-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Labi już na miejscu u Marka :) wszystko ok.
-
Asia napisała, że już go nie ma
-
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
pięknie dziękujemy :Rose: -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia_Rawicz'] Mam tylko pytanie, ponieważ on cały czas jest Fundacyjny czy możemy przeprowadzić mu kastrację u naszego weta? [/QUOTE] o finansach decyduje Supergoga, ale na pewno możecie zrobić kastrację u Waszego weta -
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
Ajula replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jeśli wizyta u Magdy wypadła dobrze, a Magda jest chętna do pracy z Fredem, to może dajmy mu szansę? W trójmieście też są szkoleniowcy, i dużo dogomaniaków, w schronisku w Gdyni działają sensowne wolontariuszki - w razie problemów Magda może poprosić o pomoc -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Rudolf ma na allegro sporo wyświetleń, może wreszcie coś się ruszy -
Krzysiek jest na 9.00 umówiony na odbiór Labi ja przypomnę jeszcze numer konta - z wielką prośbą o pomoc w opłacaniu hoteliku :modla: [B]Konto bankowe:[/B] [COLOR=magenta]Fundacja dla Zwierząt Animalia Nordea Bank Polska S.A. Oddział POB Poznań I[B] [SIZE=4]53 1440 1286 0000 0000 0453 3704[/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=4] [/SIZE] [B]Konto do wpłat zagranicznych:[/B] Fundacja dla Zwierząt Animalia [COLOR=magenta][B]SWIFT: NDEAPLP2[/B] [B]IBAN: PL53 1440 1286 0000 0000 0453 3704[/B][/COLOR]
-
Karolina jest kochana :loveu: no kurcze, trzeba jakiś transport wymyślić....... może Krzysiek? tylko że to znowu cały dzień z głowy ps. Malawaszka też jest BARDZO kochana :loveu:
-
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
extra, już sie cieszę na nowe fotki Misia eleganta :) -
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
to może sami musimy jechać, ale to trochę daleko :hmmmm: -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='fftd'] Bardzo nam zależy, żeby zapewnić jej spokojny, bezpieczny dom. Nie rozumiem, dlaczego nikt wcześniej nie przygarnął tego wspaniałego psiaka - ale też bardzo się cieszę, bo dzięki temu poczekała na nas :) [/QUOTE] wiem, że nie powinnam jeszcze, ale nie mogę się opanować ;) ...........:multi::multi: -
jak wejdzie do schroniska, to już z niego nie wyjdzie :roll:
-
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
jeszcze się nie cieszę za bardzo, żeby nie zapeszać, ale trzymam kciuki! :) -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
leć Mishka na pierwszą bo wsparcie nadal potrzebne!! -
te jej łapeczki podniesione do góry nie wychodzą mi z głowy :( żeby ktoś się nad nią zlitował i wziął ją na tymczas, może za jakiś czas znalazł by się dla niej dom, chociaż z urody jest przeciętna, dużo jest takich jak ona, ale może akurat
-
nie było nic oprócz jednego - jakaś babka z Warszawy dzwoniła dwa dni temu i pytała o owczarka Igo, albo Iwo - nie mogłam zrozumieć, bo był straszny pogłos prosiłam, żeby napisała maila, ale nic nie przyszło
-
[quote name='pyziokot']nie macie jakiegos wolnego miejsca w przytulisku/albo DT dla niej [/QUOTE] wolnych miejsc nie ma nigdzie, do domów tymczasowych jest kolejka psów, przytuliska są zapchane
-
[quote name='Fundacja Medor']i co z tym psiakiem[/QUOTE] z którym? Z Lordem, czy tym dużym na polu?
-
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania'] Ale szczeniąt nawet nie stara się wydać, po prostu wywala do ogrodu :angryy::-([/QUOTE] pewnie, co ma się wysilać, przyjdą walnięte babki i zaopiekują się szczeniakami :angryy: ciągle i ciągle to samo, jak nie tu to gdzie indziej że też nie ma paragrafów na takich ludzi :wallbash: -
Negro - 1,5 miesięczny onkowaty szczeniak,znalazł dom
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
nic na to nie poradzisz, tylko trzeba mieć nadzieję, że dobry ten dom -
[quote name='rytka']wytłumacz sie teraz co masz na mysli bo sie pogniewam:mad:;)[/QUOTE] jakbyś mogła się na mnie pogniewać? :mad: [SIZE=4]Isadorko ratuj i wesprzyj mnie swoim autorytetem, bo mi Rytka chce włoić! [/SIZE]:smhair2: Rytka - ja darzę Cię miłością od czasów Gufiaka - i tak już pozostanie :loveu: Lodziu cudak pasuje do Ciebie - boś Ty niestandartowa kobieta - inteligentna, spostrzegawcza, dowcipna, jedyna w swoim rodzaju :) - jakbyś miała zwykłego nudnego psa, to byś się przy nim zanudziła na amen......... P.S. A Lodziu ze zdjęcia na zdjęcie młodnieje :)
-
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
Ajula replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hmmm jak takie podszczypywanie, to może minie, jak się psiak przyzwyczai do domowników :hmmmm: jak w rodzinie nie ma dzieci (choćby na razie), a ludzie rozumiejący i mający cierpliwość - to może się to udać -
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='KateBono'] Pani z Lusówka dzwoniła- w sobotę poprawiają płot:lol:. [/QUOTE] to ładnie z ich strony :) -
Lodzio jest cudak, ale muszę powiedzieć, że bardzo do Ciebie Rytko pasuje :evil_lol:
-
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
blue piszesz cudnie, czyta się wspaniale :D Filuś po prostu jest szczęśliwy całym sobą i ze szczęścia go tak nosi :loveu: