Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Czy Czarek ma gdzies bannerek? Nie moge znaleźć.
  2. W okolicach Siedlec, o ile dobrze zrozumiałam.
  3. Grubcio najpierw musi wyjść z "wiąźnia". Za to trzymamy kciuki i odczyniamy uroki.
  4. Pewnie:) Zagubienie, to ostatnio stan permanentny u mnie - czy wiemy już, na jakie konto wpłacamy?
  5. Zrelaksowana, Asiu:) Zrelaksowana! I ten nos! Cudny ten nasz Falek, no cudny!
  6. Dzień dobry! Hotel we Lwówku został sprawdzony przez mojego znajomego weta z Lwówka - był mu znany - wystawił mu b.dobre referencje. Inni tez wypowiadaja sie dobrze o tym miejscu. Myśle, że Skrzat moze tam spokojnie jechać. Zorganizuję kogos dyspozycyjnego z miejscowych, zeby tam zagladał.
  7. [quote name='TERESA BORCZ']DUŻY PIEKNY PIES, I TAK PRAGNIE CZŁOWIEKA, TRZEBA GO POROZGŁASZAĆ GDZIE SIE DA I ZNALEŻĆ JAKIEŚ KONKRETNE MIEJSCE. w TEJ CHWILI UMIESZCZAMIy TAM INNEGO PIESKA, TEŻ OFIARE LASU I LUDZI. ZNALAZLAM MIEJSCE W HOTELIKU CHYBA ODPOWIEDNIM DLA TAKIEGO PRZYPADKU. PSIAKI MAJĄ TAM DOBRA OPIEKĘ, ŚPIĄ W BUDYNKU, NIE W KOJCACH ZEWNĘTRZNYCH I BUDACH, MAJĄ WYBIEG DOBRY, HOTELIK JEST W LWÓWKU ŚLASKIM, I JAK MAŁO KTÓRY W TEJ CHWILI MOŻE ZAPEWNIĆ MU MIEJSCE. CZY MAM SIĘ SKONTAKTOWAĆ I ZAKLEPAĆ ? W MIARE MOŻLIWOŚCI BĘDE WSPIERAC AKCJE DLA TEGO PSIKA, POSTARM SIĘ TEŻ TROCĘE LUDZI ŚCIĄGNĄĆ., DO OGŁOSZEŃ, BANERKÓW, BAZARKÓW.[/QUOTE] Tereso, dostałam info na temat hotelu od zaufanych ludzi. Jest dobrze - maja bardzo dobra opinie i referencje. Wypracuję logistykę, aby ktoś dyspozycyjny tam zaglądał do psiaków.
  8. Nazwisko znam, ale na adres to wszyscy wielkie oczy robia. Niech sie starają;-) Wszystko jasne:) To jest w granicach "wielkiego" Lwówka, czyli takie suburbia - stad adres jest dla "mieszczuchów" nieznany:)
  9. Omar, marnujesz talent literacki. A może nie? Przyznaj się:)
  10. Nawet w takim małym miasteczku, jak Lwówek Śl. hotelik nie jest zbyt znany. Jutro dostanę info.
  11. Przepraszam, jest gdzies nr konta i dane do przelewu?
  12. To co teraz? Przenosimy sie na watek Skrzata?
  13. Kochane moje, Majqa ma trudności techniczne. Nie napisze tekstu do ogłoszeń w najbliższym czasie. Kto ma dobre układy z Pinkmoon, marysia55 lub anetek100? Kto odważy się poprosić o tekścik dla Skrzata?:cool3:
  14. Teresko, Lwówek Śląski znam, jak własna kieszeń:) Moge prosić na PW blizsze namiary na hotelik? Adres, nazwisko?
  15. Ok, to czekamy na wskazówki. Potrzebuję link do jakiegoś bazarku ogłoszeniowego - macie może?
  16. Kto pozbiera deklaracje do pierwszego postu? Coby nam nic nie uciekło;-) Pani Wanda?
  17. To ja sfinansuję jakieś ogłoszenie w gazecie - tyle, ze nie mam pojęcia w jakiej. Ma ktoś dojścia? Powiedzcie, jak to zrobić?
  18. Jacież! To mają cierpliwość ci ludzie!
  19. Dziewczyny, co potrzebne, oprócz DS - bo w magazynie pusto. Jak mogę pomóc?
  20. Witam! Też poproszę o nr konta - wyślę 150 na karmę. Czy są inne pomysły, gdzie go umieścić, żeby odciążyć Wandę? To, co się uzbierało, wystarczy na weta i karmę na jakiś czas, ale co dalej? Czy zbieramy deklarację na utrzymanie u Wandy, czy szukamy możliwości umieszczenia psa gdzie indziej?
  21. Tak, to Odynek:) na zdjęciach z Taszą. Siedzi w izolatce, ze względu na mrozy. A dziś dostałam sms, że Odyn zaczął się bawić pluszakiem:) Widać lepiej się czuje, chociaż nadal ma kłopoty z chodzeniem.
  22. Przeznaczę na ogłoszenia 50zł, wiec, jesli ktos ma link do bazarku, to prosimy. Wiem, ze ladySwallow proponowała cos takiego, ale nie mogę znaleźć.
×
×
  • Create New...