Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='Boogie']Trzeba Krzyskowi strój pozoranta wykombinować ;)[/QUOTE] :D dobre :D
  2. jeszcze nie w domu
  3. .....ale z tym to też różnie bywa.... moja Hexi w żadnym wypadku nie może być określona jako agresywna, ale obcych ludzi nie lubi - nie ugryzie, ale lata wkoło i szczeka, aż włosy na głowie dęba stają
  4. no mi właśnie też jest Atosa żal :roll: inne psy też są bardzo biedne, ale wiele z nich to tzw. rokujące, więc jest szansa, że prędzej czy później pójdą do domu, natomiast Atos jako mało rokujący budzi moją litość, a chyba nie miał łatwego życia, i nadal musi być trzymany na dystans, bo nie wiadomo co w nim siedzi :(
  5. haha one nawet trochę podobne do siebie :D fajnie, że się ładnie bawi, pozytywne bodźce są mu potrzebne
  6. ja już więcej się nie piszę na wizytę, bo mu przynoszę pecha :(
  7. dostałam przed chwilą smsa, że państwu jest przykro i żałują, ale teściowa nie zgadza się, żeby mieli drugiego psa. Więc niepotrzebnie byśmy poszły na wizytę. państwo jakby mieszkali sami to od razu by go wzięli. Mają nadzieję, że Axel znajdzie dobry dom. To tyle. Nie ma szczęścia ten piękny pies :roll:
  8. jak apetyt ma dobry, to najważniejsze..... nie wiem, czemu twarde wokół rany, ale chyba jakby stan zapalny się robił, to by miała gorączkę? i nie by jadła? dostaje antybiotyk, powinno byc ok. widziałam, że na facebooku Hopi robi karierę :) Rytka a Ty właściwie jesteś na fb?
  9. ten sms to chyba z oszczędności :roll:
  10. ja już teraz całkiem głupia jestem - to znaczy, że w tym podwórkowym towarzystwie jest tylko jedna kotka?
  11. dzięki za wieści! on zawsze lepiej wyglądał ostrzyżony, niż zarośnięty :)
  12. taak wiem, moja Hexi jest księżniczką, widać to po jej manierach, po tym jak się porusza, jak siada półdupkiem na poduszkach itp, jak główką wdzięcznie kręci, jaka jest delikatna, kiedy bierze coś z ręki do pyszczka, to tak delikatnie, jest rozkapryszona i histeryczna - zresztą ona półkrwi dożyca niemiecka, może dlatego tak się nosi, jakby miała błękitną krew :)
  13. szybko się zamieniła w księżniczkę, kilka dni w domu zamiast w budzie i już taka z niej grymaśnica ;)
  14. niezła historia :D ale przynajmniej nie będzie latał po okolicy i zapładniał
  15. kochana malutka Hopi, to jasne, że w łóżku jej miejsce! dobrze, że już wysterylizowana
  16. brzmi dobrze :)
  17. podajcie proszę numer konta, to przeleję chociaż 10 zł
  18. bardzo ładna sunia, taka zgrabna, ale łapki ma grube, pewnie będzie z niej spora psica
  19. hej hej co słychać u Kazia? stęskniłam się za widokiem jego mordki ;)
  20. zastanawiam się, czy Dinko jest grzeczny
  21. ciekawe jak się sprawuje młodzieniec
×
×
  • Create New...