Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Wczoraj zadzwoniła do mnie pani Kasia. Rezygnują z Nany, gdyż nikt nie może dać GWARANCJI, ze np., za rok nie wystąpi u Nany atak padaczkowy lub padaczkopodobny. Posłanko i nowy misiaczek zostaną dla następnego pieska. Pani Kasia zamierza nam towarzyszyć na wątku, gdyż losy Nany nie są jej obojętne. Starałam się być obiektywna. A teraz powiem, co myślę. To jest tak, jakby oddać swoje dziecko, bo ma główkę bardziej w lewo, niż w prawo. Proszę nie brać innego pieska, pani Kasiu. Bo, co będzie, jak się po roku okaże, że zachorował na jakąś "wstydliwą" chorobę? Będziecie panie obie strasznie cierpiały - oddając go...komu?
  2. Wydaje się, że na niektórych zdjęciach jest dużo młodsza, niż na innych. Wygląda, jak podrośnięty szczeniak, a na innych, jak dorosły pies.
  3. http://www.animalshotel.pl/index.php?PAGE=G Tu sa namiary na hotel. Tayga, mam nadzieje, ze będziesz w kontakcie z nimi i nam tu relację będziesz zdawać. Nie wyobrażam sobie inaczej. Cześć Koleżanko!:sg168:
  4. [quote name='erka']Na to musi odpowiedzieć ewab, ja bym tą sprawę załawiła inaczej :cool3:.[/QUOTE] Ja też bym to załatwiła inaczej. Czy Zosia ma książeczkę zdrowia? Kto jest w niej wpisany? Może nikt? Tamtej biednej psiny od menela już nie ma. Uciekła biedaczka i nie można jej znaleźć. Sama widziałam ogłoszenia w necie. A Zosia ma szczęście, że spotkała dobrą duszę na tej ulicy.:cool3:
  5. Dzień dobry! Witam wszystkie ładne nosy:) Zajrzę wieczorkiem. APSA, napisz do Kundelkowej Skarbonki z prośbą o jednorazówkę - przyda się na transport i in. Daję referencje do Obraczus87;-)
  6. Wszystko się zgadza,Agatka, oprócz tego, że to było w kwietniu zeszłego roku:) Mam na myśli pierwszy hotel Iskry. Tam też była wredna, źle jeździła samochodem - pamiętasz zdartą z szyb folię;-) - co za samochody mają ludzie, że psy tak źle się w nich zachowują.:crazyeye:Ale przynajmniej nie miała choroby lokomocyjnej. Ale kanapę "historyczną" zniszczyła. Historyczna, bo ten zarzut spotykał każdego hotelowicza po kolei:mdrmed:
  7. Dzięki, kochanie:) Z akcentem na "o";-) A kto Cię w to wpuścił?:crazyeye:
  8. Agata, posłałam Ci zdjęcia z Niemiec na maila. Wstaw, proszę. I przestań mnie wyzywać - malib[B]o [/B]jestem:p
  9. Ty sie, Omar nie cisz. U nas dziś o piątej rano pojawił się pług wydębiony od gminy. I co? Przejechał 1,5 km z łycha w górze i pojechał dalej. A fakturka do Gminy za 3 godziny odnieżania.
  10. [QUOTE=asiamm; [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/6809/dscf8881.jpg[/IMG] ___________________________[/QUOTE] A tu z Aniołem, który miał do niej "janielską" cierpliwość;-) janioł uprawia swój ulubiony sport, czyli wspinaczkę:evil_lol:
  11. :lol:To piątka poszła górką I te 90, co brakowało - kiedyś tam.
  12. [quote name='evl']Owszem zabiera, bo my o tym nie wiemy, bo kometa ma na nas foszka, nie? :cool3: A my sobie robimy ogłoszenia, są zapytania - okazuje się, że psa w schronie nie ma, bo zabrany - żadnej informacji zwrotnej. Jestem nadspodziewanie wyluzowana, ale na naszym wątku już tysiąc razy prosiłam - zabieracie psa - SUPER! ale błagam, piszcie, gdzie, bo nam takie zabieranie "gdzieś tam" ryje całą organizację. Jak dla mnie EOT.[/QUOTE] Chyba wylewasz dziecko z kapielą> Tu nie jest ważne Wasze dobre samopoczucie, organizacja - tylko PIES. Informujemy Was, niczego nie ukrywamy, ale nie jest to dla nas priorytet. nam jest wszystko jedno, skąd jest pies i mało nas obchodzą typowo dogomaniackie - w tym złym znaczeniu - przepychanki. Wy chyba zgubiłyście rozeznanie, co tu jest ważne? Mamy Lulu, Sonie, Awarię, Fantę, Filipa, miałyśmy Czarulkę ze szczeniakami i pewnie jeszcze inne. Tylko, że nas nie obchodzi, z jakiego one są schroniska. Podesłałam ladySwallow watki psów z Nowodworu. O Filipie wiecie od beki. Za mało? gdyby kometa nie wywiozła tych psów, to być może już by nie żyły lub poszły do "dobrego domku" nie do sprawdzenia.
  13. Ludzie się nie zmienią. Nie ma na co liczyć. A my róbmy swoje:p
  14. Taki czas:( krowy zamarzaja, swinki tez, bezdomne umieraja w śniegu stojąc... No, pozdrawiam tych, co lubia zime i zachwycaja się zimowym krajobrazem.
  15. Dorzuciłam ostatnią brakującą piątkę. Eee...to nie na tym wątku? Jestem pewna, ze tu. Sprawdź Dada gdzieś pod koniec - słowo daję, że...
  16. Przelałam pieniazki dla Skrzata na pierwszy miesiąc w hotelu oraz 300 na transport. Jesli wyjdzie drożej, to dopłacę.
  17. W sprawie wyboru hoteliku. Nie chciałabym być posądzana o patriotyzm lokalny;-), ale opcja lwówecka wydaje mi się korzystniejsza dla Rusałki.
  18. Dada, chojrak ma ode mnie 55 stałej - chyba dobrze pamiętam? W 1-szym poście jest 50. I, błagam, podajcie mi nr konta i dane do wpłat, bo chyba wykasowałam PW przy czyszczeniu skrzynki.
  19. Zgodnie z obietnicą, gramy dziś z Teresą w Totka - Tereso, nie zapomniałaś? Mozart potrzebuje pieniędzy. DT nie mam, hotel odpada - jakiś pomysł? DT płatne do zdobycia?
  20. [quote name='majqa']Do pt. DT.[/QUOTE] Teresa zaofiarowała się, ze przyjmie Mozarta. To supwer, jestem pewna, ze błyskawicznie wyciagnie go z ran i odleżyn. Mozart dostaje ode mnie 1000 tytułem odszkodowania;-) To przeze mnie chyba Kundelkowa Skarbonka jest pusta, bo spóźniłam się z przelewem. Kto zbiera?
  21. To przepraszam:) Z rozpędu napisałam, a znalazłam je w mailu.
×
×
  • Create New...