomania.../showthread.php?p=15810060#post15810060"][IMG]http://www.dogomania.../images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] zaczyna wszystko mnie przytłaczać,Nico paskud nie chce chodzić we wózeczku a tyle było zachodu żeby go zdobyć,problemy finansowe chyba najgorsze i martwię się ze tak się stało przed świętami ,dla mnie i tak świąt nie ma muszę myśleć jak teraz wyżywie te stado no i Nicowi znowu puchnie noga ,czasem myślę że to moja wina,. [URL="http://www.dogomania.180640-POMOCY%21Potrzebne-leki-pampersy-karma-light-kaska-dla-cierpi%C4%85cego-Nico/page31"]http://www.dogomania.pl/threads/1806...go-Nico/page31[/URL]
-
apel do wszystkich ciotek z Poznania i nie tylko: jak możecie to zerknijcie na ten wątek, może jakoś udałoby się pomóc chociaż z lekami dla nie chodzącego psiaka znajdy [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] buba44 zajęła się sparaliżowanym znajdą, ale już nie daje rady, nawet nie ma za co leków mu kupować [IMG]http://www.dogomania.../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]buba44[/B] [URL="http://www.dogomania.../showthread.php?p=15810060#post15810060"][IMG]http://www.dogomania.../images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] zaczyna wszystko mnie przytłaczać,Nico paskud nie chce chodzić we wózeczku a tyle było zachodu żeby go zdobyć,problemy finansowe chyba najgorsze i martwię się ze tak się stało przed świętami ,dla mnie i tak świąt nie ma muszę myśleć jak teraz wyżywie te stado no i Nicowi znowu puchnie noga ,czasem myślę że to moja wina,. [URL="http://www.dogomania.180640-POMOCY%21Potrzebne-leki-pampersy-karma-light-kaska-dla-cierpi%C4%85cego-Nico/page31"]http://www.dogomania.pl/threads/1806...go-Nico/page31[/URL]
-
apel do wszystkich ciotek z Poznania i nie tylko: jak możecie to zerknijcie na ten wątek, może jakoś udałoby się pomóc chociaż z lekami dla nie chodzącego psiaka znajdy [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] buba44 zajęła się sparaliżowanym znajdą, ale już nie daje rady, nawet nie ma za co leków mu kupować [IMG]http://www.dogomania.../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]buba44[/B] [URL="http://www.dogomania.../showthread.php?p=15810060#post15810060"][IMG]http://www.dogomania.../images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] zaczyna wszystko mnie przytłaczać,Nico paskud nie chce chodzić we wózeczku a tyle było zachodu żeby go zdobyć,problemy finansowe chyba najgorsze i martwię się ze tak się stało przed świętami ,dla mnie i tak świąt nie ma muszę myśleć jak teraz wyżywie te stado no i Nicowi znowu puchnie noga ,czasem myślę że to moja wina,. [URL="http://www.dogomania.180640-POMOCY%21Potrzebne-leki-pampersy-karma-light-kaska-dla-cierpi%C4%85cego-Nico/page31"]http://www.dogomania.pl/threads/1806...go-Nico/page31[/URL]
-
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
apel do wszystkich ciotek z Poznania i nie tylko: jak możecie to zerknijcie na ten wątek, może jakoś udałoby się pomóc chociaż z lekami dla nie chodzącego psiaka znajdy :roll: buba44 zajęła się sparaliżowanym znajdą, ale już nie daje rady, nawet nie ma za co leków mu kupować [quote name='buba44']zaczyna wszystko mnie przytłaczać,Nico paskud nie chce chodzić we wózeczku a tyle było zachodu żeby go zdobyć,problemy finansowe chyba najgorsze i martwię się ze tak się stało przed świętami ,dla mnie i tak świąt nie ma muszę myśleć jak teraz wyżywie te stado no i Nicowi znowu puchnie noga ,czasem myślę że to moja wina,.[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/180640-POMOCY!Potrzebne-leki-pampersy-karma-light-kaska-dla-cierpi%C4%85cego-Nico/page31[/url] -
Flip i Flap we własnych, cudownych domach. Dziękujemy!!!!!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
nie o tym marzymy dla nich -
Zagubiona czarnulka mix chow-chow teraz MISIA już w swojej chałupce
Ajula replied to Scheila's topic in Już w nowym domu
śliczna Misia :loveu: fajne ma ubranko -
Mamusia i 4 maluchy w DS, DZIĘKUJEMY !!!!
