Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Ludzkie głowy sa niedoskonałe. To prototyp, niezbyt udany. W fazie prób - kosztownych, niestety.
  2. Czy Cezary ma bannerek? Wie ktoś?
  3. Luka, czy ten Rypin to koło Poznania? Możesz sprecyzować, bo cienka tu jestem.
  4. Tiaaa... Przynajmniej trzy sa takie. A, ile naśladowców! Głowa boli
  5. Zareklamowałam Cię, jako Naczelną Pielegniarkę Szczeniakową Kraju. A może nieprawda, co?! Kazdy robi to, co umie i LUBI:evil_lol:
  6. Mówiłam Ci już, żebyś przestała wyzywać, jak jedna pani, co ma tylko pretensje, ze nikt nie zaglada;-) Nikt nie zapomniał. Ale tu konkret potrzebny. Próbujemy. Nie wyszło, to próbujemy czego innego.
  7. Ja też pamiętam. I czekam. Luka, to Twój remanent. Coś w planach?
  8. A dzień dobry! Jak sytuacja? Chyba pierwszy post nieaktualny?
  9. No dokładnie! Zośka - leośka. Jakie ona ma ogłoszenia? gdzie?
  10. Lukas, to ten telefon 500...? Ziutka, Ty piszesz do Nikusia, czy ja? Nie ma sensu czekać.
  11. Cześć, Mru! Dzięki za wsparcie. Moje psy też "latają" na każdym spacerze. Ale jest tak, jak mówisz - reszta musi być w porządku. Jakieś Nero!!! Moja droga:mad:
  12. No, tak, ryzykujemy. Tzn., niestety, ryzykuje Daba. Yoko, w razie czego przedrzesz się do nich? Bez uprzedzenia. Lepiej pocałować klamkę, niż się umawiać w tym wypadku. Mam nadzieje, ze dostatecznie mocno podkreśliłam, że będziemy tam zaglądać. Pan nas zaprosił, ale takim tonem, ze az się roześmiałam w głos i powiedziałam mu, ze mnie ubawił na koniec dnia. Przekonał mnie ból w jego głosie, kiedy mówił "nasz doberman".
  13. Witajcie! Wpadka z sernikiem, hm.. Czekał, czekał, az doszedł do wniosku, ze skoro go zostawiono z tym sam na sam, to pewnie "mama wiedziała, co robi";-) Mam propozycję. Qoopa 4 razy dziennie, to lekka przesada. Proponuję Przestawić Bobika na jakiś tydzień, dwa na karmę Intestinal suchą, np. Royal Canine, bo jest smaczna ( wiem - próbowałam). Pięknie ureguluje mu flaczki i zapewni dowóz wszystkiego, co potrzeba. Jeśli potem będą jeszcze jakieś sensacje, to trzeba zaczac szukać przyczyny somatycznej. Pozdrawiam serdecznie:)
  14. Tu jest spis portali ogłoszeniowych. Nie ma bazarku, to moze to sie przyda? [url]http://www.dogomania.pl/threads/122313-Spis-stron-ogA-oszeniowych-post-1-i-2[/url] Oprócz tego w gazecie - podtrzymuje ofertę - dajcie znać.
  15. Luka, ja dziś będę dzwonić w sprawie Lilki, to omówię też sprawę Romka. Zbadam możliwości, bo pomalutku zaczynam się bać.
  16. Witam! Widzę, że coś już się dzieje. Zofija, jaki macie plan pomocy Soni? Cajus robi ogłoszenia, są bannerki, co teraz?
  17. Tayga, mam wrażenie, że mod nie przeniósł postów z wątku Fuksia?
  18. Ola dzwoniła do mnie. Wszystko będzie dobrze:) I to niedługo, prawda?
  19. Jutro dostanie trochę rozrywki. I Ty też, Lukasek. Słyszałam, że piękne te szczeniaki od Pati-c i lecą do ludzia, jak się tylko zacmoka. To nie są dzikusy - musiały mieć kontakt z ludźmi. Ech.. Luka, pisz, jakie obserwacje? Jaki jest Dizel? Jak się zachowuje? Nio?
  20. Cień jest. Ale nudzić nie będziemy się nigdy.
  21. Zakończyłam rozmowę z panem. Daba będzie mieszkać w domu, tam będzie miała miskę i fotel - spanie w łóżku dopuszczalne . Jak raz ktokolwiek zobaczy Dabę w zamkniętym kojcu w budzie - wraca do nas bez protestu. Jutro omówimy szczegóły transportowe, bo godzina, jaka jest, każdy widzi.
  22. Skąd ja to znam. Właśnie pati-c, wioząc moje psy, zgarnęła z drogi 3 szczeniaki, wyrzucone razem z workiem śmieci. Mamy nowych podopiecznych - jutro zapraszam na wątek. Braciszkowie w nieszczęściu i odrobinie szczęścia Skrzacikowego.
  23. [quote name='ketunia']Moja dola dla Dorka też dzisiaj poszła.[/QUOTE] Ketunia, oczywiście, że to była Twoja deklaracja. Już drugi raz próbuję wcisnąć Monice, że to ona. Wybaczcie - głowa już nie ta:shake:
  24. Dziękuję:) Moim zdaniem zmienia bardzo wiele.
×
×
  • Create New...