-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
U pana Tomka, to dla bezdomniaków chyba trochę taniej wychodzi.
-
Sochaczew - UWAGA, uwaga - trzy latające onki- DO ZAMKNIĘCIA
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Tak, ale dziś nic z tego, nie ma wjazdu w uliczki osiedlowe:( Chyba dopiero w poniedziałek, jak przestanie sypać, a miasto się otrząśnie z szoku. -
Tak, mam na mysli hotel dla psów. Bardzo dobry. Pod Cieszynem.
-
Sochaczew - bardzo kochana dobermanka - DABA - MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Gdzie ten Rypin? Który to? -
Pytałyście w Haźli u pana Tomka?
-
Sochaczew - Wstrząsająca historia małej LULU - SZCZĘŚLIWIE ZAKOŃCZONA
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Ok. To jeszcze tylko: ile ma lat mniej więcej? Dom z kotami może być?[/QUOTE] Z tymi kotami to tylko Lulu wie. I moze Monika? To najtrudniejszy test technicznie - kotów zabrakło:diabloti: Na dzieci jakos łatwiej przetestować;-) -
Sochaczew - WIKI - błagam o ostatnią szansę dla niej.
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Toż mówię, ze resztki;-) I pozamiataj to, będzie łatwiej -
Sochaczew - UWAGA, uwaga - trzy latające onki- DO ZAMKNIĘCIA
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
A witamy! Dzis sprawdzałam domek dla Stefy i poznałam wspaniała osobe, pania Hannę. Człowiek wielkiego formatu. Dom z klimatem. Blisko mnie. Jutro wioze tam Stefę:) A pisz cos o dziecku, Zozolinko! Kurczę, przepraszam, zapomniałam, ze chetna jestes do pomocy. Podrzuce Ci jutro kilka watków na PW. Ostatnie masz w moich bannerkach. tyle bid, ze musze je co chwile zmieniać:( -
Nie, kochana, to na 100% nie o Tobie - pewnie nawet nie znasz tego towarzystwa i oby tak pozostało. Czego serdecznie zyczę.
-
A pływają po Dogo takie różne rybki;-) Polują, żerują...
-
Janioł, pokaż się! Jestes wyjatkowy.
-
Rude jest piekne!:) Wiecie, czasem to ma swoje zalety, ze te wyszukiwarki nie działają. Chyba tu nas ta banda nie znajdzie/
-
Kochany Grubcio już za TM........[*]
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Grubcio w Brzyściu: Ekstras:) Nie ma opcji, żeby był niezadowolony. Tam wszystkie psiaki są szczęśliwe -
Twoja córuś - toż wiemy. Tylko po kim ma te zapędy do brojenia?;-) Że Romka nie wspomnę.
-
Jejku, ale fajnie:) To Fretka taka duża, czy Rupert taki mały?
-
Sochaczew - bardzo kochana dobermanka - DABA - MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Bo stracił dobermana niedawno. Pies był niewykastrowany i wybiegł za suczką w cieczce. Nigdy nie wrócił. Pan przypuszcza, że został ukradziony. Najbardziej go boli myśl, że może pies tkwi gdzieś na łańcuchu albo w pseudo. Dawał ogłoszenia, szukał. Mówił, że nie może tego przeżyć i bardzo żałuje, że nie wykastrował psa w porę. -
Taygo, w postach, które zostały u Fuksia, znalazłam taka deklarację; ZarejestrowanyDec 2008Postów2,301 Jeśli ten piesek z lasu zyje, to załóżcie mu wątek i przyslijcie mi na PW. Czy jest miejsce u ZuziM. Mam zarezerwowane w nowych kojcach - nie wiem, czy juz aktualne. Sfinansuje transport i pierwszy miesiąc w hotelu. Jak będzie watek, to uzbieramy przez ten czas deklaracje. O rany! Ale się narobiło! Taygo przejrzyj wpisy dla Skrzata na Fuksiowym watku. Tam znalazłam swoja deklaracje, która tu nie trafiła. Ja swoja podtrzymuję. Sprawdź, czy tam jeszcze coś nie zostało;-)
-
Taygo, w postach, które zostały u Fuksia, znalazłam taka deklarację; ZarejestrowanyDec 2008Postów2,301 Jeśli ten piesek z lasu zyje, to załóżcie mu wątek i przyslijcie mi na PW. Czy jest miejsce u ZuziM. Mam zarezerwowane w nowych kojcach - nie wiem, czy juz aktualne. Sfinansuje transport i pierwszy miesiąc w hotelu. Jak będzie watek, to uzbieramy przez ten czas deklaracje.
-
Sochaczew - WIKI - błagam o ostatnią szansę dla niej.
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Pozbądź się tego jak najszybciej! Lukas, na cholerę Ci rozsądek? To znaczy, resztki:diabloti: -
Sochaczew - najdroższy pies Pani T. Ma Dom!! Za TM.
malibo57 replied to łolkiee's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Romek czasami udaje, że psy zupełnie go nie obchodzą. A to wtedy, kiedy jest poza boksem. Jak siedzi w boksie, to nienawidzi WSZYSTKICH innych psów. Próbuje przedostać się do sąsiada lub sąsiadki i zjeść. Stąd pomysł salonu, tym bardziej, że jest krótkowłosy i bardzo marznie.