Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32066
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Istar gratulacje dwóm sunieczkom tak szybko znalazłaś domy. Trzymamy kciuki
  2. trzymamy więc kciuki i wysyłamy ciepłe myśli - inaczej nie możemy pomóc
  3. Lepiej, ze studentka przemyślała sprawę niż by miała zwracać sunię po kilku dniach A z Marysią to jakaś tajemnica :) ?
  4. och, tak przykro żegnać (czworonożnych) przyjaciół jak odchodzą, a tak nagle to zupełny szok :( współczuję, trzymajcie się
  5. też czekam na wiadomości przy okazji zapytam czy moja wpłata nie dotarła ? czyżbym przelała na złe konto ? (15.01)
  6. odnotowuję (16.01. stan konta 1354 zł) wpłata kiyoshi -> 10 zł faktura z lecznicy -> - 486,30 zł stan konta 877,70 zł
  7. ale tu na wątku lepiej widać nr konta :) jutro rano przeleję trzymam za sunię, żeby doszła do siebie jak najszybciej
  8. Pewnie Wanda ma ciągle kłopot z dostępem do internetu
  9. i ja się pod tymi życzeniami podpisuję
  10. dzisiejsze ruchy finansowe stan konta 14.01 - 638 zł Syla - 50 zł Shoto (?) - 20 zł za badanie zapłacono 14 zł stan konta 15.01 - 694 zł
  11. podczytuję ze smutkiem, tyle miłości .... trzymaj się Ewuniu
  12. Tosia, Tosieńka bardzo do niej pasuje, zadbana będzie śliczna
  13. to takie przykre gdy niewiele można pomóc
  14. Jest kolejna wpłata Malwa - 50 zł i pierwszy wydatek wizyta u weta - 72 zł stan konta - 638 zł
  15. zastanawiam się czy można byłoby przeznaczyć cześć pieniędzy zebranych na tym wątku na małe czarnulki skoro te szczeniaczki już zaopiekowane i nie wymagają finansowania - to tez owoce Zamojszczyzny
×
×
  • Create New...