Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. U pana Tomka, to dla bezdomniaków chyba trochę taniej wychodzi.
  2. Tak, ale dziś nic z tego, nie ma wjazdu w uliczki osiedlowe:( Chyba dopiero w poniedziałek, jak przestanie sypać, a miasto się otrząśnie z szoku.
  3. Tak, mam na mysli hotel dla psów. Bardzo dobry. Pod Cieszynem.
  4. Fanta własnie próbuje dojechać do Doroty z kliniki. Ale, jak sie dzis jeździ, to wszyscy widzą i wiedzą.
  5. Gdzie ten Rypin? Który to?
  6. Pytałyście w Haźli u pana Tomka?
  7. [quote name='Jasza']Ok. To jeszcze tylko: ile ma lat mniej więcej? Dom z kotami może być?[/QUOTE] Z tymi kotami to tylko Lulu wie. I moze Monika? To najtrudniejszy test technicznie - kotów zabrakło:diabloti: Na dzieci jakos łatwiej przetestować;-)
  8. A czy Ty kiedyś widziałas psa podwórzowego? Przeciez to legenda, mit. U nas wszystkie domowe:)
  9. Toż mówię, ze resztki;-) I pozamiataj to, będzie łatwiej
  10. Miło widzieć, jak się psina relaksuje. Dzięki, Bela:)
  11. A witamy! Dzis sprawdzałam domek dla Stefy i poznałam wspaniała osobe, pania Hannę. Człowiek wielkiego formatu. Dom z klimatem. Blisko mnie. Jutro wioze tam Stefę:) A pisz cos o dziecku, Zozolinko! Kurczę, przepraszam, zapomniałam, ze chetna jestes do pomocy. Podrzuce Ci jutro kilka watków na PW. Ostatnie masz w moich bannerkach. tyle bid, ze musze je co chwile zmieniać:(
  12. Nie, kochana, to na 100% nie o Tobie - pewnie nawet nie znasz tego towarzystwa i oby tak pozostało. Czego serdecznie zyczę.
  13. A pływają po Dogo takie różne rybki;-) Polują, żerują...
  14. Janioł, pokaż się! Jestes wyjatkowy.
  15. Rude jest piekne!:) Wiecie, czasem to ma swoje zalety, ze te wyszukiwarki nie działają. Chyba tu nas ta banda nie znajdzie/
  16. A ja się księdza nie pytam, czy mu się podoba obecność moich zwierzaków. Jak do tej pory każdy je zapraszał i ekstra kropił. Gdyby nie, to byśmy się więcej nie spotkali. Koniec - kropka.
  17. Grubcio w Brzyściu: Ekstras:) Nie ma opcji, żeby był niezadowolony. Tam wszystkie psiaki są szczęśliwe
  18. Dobrze robicie - warto zadać sobie trudu, pomimo braku wiary w efekt, bo jednak kropla drąży skałę. Musimy wszędzie wyrażać nasz brak ZGODY na to, jak traktowane są zwierzęta. To budujące:) To, co robicie, miałam, rzecz jasna, na myśli
  19. Twoja córuś - toż wiemy. Tylko po kim ma te zapędy do brojenia?;-) Że Romka nie wspomnę.
  20. Jejku, ale fajnie:) To Fretka taka duża, czy Rupert taki mały?
  21. Bo stracił dobermana niedawno. Pies był niewykastrowany i wybiegł za suczką w cieczce. Nigdy nie wrócił. Pan przypuszcza, że został ukradziony. Najbardziej go boli myśl, że może pies tkwi gdzieś na łańcuchu albo w pseudo. Dawał ogłoszenia, szukał. Mówił, że nie może tego przeżyć i bardzo żałuje, że nie wykastrował psa w porę.
  22. Taygo, w postach, które zostały u Fuksia, znalazłam taka deklarację; ZarejestrowanyDec 2008Postów2,301 Jeśli ten piesek z lasu zyje, to załóżcie mu wątek i przyslijcie mi na PW. Czy jest miejsce u ZuziM. Mam zarezerwowane w nowych kojcach - nie wiem, czy juz aktualne. Sfinansuje transport i pierwszy miesiąc w hotelu. Jak będzie watek, to uzbieramy przez ten czas deklaracje. O rany! Ale się narobiło! Taygo przejrzyj wpisy dla Skrzata na Fuksiowym watku. Tam znalazłam swoja deklaracje, która tu nie trafiła. Ja swoja podtrzymuję. Sprawdź, czy tam jeszcze coś nie zostało;-)
  23. Taygo, w postach, które zostały u Fuksia, znalazłam taka deklarację; ZarejestrowanyDec 2008Postów2,301 Jeśli ten piesek z lasu zyje, to załóżcie mu wątek i przyslijcie mi na PW. Czy jest miejsce u ZuziM. Mam zarezerwowane w nowych kojcach - nie wiem, czy juz aktualne. Sfinansuje transport i pierwszy miesiąc w hotelu. Jak będzie watek, to uzbieramy przez ten czas deklaracje.
  24. Pozbądź się tego jak najszybciej! Lukas, na cholerę Ci rozsądek? To znaczy, resztki:diabloti:
  25. Romek czasami udaje, że psy zupełnie go nie obchodzą. A to wtedy, kiedy jest poza boksem. Jak siedzi w boksie, to nienawidzi WSZYSTKICH innych psów. Próbuje przedostać się do sąsiada lub sąsiadki i zjeść. Stąd pomysł salonu, tym bardziej, że jest krótkowłosy i bardzo marznie.
×
×
  • Create New...