-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
Nie Ciocia DIF, tylko Ciocia Szancia;-) Muszę ją czymś zaskoczyć...
-
Jeszcze nie dostałam ostatecznego formalnego potwierdzenia adopcji, więc na razie nie planujemy podróży.
-
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
malibo57 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zamówiłam Kąskowi pakiet ogłoszeń+Allegro na wątku bazarkowym Waderci:) -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
Waderciu, jesteś błyskawicą! Bardzo Ci dziękuję:kciuki: Bazarek ogłoszeniowy Błyskawiczny! Polecam! Dziś zamówiłam pakiet dla Marsa+ Allegro i już gotowe! [INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/208438-ALLEGRO-50-og%C5%82oszen-10-z%C5%82-za-pakiet%21-Na-styrylkow%C4%85-skarbonk%C4%99%21-do-5.06%21-Zapraszam%21"][IMG]http://www.dogomania.pl/image.php?u=79930&type=sigpic&dateline=1306339159[/IMG][/URL] [/INDENT] -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Jeju, dziękuję za mokrego "nosowego" całusa:) Tajemnicza historia. teraz lewa przednia - ześwirować można:roll: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
malibo57 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Sensowny transport poradzi sobie bez opiekunki dodatkowej. mmd ma rację. Toż to mała psina. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
malibo57 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Właśnie, niech jedzie.Podejmuje się "wciągnąć go do gabinetu"? Uważam, że powinien być transporter. -
Jaśminek ma się bardzo dobrze:) Pozdrowienia! Tu na dalszym planie z kumplami i kumpelką
-
Kazio jest psem z bardzo rozbudowanym audio:) W ekstazie, kiedy dobra ręka go głaszcze i drapie za uszami, wydaje pochrząkiwania, chrumkania, "osiołkuje na wzór Falka:loveu: Sama słyszałam przez telefon. Poza tym, towarzyszy głosem Straży Pożarnej oraz rozmawia z dzwonami w starym kościółku. jest bardzo akuratnym psem, strzeże terenu i cały czas go patroluje, co nie znaczy, ze wszystko zauważa:cool3: Ale ma na oku. Z Morkiem i Julką.
-
Leki dotarły - od dziś Rudolf je przyjmuje. Czekoladka to bardzo fajny psiak, najbardziej w świecie chce się bawić i biegać, interesują go zabawki, jest chętny do nauki. Za przytulanki da się posiekać na paseczki:loveu: Oto szanowne gremium leniwym przedpołudniem [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/5565/img0510fr.jpg[/IMG]
-
Dzień dobry!Życie jest takie piękne! [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/3193/img0507yt.jpg[/IMG] Iskra znalazła sobie zabawkę - rozpoznacie? Tak, tak, to kuchenna deska do krojenia - drewno akacjowe;-) [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/191/img0511y.jpg[/IMG] I w miłym gronie przyjaciół:) [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/5565/img0510fr.jpg[/IMG] Na pierwszym planie Rudolf, po prawej Kazio, po lewej Jaśmin:)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
malibo57 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Klateczka jest niezłym pomysłem - bezpieczna jazda przede wszystkim. -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
malibo57 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hehe:) No cieszymy się jak głupie! -
Jak dojdą paczuszki z miśkami, to zamelduj, proszę na wątku, bo muszę potwierdzić na bazarkach. Co Ty na dywanik lniany, lekko nadkąszony?
-
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
malibo57 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Uważam, ze Big powinien dostać jeszcze L-glutaminę i Celadrin - i może zobaczymy go biegającego:) -
Sądzę, że, co do meritum, to ta dyskusja jest czysto akademicka. Kto chce, ten wspomoże wyciąganie Kodiego, kto nie, ten nie wspomoże. Skupmy się na szczegółach technicznych, czyli znalezieniu sensownego transportu - skontaktujcie się z Ajlii, osoby z AFN znają ten transport i wiedzą, że można mieć do nich zaufanie. Potrzebny kontakt telefoniczny, gdyż przez najbliższe 2 tyg. są poza netem. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176436-Oferuj%C4%99-transport-za-zwrot-koszt%C3%B3w-%28Warszawa-dowolne-miejsce-w-Polsce-Warszawa%29/page12"]Transport[/URL]
-
Dostałam Natalio! 15-go maja. Nie wiem, dlaczego zdawało mi się, że to są te same, co na plakacie...:roll: Już wstawiam - dziękuję! A, Janeczka jak się ma? Napiszesz parę słów? [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5024/dsc8789i.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/6555/dsc8799.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9666/dsc8801y.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3272/dsc8811j.jpg[/IMG]