Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. Skarpetka jak to miło, że się wtrącasz :) ja koty znam tylko z obrazków, więc nie umiem doradzić Rytce
  2. dzięki za podpowiedzi, zgłosiła się pewna osoba z płatnego DT, zobaczę, co powie na to Asia :)
  3. to może ją złap i wytnij, żeby nie było jeszcze więcej kotów chyba nie dostanę w łeb od szefowej, że się tak rządzę ;) a ta córka to nie zajdzie w międzyczasie w ciążę? nie wiem, jak to jest u kotów, ja się tylko trochę znam na psach
  4. biedne kotki :( jaki ból musiały cierpieć czyli z tego stada jedna tylko jest kotka a reszta kocury? to trzeba ją wysterylizować?
  5. ale gania :D super! widać, że zadowolona z życia
  6. szczęście mają te biedny koty, że w tej wiosce mieszka Rytka :loveu:
  7. [quote name='rytka'] stracił oko:(wet mówi,ze juz jest w rozkładzie.. oka nie ma juz w zasadzie:( to co niego zostało samo sie wchłonie ew. jak bedzie sie paprac to trzeba bedzie usunać. Gosia mowi,ze tydz.temu jeszcze otwierał to oko wiec szybko to poszło.mały dostał zastrzyki i 2 op.antybiotyku krople te co podaje tobrex.juz wieczorem zjadł coś.dostał tez tabl. na odrobaczenie i jeszce raz na pchły bo akurat on miał z innym na pół i chyba dawka mu za mała wtedy przypadła. koszt wizyty i leków 80zł.najlepsza fundacja pod słońcem ANIMALIA zgodziła sie zapłacic fakture ale musze jakos oddac te kase jesli ktos ma mozliwosc prosze o właty na konto fundacji, bazarki plis...[/QUOTE] straszne biedny kociak :( pewnie go boli jak masz fakturę to przyślij do mnie fundacja zapłaci oczywiście będziemy wdzięczni, jak ktoś się dorzuci, bo szczególnie chorujące fundacyjne koty kosztują nas straszne pieniądze - a chyba jeszcze nie było nigdy w fundacji tak dużo kotów jak teraz
  8. Gosia też próbowała coś znaleźć, nie udało się :(
  9. [SIZE=2]mam nadzieję, że staruszka Bunia może się zaliczać do mikropsiaków i nikt nie będzie zły, że ją tu zaprezentuję - może akurat ktoś ją ma tym wątku wypatrzy i zechce pomóc........ [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4222/bunia003.jpg[/IMG] Mamy problem z tą maleńką staruszką - nie możemy znaleźć dla niej żadnego DT :( Do schroniska się nie nadaje bo ją od razu uśpią, do hotelu się nie nadaje bo wymaga więcej opieki, niż zdrowe młode psy, do adopcji się nie nadaje, bo nie ma z nią praktycznie kontaktu.[/SIZE][B][SIZE=2] [/SIZE] [/B] [INDENT] Została wyłowiona z rzeki przez przypadkowych ludzi, od tej pory mieszka w pralni u dogomanki jkp, ale przecież nie może tam zostać! Jkp nie ma możliwości zabrać jej do mieszkania ze względu na swoje psy, a także dlatego, że dużo nie ma jej w domu. Potrzebuje opieki domowej. U kogoś, kto się nią zajmie w podstawowy sposób. Pokryjemy koszty weterynaryjne, karmy. [B]Jeśli trzeba - niech będzie to nawet płatny Dom Tymczasowy.[/B] [B]Co mamy z nią zrobić - przecież jej nie uśpimy!![/B] Przynajmniej dopóki nic jej widocznie nie boli. Tu jest wątek Buni - zapraszam do poczytania, może ktoś się zlituje...... :modla: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215294-Ratunku%21-Pilnie-potrzebny-DT-dla-malutkiej-staruszki"]http://www.dogomania.pl/threads/215294-Ratunku!-Pilnie-potrzebny-DT-dla-malutkiej-staruszki[/URL]!![/INDENT]
  10. bez wielkiej nadziei założyłam wątek z prośbą o DT w dziale Domów Tymczasowych http://www.dogomania.pl/threads/216364-Pilnie-potrzebny-DT-dla-ma%C5%82ej-staruszki-mo%C5%BCe-by%C4%87-p%C5%82atny!!?p=17838936#post17838936 wstawiłam też na mikropsiaki, bo jest malutka przecież http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85!?p=17839018#post17839018
  11. wygląda na to, że Rawiczanki to fajne dziewczyny :)
  12. gdzie mój domek?? [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/2271/dscn0616u.jpg[/IMG]
  13. oj, niezła pamiątka po psich ząbkach dobrze, że Dropek ma wyrozumiałego Pańcia, który rozumie, że tak czasami bywa :) ps. Muzzy ukradłam ten filmik z kotami na zjeżdżalni bo jest bardzo śmieszny :D wybacz!
  14. nasz Sanduś śliczny :loveu: [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/9580/dsc8015y.jpg[/IMG]
  15. cudne zdjęcia :multi: ale mu się udało!
  16. bo chyba faktycznie szybciej idą psiaki z DT niż ze schroniska czy z hotelu
  17. prawdziwa królewna :loveu: szczęściara!
  18. Kate i BeaBono odpadają, w tej chwili nie tylko Gufi jest chory, ale inne zwierzęta u nich też
  19. szybko się maluch wygoi i zapomni o wszystkim :) dobrze, że już po zabiegu
  20. [quote name='olga7'] Pilnie tez trzeba by kotkę wysterylizować ,gdyż częste podawanie hormonow szkodzi zdrowiu kotki . Jesli jednak to kotka niewychodząca to być może nie będzie konieczna sterylizacja wcale ,jesli kotka nie sprawia problemow ?[/QUOTE] ona już po sterylizacji
  21. współczuję tej grypy, oby tylko mama Ci się nie rozchorowała a tą karmę dla kotów już odebrałaś?
  22. możliwe, że coś niedobrego się w główce dzieje, jakby co, to się zrzucimy na badania
  23. bazarek dla naszych psiaków [url]http://www.dogomania.pl/threads/216221-Pantofle-filizanki-r%C3%B3%C5%BCne-drobiazgi-dla-zwierzak%C3%B3w-Animalii-do-23.10.godz.22.00[/url]
  24. zapraszam na bazarek dla hotelowców [url]http://www.dogomania.pl/threads/216221-Pantofle-filizanki-r%C3%B3%C5%BCne-drobiazgi-dla-zwierzak%C3%B3w-Animalii-do-23.10.godz.22.00[/url]
×
×
  • Create New...