Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. ok, tylko w sobotę od 16 będę zajęta, gdzieś tak do 19
  2. dziewczyny potrzebny pomysł na odłowienie kota, miejsce ma, ale nie daje się złapać ja się nie znam na łapaniu kotów :roll:
  3. rośnie jak na drożdżach i jakoś mu się mordka wydłużyła piękny piesek :loveu:
  4. to są te maści, które wysłała cisowianka? jeśli tak, to rzeczywiście powinny pomóc
  5. Buba, będziemy chciały się z Tobą i Nikusiem spotkać za kilka dni, wydaje mi się, że powinien zobaczyć go wet. Źle ta łapka wygląda. Na pewno go boli :(
  6. chyba panienka w śniegu czegoś szukała :D
  7. świetny psiak, ale te psiaki z bródkami to zimą mają trochę problem ;)
  8. to ja namiary i wszystko co trzeba poproszę
  9. taki skrzacik z niego, tylko mu jeszcze skrzaciej czapeczki brakuje :)
  10. my mieszkamy na Piątkowie :)
  11. [quote name='rytka'] przez kazda zaspe musialam go przenosic-tez nie protesowal jak go biora na raczki wrecz ogladal sie -dalej Lodziu w snieg nie wejdzie:roll:masakra ten pies....:evil_lol:[/QUOTE] - Janie przysuń fortepian... - Pan Hrabia będzie grał? - Nie, chcę się napić wina, które stoi na fortepianie :D
  12. [quote name='luka1'] Ma co prawda dużą budę, wypchaną słomą, tak, że swobodnie wyleguje się, ale czy to wystarczy?[/QUOTE] chyba musi starczyć, lepsze to niż koczowanie na stacji benzynowej albo w polu
  13. pięknie się wszystko ułożyło :)
  14. ale im te ogonki chodzą! cieszą się jak dzieciaki :D
  15. piękna kicia, jakie ma łapeczki śliczne :loveu:
  16. Państwo, którzy opiekowali się sunią, poinformowali z żalem, że nie mogą Misi adoptować. Nie to, że nie chcą - nie mogą. Nie będę pisać dlaczego, bo wątek nie jest miejscem na omawianie ich prywatnych spraw. Ponieważ Misia naprawdę wiele dla nich znaczy, będą się dokładać do hotelu, tak długo jak Misia w nim będzie. Gdyby znalazła dobry, ale niezamożny dom - Państwo będą wspierać dom na miarę swoich możliwości w przypadku np. leczenia. Dziękuję Państwu za chęć pomocy. Szukamy domu dla Misi!
  17. to jest to, co mnie zadziwiało od początku - jaki ten Edi jest skoczny! potrafi wyskakiwać w górę na wysokość człowieka :D
  18. wskakuj Sali na górę prosić o pieniążki
  19. bardzo ładna psinka ale jakiś DT by się przydał :modla:
  20. chyba po to, żeby poGROMIĆ Gromowców :evil_lol:
  21. raczej na razie musi potencjalny DS jest chętny na adopcję Misi, o ile okaże się, że ona daje się oswoić niestety nie jest to pewne - od roku błąkała się przy szkole, od pół roku była karmiona codziennie przez tych ludzi, a mimo to ani razu nie dała się dotknąć, nawet podejść bliżej niż na kilka kroków ona ma chyba jakiś głęboki uraz w stosunku do ludzi i bardzo się boi poczekamy jeszcze kilka dni, zobaczymy jak będzie dalej
  22. fajnie, może coś z tego będzie :)
  23. kto może zabrać tą spokojną psinkę na DT? :modla:
×
×
  • Create New...