Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. ta Pani mi się podoba, bo ma doświadczenie z psami, i to takimi wymagającymi, to jest rozsądna odpowiedzialna osoba, myślę, że umiałaby pokierować Orionem tylko że te 3 piętro, no i mała możliwość porządnych spacerów...
  2. [quote name='snuszkak']dzwonił straszy pan ze szpitala, przeciwnik kastracji (takie stare przekonania, że musi być prawdziwy pies itp) jak to określił ogród z rezydencją, psiak do domu, miałby mu towarzyszyć jako przyjaciel, za fryzjera by zapłacił , zwierząt innych nie ma ale ja widzę przy nim spokojnego starszego pieska, a nie szalejącego Puszczyka, zresztą nie wiem co co było gdyby coś Panu się stało skoro narzeka na zdrowie i młodość juz nie ta, ze starszymi ludźmi ciężko się gada bo oni przekonani o swoim.... na wizytę się zgodził[/QUOTE] to może warto go odwiedzić i pogadać, jak nie Puszczyka to faktycznie innego spokojnego psa zaproponować już wykastrowanego ;) Pan nawet nie musi wiedzieć, że wykastrowany.... chyba pod brzuch nie będzie zaglądał
  3. a Krzysiek jest zachwycony Sandym :)
  4. to fajnie, cieszę się, że wizyta sie udała
  5. jeszcze nie, dzieciaki się pochorowały, Pani nie ma kiedy do Oriona pojechać zresztą jest kilka rzeczy, które nie do końca są dobre dla Oriona, Pani z rodziną mieszka na 3 piętrze bez windy, Orion ma trochę kłopotów z bioderkami, lepszy byłby ogródek inna sprawa - Pani mieszka w Warszawie, w mieście, Orion by mógł chodzić na spacery tylko do parku dlatego będziemy nadal ogłaszać,jak się znajdzie dom z ogródkiem, to dla Oriona będzie lepiej
  6. [quote name='Angi']mam , i to 3 :D . mam też prosię , 2 koty i "byby" :D. i[COLOR=white] [COLOR=white][COLOR=white]14[/COLOR][/COLOR][/COLOR]naście lat .. ;][/QUOTE] Angi chyba zapomniałaś, że masz galerię ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179903-Misia-bia%C5%82a-dzikuska-%29[/URL] Angi - a jak się czujesz tak w ogóle? Bo niedawno napisałaś mi, że okazało się, że masz alergię na psy i koty, i jak alergia będzie postępować, to psiaki pójdą do schroniska, a w najgorszym razie będą uśpione........ na świnki nie masz alergii?
  7. [quote name='rytka']KB pamietasz Saba mama Gufiaka miała miec dom w Koszalinie ale nie wypaliło... cos mi sie przypomina,ze chyba GoniaP tez miała wtedy kogos sprawdzonego do przeprowadzenia wizyty.[/QUOTE] racja, tak było Gonia jakiegoś psa tez wiozła chyba do Koszalina
  8. nieładnie się porobiło....... Antek jest u Ciebie na darmowym Dt? czy ktoś pomaga w jego utrzymaniu? czy ktoś mu zrobił ogłoszenia?
  9. jak dobrze się czyta takie wieści :) Lord ma się dobrze, tylko chyba za bardzo się przejął chronieniem młodszej Pani przed wszystkimi złymi psami tego świata, bo jak z nią idzie na spacer, to ma ochotę wyeliminować wszystkie psy w okolicy
  10. buuuu aż mi się oczy zrobiły mokre - ale z radości :multi: mała zdrowieje......domek się pojawił..... cudownie!!
  11. [quote name='KateBono']Może jak maluchy - Basra i Batumi - pojadą do domku to ja ją bym wzięła na DT, żeby nie była w hotelu tylko z nami i psiakami:oops:?[/QUOTE] byłoby wspaniale, od razu by się lepiej poczuła bidulka
  12. jestem za tym, żeby dać Pani szansę, bo jeśli Majka miałaby czekać jeszcze miesiąc na fajny dom - to niech poczeka i tak nie ma na nią chętnych :roll: a gdyby jednak ktoś się zgłosił wcześniej, to spokojnie można zaproponować Roxy, która jest bardzo podobna i niesłychanie słodziutka :loveu: ja osobiście sie w niej zakochałam :)
  13. [quote name='BeaBono'] P.s. Tak, ja tak zawsze "wybrzedzam" i czepiam się szczegółów i "czytam między wierszami" i mam "czarne wizje"... np. to Opole -już widzę, jak za pół roku/rok Basra/Batumi nie chce wpuścić "swojego" pana na podwórko, bo dla niej to jest gościu znany tylko z widzenia, a nie pan...[/QUOTE] to ja widocznie mam takie same skłonności jak Ty Beatko, bo Koszalin mi się podoba Puszczykowo i Opole - nie
  14. pozdrowienia dla Misia i jego Opiekunki :)
  15. fajne to co napisałaś :) szkoda, że nie słyszałam całej rozmowy telefonicznej :D
  16. jeśli to ma znaczenie, to moje dwa psy powinny zostać mi odebrane interwencyjnie natychmiast :D
  17. o rany jaki duży :( biedak
  18. ankieta wg mnie ok, brzmi dobrze
  19. byłam widziałam jestem zachwycona one są takie słodkie, że by się chciało je tylko na kolanach trzymać i całować :loveu: takie mięciutkie miśki z wielkimi łapkami
  20. [quote name='KateBono']Cioteczki ale małe glizdy miały szczęście, że zostały zabrane ze schroniska. Własnie miałam tel; od pani z Puszczykowa, która "się spóźniła" i nie zastała maluszków w schronie - jest przeciwniczką sterylizacji/kastracji, w poniedziałek "zdechł jej kaukaz 15-letni" i szuka nowego psiaka do kojca i dużego ogrodu.[/QUOTE] szczęście, że się udało je zabrać :smhair2:
  21. hmmmmm..........do mnie też dzwoniła dziś jedna zainteresowana osoba :D
  22. ukłony dla nowego Domku :loveu: cuda jednak sie zdarzają!
  23. jak to niektórym psom odbija, jak w domu zamieszkują :hmmmm: on przedtem na wsi wcale sie nie interesował samochodami, a widział ich mnóstwo, bo jego choinka rośnie przy bardzo ruchliwej głównej szosie
×
×
  • Create New...