Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Franio jest żądny wrażeń i towarzystwa. Nie szuka spokojnych kącików, nie izoluje się. Przynajmniej w ciągu ostatnich kilku dni. Jemu są potrzebne bodźce.
  2. Iza, spróbuj jeszcze tego, bo innych pomysłów nie mam. [URL="http://www.herbonlife.com/p31,brahmi-bacopa.html"]Brahmi - Bacopa[/URL] Czesia ma dekla, to pewne. Najgorzej, że utrwala te swoje "rozwiązania".
  3. Roli jest w Halinowie pod Warszawą.
  4. A, od kogo dostałaś Ano, PW w sprawie kotłowni? Filmik chcemy, jak najbardziej. Czy miseczki są u Ciebie? Ajlii mogła je zabrać, ale nikt ich nie oddał z psem.
  5. Wyjaśniłam krótko, ze go zabieramy, bo chcemy, żeby mieszkał w domu. Myśle jednak, ze jutro porozmawiam z panią dłużej ab ovo.
  6. Rozmawiałam z ms_arwi - była zdziwiona i nie mogła uwierzyć, że Franio nie jest w domu, ale widziała zdjęcia i też zwątpiła.
  7. Ewatonieja, czy możesz wkleić na ten wątek tekst i 5 zdjęć Borysa? To jest bazarek Waderci - zamówię Borysowi pakiet z wyróżnionym allegro. Trzeba też podać lokalizację psa i kontakt do adopcji, oczywiście. [INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/208438-ALLEGRO-50-og%C5%82oszen-10-z%C5%82-za-pakiet%21-Na-styrylkow%C4%85-skarbonk%C4%99%21-do-5.06%21-Zapraszam%21"][IMG]http://www.dogomania.pl/image.php?u=79930&type=sigpic&dateline=1306339159[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/208438-ALLEGRO-50-og%C5%82oszen-10-z%C5%82-za-pakiet%21-Na-styrylkow%C4%85-skarbonk%C4%99%21-do-5.06%21-Zapraszam%21"] [/URL] [/INDENT]
  8. Franio jutro nie pojedzie, bo wyskoczył pilny transport "ratunkowy" dla innego psiaka. Pytano mnie o zgodę, wyraziłam - zdawało mi się, że pisałam na wątku..., ale równie dobrze mogłam mówić Monice przez telefon. Franio czuje się doskonale wśród stadka Ajlii, jest bardzo grzeczny, nikomu nie przeszkadza - może sobie posiedzieć na wakacjach u cioci Ajlii:)
  9. Mam do oddania: 1. Theospirex retard 150mg - 50 tabl. ( data przyd. 10.2013) 2. Theospirex retard 150mg - 44 tabl. ( data przyd. 06.2013) 3. Theovent 100mg - 30 tabl. ( data przyd. 12.2012) 4. Theovent 100mg - 23 tabl. ( data przyd. 05.2012) 5. Lotensin 20mg x 2 op. po 28 tabl. ( data przyd. 02.2012
  10. Wojtuś, DT był sprawdzony przez ms_arwi - ona odwoziła tam Frania. Nie było mowy o kotłowni.
  11. No, owszem, myśl jest "nowatorska", ale przemknęła przez głowę i już.
  12. Przepraszam, nie zauważyłam, że u Barnaby tego brakowało.
  13. Uroczy:) A cóż on ma za skorupę na nosie? Od kopania dołków?
  14. Waderciu! Ślicznie Ci dziękuję za ogłoszenia dla Barnaby. Barni jest w Brzyściu, tak, jak Mars.
  15. Nie mylisz się. Jestem przekonana, ze opiekunka Frania robiła, co mogła dla niego wg swoich najlepszych chęci. Wątpię, żeby wiedziała o naszych oczekiwaniach. Naszła mnie nawet myśl, że powinnam zapytać, czy otrzymywała za to wynagrodzenie... Miseczki na pewno nie zostały wysłane, bo pani nie miała z nikim oprócz mnie kontaktu od wyjazdu Frania. Pewnie nawet nie wie, że ma te miseczki wysłać. Jeśli są u niej... Chyba muszę jeszcze raz zadzwonić.
  16. Jeśli chodzi o transport, to może rozłożenie na raty rozciąga płatność w czasie, ale nie zmienia faktu, że jest za drogi. Nie rozumiem, czemu upieracie się przy tej propozycji, choć to nieracjonalne. Proponowałam kontakt z pierwszym z brzegu dogomaniackim transportem, np. z Ajlii. Koszt 0,55gr za km. pomimo nadłożenia kilometrów wychodzi ok. 800,-. Dlaczego koniecznie chcecie zapłacić dużo więcej?
  17. Misio czeka:) Dostałam oficjalne potwierdzenie adopcji.
  18. Zadzwoniła dziś do mnie była opiekunka Frania, dopytywała, jak się Franio czuje, jak zniósł podróż i ogólnie, jak się ma. Pani była naprawdę zainteresowana losem Frania, co wywołało we mnie wyrzuty sumienia, że nie poinformowałam jej wcześniej. Pytałam, czy nie dostała info od Toli lub Any666 - nie dostała. Nie zmienia to faktu, ze powinnam była pomyśleć... Rozmowa była bardzo miła, pani była zachwycona, że Franio zaprzyjaźnił się z Kaziem, że dał sobie radę z gryzakiem, bo u niej tylko mamlał i zakopywał w ogrodzie:) Pytała, co i jak je, ogólnie cieszyła się, że Franio ma dobra opiekę.
  19. Pewnie, też jestem tego zdania, tylko, że czas tutaj jest równie istotny, jak leki.
  20. Kiniu, czy zostajemy przy karmie Josera? Czy poczekać chwilę na info, jak sunia na nią idzie?
  21. Miej na myśli, że w razie dalszego spadku formy trzeba go wetowi pokazać.
  22. Sprawdź, czy nie ma temperatury. I qoopę koniecznie. A zęby to dziś miały być?
  23. Prawda, że wyjątkowej urody?:loveu:
  24. Nigdy nie wiadomo, Kaziku, nigdy nie wiadomo! Lepiej, żeby psiaki miały większą "rodzinkę":)
  25. Mam komunikat od Kini - padło główne zasilanie i Kinia jest bez netu. Jutro się zamelduje ze szczegółami. Pieniądze są zbierane na 2 konta, Kinia nie widzi problemu z rozliczeniami. Moim zdaniem powinna przejąć prowadzenie wątku od SBD wraz z rozliczeniami, żeby nie tworzyć sztucznych przebiegów. I tak większość roboty spadła na nią i ona pilotuje Malinkę.
×
×
  • Create New...