Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Auraa, proszę, zmień ten tytuł. Jesli nie ma inny propozycji, to wybierz którąkolwiek z tych powyżej. Naprawdę to w niczym nie pomaga - nikogo nie przyciągnie. Generalnie miś ma zabezpieczony byt, więc nikt nie będzie tu leciał z deklaracjami. Ten wątek jest po to, żeby wymieniać się informacjami o psie i znaleźć mu dom. Będziemy podawać go zainteresowanym. Cały problem widzenia-niewidzenia został omówiony w treści. Bardzo Cie proszę.
  2. Aha, ale wyraźnie zaznaczył kojec/buda?
  3. Yoko, kochana, ja nadal nie rozumiem. Trzeba wybrać jedno z trzech: środek dom/kojec/buda - niepotrzebne skreślić. To co on zaznaczył? Miał cos jeszcze do wyboru? Czy zaznaczył wszystkie trzy mozliwości?
  4. To powiedzcie, ile brakuje Chojrakowi? Pogubiłam się, niestety.
  5. O, rany, a ja dzwonie, i pisze na GG! Czekam na Ciebie Co on zaznaczył, właściwie?
  6. Czekam na Yoko, bo w ankiecie stoi, jak byk, że pies będzie spał w budzie. Tylko w okresie zimowym będzie SPAŁ w domu. Będę jeszcze dzwonić za godzinę, bo teraz mam kolejkę telefonów. Nie wiem, jak rozumieć ten fragment z opisu Yoko: "W ankiecie w pytaniu gdzie w mieszkaniu spalby pies napisal na fotelu gdzie woli.A w pytaniu gdzie piesek by spal w budzie czy w kojcu zaznaczyl-srodek dom/buda/kojec." Jak Wy to rozumiecie?
  7. Strasznie skomplikowane - ale na pewno ktos to rozumie;-)
  8. Nie bedzie. Jest jeszcze deklaracja Moniki z Katowic na 500. Pomózcie mi wyrwać z Palucha 2 w 1, plisssss Za jeden czynsz maja miejsce 2 psiaki u ZuziM, 2 staruszki. Brakuje 100zł. Nie ma jeszcze bannerka, to musze śmiecić. [url]http://www.dogomania.pl/threads/177091-Dobermanowaty-Chojrak-z-Palucha-z-kaA-dym-dniem-jest-go-coraz-mniej?p=13840139#post13840139[/url]
  9. Kochane, pomóżmy i temu. Brakuje 100zł, za które mozna uratować 2 psy z Palucha. http://www.dogomania.pl/threads/177091-Dobermanowaty-Chojrak-z-Palucha-z-kaA-dym-dniem-jest-go-coraz-mniej?p=13840139#post13840139
  10. Jestesmy, jestesmy! Popieram prosbę http://www.dogomania.pl/threads/177091-Dobermanowaty-Chojrak-z-Palucha-z-kaA-dym-dniem-jest-go-coraz-mniej?p=13840042#post13840042 Kto robił bannerek Grubciowi? Chojrak nie ma, a potrzebuje.
  11. 50 dla chojraka - stałej. Kocham wszystkie, ale dobki mixy.... Gdzie bannerek? Dada, prosiłaś kogoś?
  12. Tayga, co potrzebne dla Fuksia? Oprócz Ds, bo tego w magazynie brak.
  13. Z lekka zgłupiałam - tyle pomysłów i propozycji;-) Co mam robić? Szukać pakietu ogłoszeń, czy przelać pieniądze na wyróżnienia? Jeśli tak, to ile?
  14. Dziewczyny, to przemyślcie, jakie chcecie ogłoszenie. Ja jestem zielona w tej dziedzinie - mogę tylko zapłacić:p
  15. Rudka jest przepiękna! Zostaje na stałe w swoim DT:) No, ja myślę, z takim psem rozstać się z własnej woli?!
  16. :cunao::cunao:Ja się cieszę, jak szalona!
  17. Cześć Goniu:)))) Dawno się nie widziałyśmy. Też masz "zawał-nawał"? Słyszałaś? Prosto głowa i wysoko?!
  18. Widzisz Teresko, jesli tego łajdaka spotka coś złego, to on będzie wyrzekał na niesprawiedliwość losu, na ludzi, na świat, że źle urządzony. I do łba mu nie przyjdzie, że to, co go spotyka - należy mu się, jak psu micha. I ja życzę mu w Nowym Roku tej świadomości, że dostaje to, na co zasłużył. Amen.
  19. Widzimy i też mamy łzy w oczach, ale uśmiech na twarzy. Będzie z niego zwykły, najzwyczajniejszy Onek:) Ale biedny jest okropnie:( Skąd wiadomo, że on tak tkwił, przy tym drzewie, 3 dni? Może od trzech dni wył, ale chyba spędził tam więcej czasu.
  20. Mal, przelałam 300zł do pani Joasi na koszty diagnostyki i leczenia Odyna. Tak, zeby nie obciążać zbytnio wspólnej skarpety. Możesz to zaliczyć, jako deklaracje jednorazową. Czy dałaś znać pani Joasi, czy zgadzacie sie na odrobaczanie? I kto ma być w ksiazeczkach Marsa i Aresa (TY:))?
  21. [quote name='Nemi']Frotko - nie zapisał mi się Twój numer telefonu, dlatego próbuję przez forum. Chyba spróbuje Cię złapać przez TOZ. Przepraszam, że ja tak nie na temat .... Moonek rzeczywiście piękny :lol: Domek dla niego też musi być wyjątkowy. Namiary na Frotkę są w 1-szym poście. Bannerki Moona nie działają - trzeba je od nowa podlinkować.
  22. Wiem, ze poszło dobrze. A jak trzecia doba?
×
×
  • Create New...