Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. duża pannica :) dostałam dziś zapytanie o Majkę, takie wstępne - zobaczymy, co będzie dalej
  2. kłaniam się Pani Honoracie i dziękuję za wspaniałą opiekę nad Rudolfem :Rose:
  3. oby się dobrze zaaklimatyzował w nowym domu :)
  4. Astra nie będzie się tam nudziła :)
  5. Krzysiek nie pojechał, nie wyrobił się - spróbuje w tygodniu
  6. lilo fajnie napisałaś tekst :fadein:
  7. ja klimaty kojarzę, ale Fred jakoś tak twardo brzmi :hmmmm:
  8. [quote name='supergoga'] Chyba że stanie się cud i znajdzie dom wcześniej.[/QUOTE] kto wie kto wie? :cool3: Ty się Supergoga nawet nie wybieraj w moją okolicę, jakby co, to ja wyskoczę, jeszcze jest kilka dni do namysłu
  9. piękny piesek :loveu:
  10. do góry Misiu może ktoś jeszcze da grosik dla biedaka?
  11. spanielku do góry nawet imienia nie ma - kto go ochrzci?
  12. niech będzie telefon do mnie: 692 421 691 [email][email protected][/email]
  13. Państwo dostaną telefon do naszej wetki fundacyjnej i mają zadzwonić się umówić, Pani powiedziała, że postara się, żeby syn podwiózł Czikę na zabieg Chcemy ją wyadoptować przez fundację Animalia, więc chyba kontakt do Fundacji - ale niech się Supergoga wypowie
  14. [quote name='olivetshka']Super wieści - działacie błyskawicznie, nawet nie zdążyłam maila od swoich chętnych odebrać ;) Powodzenia Astruniu![/QUOTE] a zobacz na wątku gostyńskim, tam jest cudowna owczarka długowłosa, ale już 7 miesięczna - cud malina, może będzie odpowiednia?
  15. super :) niech jej się tam poszczęści
  16. Lisio w objęciach na salonach - piękny widok :loveu:
  17. a Puszczyk to też sznaucer? :D w sumie ja we wszystkich jestem skłonna ujrzeć sznaucery, byle tylko Malawaszka je chciała wyadoptować :megagrin: ale się cieszę - od kiedy śmierdzący, ozdobiony kłosami zboża Pelaszek jechał na moich kolanach do Częstochowy zakochałam się w nim na amen :loveu:
  18. [quote name='supergoga'] Grzybkowa - trening czyni mistrza - a Ty naprawde jesteś doświadczonym DT - i wielką naszą pomocą - to domki nie były takie właściwe.[/QUOTE] właśnie, akurat takie się trafiły są ludzie, którzy nawet są zadowoleni, że ludzie z fundacji przychodzą, rozmawiają, oferują pomoc - już mi mówili niektórzy, że to fajnie, że jest taki kontakt dobry z wolontariuszami fundacji
  19. ale wiadomość !! :B-fly:ile to? dwa tygodnie temu go wieźlismy do Częstochowy a on już ma dom!! to jakiś cud - chyba musimy Wam wysłać kolejne psy, skoro tak szybko to idzie :D weźcie teraz Lenina - on też chyba sznaucer :evil_lol: Karolina dzięki!! Malawaszka dzięki!!
  20. witaj Hubi :multi: cieszymy się, że zalogowałeś się na dogomanię :) mam już książeczkę zdrowia Abby, podrzucę w najbliższych dniach, albo dam mojemu mężowi, bo on dużo jeździ po mieście, to może podjechać i zostawić książeczkę
  21. podrzucam wspaniałą La Kostę :multi:
  22. ja się przyznam, że też unikam słów "wizyta przedadopcyjna" mówię coś w tym stylu "o jak fajnie, cieszę się, że chce Pani dać dom naszemu psiakowi, a czy mogę najpierw wpaść do Pani i trochę porozmawiać? opowiem trochę o fundacji, o tym co robimy, porozmawiamy, czy akurat ten pies pasuje do państwa domu, bo psiaki też mają różne charaktery, jak nie ten, to może inny pies będzie pasował..." itp. Do tej pory wszyscy się zgadzali (może miałam szczęście).
  23. ok, to ja wyedytuje post, żeby nie zaśmiecał :)
×
×
  • Create New...