[quote name='TERESA BORCZ']DUŻY PIEKNY PIES, I TAK PRAGNIE CZŁOWIEKA, TRZEBA GO POROZGŁASZAĆ GDZIE SIE DA I ZNALEŻĆ JAKIEŚ KONKRETNE MIEJSCE. w TEJ CHWILI UMIESZCZAMIy TAM INNEGO PIESKA, TEŻ OFIARE LASU I LUDZI. ZNALAZLAM MIEJSCE W HOTELIKU CHYBA ODPOWIEDNIM DLA TAKIEGO PRZYPADKU. PSIAKI MAJĄ TAM DOBRA OPIEKĘ, ŚPIĄ W BUDYNKU, NIE W KOJCACH ZEWNĘTRZNYCH I BUDACH, MAJĄ WYBIEG DOBRY, HOTELIK JEST W LWÓWKU ŚLASKIM, I JAK MAŁO KTÓRY W TEJ CHWILI MOŻE ZAPEWNIĆ MU MIEJSCE. CZY MAM SIĘ SKONTAKTOWAĆ I ZAKLEPAĆ ?
W MIARE MOŻLIWOŚCI BĘDE WSPIERAC AKCJE DLA TEGO PSIKA, POSTARM SIĘ TEŻ TROCĘE LUDZI ŚCIĄGNĄĆ., DO OGŁOSZEŃ, BANERKÓW, BAZARKÓW.[/QUOTE]
Tereso, dostałam info na temat hotelu od zaufanych ludzi. Jest dobrze - maja bardzo dobra opinie i referencje.
Wypracuję logistykę, aby ktoś dyspozycyjny tam zaglądał do psiaków.