Ajula replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
no można, ale jak mała obsika pokój hotelowy to będą mieli problem ;) -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
fajny piesek, teraz jest Ciebie i ma możliwość zaprezentować się korzystnie ze wszystkich stron :) oby domek jak najszybciej się znalazł! -
[quote name='What May NN'] Lordowi siedzenie w hotelu odbiera szanse - nikt nie widzi jaki jest kochany i mądry!!.[/QUOTE] to prawda, jemu by się przydał po pierwsze DT
-
Poznań - Pekińczyk - Salamon Kropla Nektaru - Ma dom
Ajula replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki, żeby maluszek wreszcie nie cierpiał -
cudownie! i na łóżku może leżeć! :loveu:
-
Mamusia i 4 maluchy w DS, DZIĘKUJEMY !!!!
Ajula replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='DoPi'] dobra na razie tyle nie zanudzam;)[/QUOTE] nie zanudzasz :) Sniki się przystosuje w nowym domu i niedługo będzie wesoła, nie martw się fajnie, że pan Robert jedzie z synem, będzie miał kto zajmować się malutką Lady w czasie długiej podróży -
może powinnaś jej coś założyć, żeby nie rozmemlała rany?
-
Poznań - Pekińczyk - Salamon Kropla Nektaru - Ma dom
Ajula replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']W zasadzie to można by było wziąć faceta za dooopsko, bo utrzymywał psa w stanie nieleczonej choroby i doprowadził do niewyobrażalnego cierpienia. Dodatkowo odmówił udzielenia psu pomocy lekarskiej, a na to też są paragrafy.[/QUOTE] dobrze by było, kary wielkiej pewnie by nie dostał, ale zawsze to jakieś nieprzyjemności dla niego -
Poznań - Pekińczyk - Salamon Kropla Nektaru - Ma dom
Ajula replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
niedobrze mi się robi, jak patrzę na to biedne oko przecież to musi strasznie boleć :( -
dziękuję za komplementy :) raczej nic nie zjadła, bo nie ma żadnych problemów z układem trawienia, próby wątrobowe też ok, więc zatrucia nie ma póki co nic się nie dzieje chciałabym, żeby to był tylko taki jednorazowy epizod, ale prawdę mówiąc wolę dmuchać na zimne
-
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='snuszkak']wiecie co, ja sobie tak myślę, że mój też ma czarne podniebienie, mało tego ta agresja z podniebienia na pysk mu się rzuciła i cała głowa mu się czarna jak węgiel zrobiła, bossshe trzymam w domu potwora. [/QUOTE] :megagrin::megagrin: jak ktoś tak wejdzie przypadkiem na dogo i takie rzeczy przeczyta, i uwierzy, to już w ogóle będzie problem jakiegokolwiek kundla wyadoptować, bo prawie wszystkie mają jakieś czarne plamy w mordzie, chyba tylko albinosy nie mają :roflt::roflt: -
[quote name='agiojoj'] Co do odłowu,to pies na pewno jest na terenie szkoły mniej więcej tak o 6:30 do 7:00.Jak chcecie dać mu jakieś prochy przedtem,to warto poprzedniego dnia pogadać z tą miłą Panią ze szkoły,żeby wrzuciła to w miskę z mniejszą ilością mokrej karmy. [/QUOTE] czy pies przychodzi na teren szkoły także w soboty i niedziele? musimy naprawdę mądrze zaplanować akcję, bo łapanie na terenie szkoły ma plusy i minusy: - plus - bo teren ogrodzony - minus - są dzieci, których nie możemy narażać na niebezpieczeństwo sedalin działa różnie - raz szybciej, raz wolniej, niektóre psy reagują na sedalin niepokojem i rozdrażnieniem nie wiemy jak zareaguje ta sunia, nie daj boże zdenerwuje się i jeszcze jakiegoś dzieciaka ugryzie dlatego nie możemy zostawić Pani proszków, żeby dosypała do jedzenia i już - wszystko musi być pod nadzorem
-
Rytka co u Was, jak się ma kotka? I jak się masz Ty?
-
[quote name='Helga&Ares']Kamila, ona całymi dniami śpi... Je, ale słabo.. :([/QUOTE] czyli źle się czuje :( ona jest za młodziutka, żeby całe dni spać
-
oby się tylko domek dla Dziuni znalazł