Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. [quote name='Kinia1984'] ...a nie wiemy kiedy sunia znajdzie dom i czy wogóle go znajdzie...[/QUOTE] Tego się nigdy nie wie - adopcje są nieprzewidywalne. Psy "młode, piękne, zdrowe i bogate" siedzą miesiącami w hotelach, pomimo akcji ogłoszeniowych. Nie brałabym tego aspektu pod uwagę.
  2. Mam sms od Alice, która jest poza netem. Dr Galanty wyznaczył 2 terminy: poniedziałek - 15.00-19.00 piątek - 15.00 - 19.00 Potrzebny transport, który potwierdzi któryś z terminów i NIE wycofa się w ostatniej chwili, gdyz Alice musi potwierdzić wizytę.
  3. Karmienie suni biorę na siebie. Inga, wypowiedz się co do ceny. O ile wiem, faktury wchodzą w grę?
  4. Inga, to świetna propozycja:) Dziewczyny, Inga na pewno zajmie sie psem sensownie i nie zdziera, bo stawki ma prawdziwie dogomaniackie. Wet w tym samym bloku, do Garncarza 2 kroki, do Lancetu, gdzie też przyjmuje dr Łobaczewska - 2 kroki. Polecam. SBD, Abrakadabra, to chyba nie zostaje Wam nic innego, jak wziąć psa na siebie, rozbujać wątek i zebrać deklaracje. U Ingi jest tanio, a jednorazówki wystarczą na leczenie. Głową naprzód, czasem trzeba zaryzykować.
  5. [quote name='Kinia1984'] Kolejna sprawa , musicie mi wybaczyć ja na swoje konto już nie wezmę psa bez przynajmniej 3/4 deklaracji stałych...Mam dwa psy które drugi rok siedzą w hotelu od początku bez pakietu deklaracji...co miesiąc jest kombinowanie skąd wziąć kasę...kolejnego psa nie mogę wziąć na siebie...nie mam pracy i nie będę miała jak spłacać długów...jeśli ktos chce ją wziąć na siebie to ok. [/QUOTE] Kiniu, wyjaśnij, proszę. Zrozumiałam, że to fundacja Zwierzaki w Potrzebie pilotuje sunię i zbiera na nią deklaracje?
  6. [quote name='Ellig']Na samym FB sa juz deklaracje i wplaty. Wiem o wielkosci jednej kwoty to 300 zl ile poszlo jeszcze nie wiem jest 200 zl od Malibo dlaczego moim zdaniem trzeba zrobic jak najszybciej diagnostyke. Dr. Garncarz bierze praktycznie grosze za wizyte od psiaka ze schroniska . Wiec moze najpierw diagnostyka a potem dalej dzialac.[/QUOTE] Wszystkie deklaracje powinny się znaleźć w 1-szym poście. Choćby z tego względu, że to motywujące.
  7. Jeszcze nie widziałam, żeby Awunia sobie oczy myła:) A znam ją prawie 2 lata.
  8. Myszko, czy Fokus potrzebuje ogłoszeń? Podeślę mu 100,- na długi, a Ty ucałuj nochala, jak będziesz u niego.
  9. Ciocia Dada w świat poleciała, to trzeba do Chojraka zaglądać. Jak się masz, Moniczko?:)
  10. [quote name='kasumi']Bardzo, bardzo się cieszę, że sunie o wiele lepiej :) Ło matko....a jak ja to napiszę w rozliczeniu....a nie ma jakichś nicków przy przelewach? jakieś charakterystyczne tytuły przelewów? (dla ludzi z molosów kazałam dać taki tytuł: szczeniaki - molosy) albo zaznaczysz mi którzy są ludzie z fb. ? będzie mi łatwiej rozpoznać.... K W J to ja...i: 60zł było od Luis /molosy/ 100zł - molosy anonim 100zł - aga1 /molosy/[/QUOTE] M..L..B - 50 - to ja. Nick był podany w treści przelewu.
  11. Może i podbija, ale deklaracji jakoś nie widać, więc myślę, ze generalnie jest ze szkodą dla psa. Ten watek założono, aby uzyskać pomoc dla Kodiego w takim zakresie, jaki miała na myśli założycielka. I to jej dobre prawo. Kazdy może założyć wątek dyskusyjny i przywołać tam przypadek Kodiego, ale tu ta dyskusja jest nie na miejscu.
  12. Snu mojego ciąg dalszy:loveu: [video=youtube;7D_f-gwS638]http://www.youtube.com/watch?v=7D_f-gwS638[/video]
  13. Dziękuję, Pani Asiu:) Z Pani strony, to winno być tylko potwierdzenie wpłat ( na konto hotelowe) na konkretnego psiaka na jego wątku. Reszta rozliczeń, to obowiązek (Regulamin Dogo) założyciela wątku.
  14. 50 ogłoszeń + zwykłe allegro = 10,- U Waderci, rzecz jasna:) Link w jej podpisie Dodatkowo 17 za ekstrasy na allegro
  15. Dalszy ciąg Dorkowego albumu:) [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/1605/dsc00282q.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7889/dsc00307cu.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/1908/dsc00334ay.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/2143/dsc00309de.jpg[/IMG]
  16. To trzeba robić równolegle - zbierać na okulistę i na hotel.
  17. Bardzo dziękuję, Waderciu:) Jesteś solidna i niezawodna.
  18. Ola, na hotel pieniądze trzeba uzbierać, jak na wszystkich wątkach na Dogo - same nie przyjdą;-)
  19. Jaanko, masz pełną skrzynkę.
  20. Jaanko, jak uważasz, czy pani G. może kupić Bigowi Celadrin? Opakowanie wystarcza na 2 miesiące.
  21. Miałam Zorro z takimi oczami - dr Łobaczewska wyprowadziła go na prostą.
  22. Od przybytku...Tak mi się zdaje.
×
×
  • Create New...