Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Twój podpis kogoś uraził?! O naiwności - sadziłam, że to o Tobie;-)
  2. Ocelocik, chyba to pierwsza propozycja imienia?;-) Skrzat - całkiem, całkiem. Tak, Nikus, czekamy na powrót Taygi i nowy wątek. Dzięki Wam wszystkim.:loveu:
  3. Witajcie! Proszę sie nie martwić zachowaniem Bobika. Sensacje żołądkowe pewnie dokładają się do stresu po zmianie miejsca, ludzi i warunków. Każdemu psiakowi w nowym miejscu należy się zwiększona ilość wyjść. Jak trzeba, to i co 2 godziny albo "na żądanie". Za każde załatwienie potrzeb na zewnątrz należy się nagroda słowna lub smakołyk. Piesek załapie, o co chodzi. Wtedy można zmniejszać ilość wyjść do tych standardowych trzech. Ale podstawa, to te kilka dni na adaptację i "złapanie" bazy. Trzymamy kciuki:)
  4. Przynajmniej tyle dobrego.
  5. Jeśli ten piesek z lasu zyje, to załóżcie mu wątek i przyslijcie mi na PW. Czy jest miejsce u ZuziM. Mam zarezerwowane w nowych kojcach - nie wiem, czy juz aktualne. Sfinansuje transport i pierwszy miesiąc w hotelu. Jak będzie watek, to uzbieramy przez ten czas deklaracje.
  6. Zrobię przelew. Wiem, że ab-agnieszka zawaliła sprawę. Czy Sofię to też dotknęło?
  7. Figa figa, ale podobno trzeba być trochę psem, żeby być w pełni człowiekiem. To jak będzie? Florian czeka.
  8. Ta zniewaga krwi wymaga! APSA, nie wyzywaj Florka od ludzi! Przeprosiny oczekiwane:mad:
  9. Nie obiecałam, że dołoże, jeśli zabraknie, tylko zapłacę za miesiąc. Tak to pamiętam.
  10. Monday, umowa była taka, że finansuję Sofii jeden miesiąc pobytu w hotelu - niezależnie od deklaracji. Jaka to kwota? 750?
  11. Rozumiem, ok. Sama nie robie ogłoszeń, ale może wykupicie jej pakiet na którymś bazarku ogłoszeniowym - chętnie sfinansuję.
  12. Żartujesz?! To może chłopina powinien sie przy rozbiórkach zatrudnić? Moze tak trzeba go ogłaszać? " Pies do rozbiórek - nie boi się żadnej pracy"
  13. A coś mi tu zdjęć brakuje? Widziałam już jakieś z DS, prawdaż?
  14. Florek zapewne nie znosi, żeby cokolwiek się marnowało:evil_lol:
  15. Czy tu będzie się coś działo a propos Dt lub hotelu? Wątpię, żeby tę bidkę udało się wyadoptować prosto ze schroniska. Jest jakiś plan w planach?;-)
  16. Też mam taka poduszkę, tylko biało rudą. Bardzo ja sobie cenię:)
  17. Wczoraj poleciała moja deklaracja (30) styczniowa bezpośrednio na konto Murki.
  18. Basiu, moja deklaracja "poleciała" na konto Murki - w pakiecie, zgodnie z umową.
  19. Hehe, boje się, jeszcze jak! Ale Ty chyba bardziej - 4 lata na dogo...:evil_lol:
  20. O, rany! Ale historia! Medor, Ty sie tak przerażasz w oczekiwaniu, że on wymyśli coś ekstra?
  21. A oni, jak zwykle:) Koloryt lokalny - co my zrobimy, jak pójdą do domków?
  22. Monday, przelałam wczoraj deklaracje stałą dla Sofii i ciągle czekam na info, czy przelać to, co obiecałam. Miałaś mi przypomnieć, ale tak sobie wbiłam do głowy, że sama się przypominam.
  23. E, hehe! To nie jest tak źle! A przeklina?
  24. Luka, a Convalescense doszedł? Wchodzi jakoś?
  25. Słyszałam przez telefon, a teraz widzę. Ale garnitur Kiwi pokazała! Które to ucho poszło do pionu? Czy kot znosi to dobrze?
×
×
  • Create New...