Witajcie!
Proszę sie nie martwić zachowaniem Bobika. Sensacje żołądkowe pewnie dokładają się do stresu po zmianie miejsca, ludzi i warunków.
Każdemu psiakowi w nowym miejscu należy się zwiększona ilość wyjść. Jak trzeba, to i co 2 godziny albo "na żądanie".
Za każde załatwienie potrzeb na zewnątrz należy się nagroda słowna lub smakołyk. Piesek załapie, o co chodzi. Wtedy można zmniejszać ilość wyjść do tych standardowych trzech.
Ale podstawa, to te kilka dni na adaptację i "złapanie" bazy.
Trzymamy kciuki:)