-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
Irenka, ja sie tak boje od rana, ze kawy wypić nie mogę! Do prawnika juz dzwoniłam;-)
-
Sochaczew - Klementyna - urocza jak jej imię ZNALAZŁA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']nic nie widać - nic nie słychać[/QUOTE] Wzięło Cie na klasyków, widzę;-) "ciemno wszędzie, głucho wszędzie co to będzie, co to będzie.." Lukas, głowa do góry:) -
Ziuteczka:) Boska jesteś!
-
Sochaczew - Klementyna - urocza jak jej imię ZNALAZŁA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Wczoraj byłam w Konstancinie - mam pare kiepskich fotek, przesle dziś. Klementyna jest boska! Słuchajcie! Śmiała, radosna, bez kompleksów:) Tłuszczyk zimowy na żeberkach. Cudna psina. Tylko łapki marzną, te różowe poduszki:( Żal patrzeć... -
Sochaczew - malizna SONIA - kto ją pokocha? MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Sonia i Iskra już w nowym DT - Sonia tylko do poniedziałku, potem będzie w Nosku u Monisi. Sonia nie potrzebuje, aby z nią pracować. Nie ma żadnych zarzutów:) Wkrótce obszerniejsza relacja - gdyż dziewczyny są tam od wczoraj, od późnego wieczora. -
Sochaczew - HIENKI-"serce to samotny myśliwy"MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Coś dziwnego. Taka piękna sunia. Ja znam tylko jedno lekarstwo - nowe zdjęcia i nowe ogłoszenia. -
Jak tam Rypin?
-
Kastracja o 16.00. Dorek głodny tym razem.
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mal']Rozmawiałam dziś z Panią Joasią. Odyniątko ma się dobrze :) Stare stany zapalne w łokciach są już zaleczone, teraz będzie zmiana terapii na taką bardziej przeciwbólową. Malibo, czy dotarły do Ciebie zdjęcia RTG Odyna? [/QUOTE] Dotarły. Nie przesłałam Ci na@?! -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki Bogu, ze to Karsivan, a nie Encorton. Karsivan jest nieszkodliwy, a wskazany dla wszystkich w zasadzie starszych psów lub z urazami tego typu. Franio może, a nawet powinien go brać cały czas. U weta kupi się bez problemu. Czekamy (nie)cierpliwie na fotki. -
[quote name='luka1']kolejna nieprzespana noc. W błoniu dzieciaki znalazły szczeniaki. Co sie z nimi stało i co z nimi będzie . Ja nie mam pomysłów, a tym bardziej miejsca. O Manitou, kiedy to sie skończy?[/QUOTE] Jak to, kiedy się to skończy? Końca świata oczekujesz, czy co? Wcześniej nie ma na co liczyć.
-
Zuzia, Ty się nie krępuj! Pisz! To balsam na nasze dusze:) Spróbuj go jeszcze raz spuścić ze smyczy:mad:
-
Koresponduję z panią, która przysłała mail.
-
Sochaczew - UWAGA, uwaga - trzy latające onki- DO ZAMKNIĘCIA
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Poleciała:) Wczoraj. Nic nie piszę, czekam na raporty. Już kilka razy cieszyłam się przedwcześnie, to teraz ostrożna jestem. Psina jest cudna:) Zozolinko, jej to przejdzie. Cierpliwości. Czekamy na fotki, kochana! -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
malibo57 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewab']Tylko czasem sąd nakazuje zwrot właścicielowi:([/QUOTE] Czasem tak. Dlatego te biedne psy tak uciekają;-) -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
malibo57 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']eee tam - mają zdjęcia? suka uciekła przecież bo boi się strzałów, a w sylwestra straasznie strzelali i się zerwała ze smyczy i poszłaaaaaaaaaa w długą!:eviltong:[/QUOTE] Czy Zosia została zabezpieczona jako dowód rzeczowy w sprawie? I przekazana pod opiekę komuś? To dodatkowa procedura? A nawet jeśli, to jej obecność nie jest konieczna na rozprawie - nikt nie będzie jej oglądał ani wzywał. Liczą się tylko paiery, zdjęcia i obdukcja lekarska. Psy nie uczestniczą w rozprawach. -
[MLB] RUDKA przeszła metamorfozę teraz szuka domu
malibo57 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Nio, piękna, prawda?:) A jaki charakter złoty! Z typu: Mój Ulubiony, czyli Pies Prawdziwy. -
[B][SIZE=3]Tak pisałam 1 września 2009r.[/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/145575-Tylko-dla-ludzi-o-mocnych-nerwach"][SIZE=2][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/threads/1455...ocnych-nerwach[/COLOR][/SIZE][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/177742-MLB-RUDKA-przeszła-metamorfozę-teraz-szuka-domu"][IMG]http://imageshack.us/a/img843/7046/61390fd6e2550109med.jpg[/IMG][/URL] [B][SIZE=3]Ruda sunia[/SIZE][/B]- zagłodzona, zapchlona, chora skóra, złamana dolna żuchwa, zapalenie gruczołów mlekowych, podejrzenie ropomacicza. Na razie wykonano tylko część badań. Dziewczynka jest przerażona, boi się ludzi ale lubi jak się do niej spokojnie mówi i głaszcze. Sama wsiadła nam do samochodu jakby wiedziała, że czeka ją droga po nowe, wspaniałe życie...mamy nadzieję, że teraz będzie już tylko dobrze, w końcu jej to obiecaliśmy.... [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/8567/dscf9032j.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/2483/dscf9046.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/4945/dscf9060.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6412/dscf9045.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/6859/dscf9069d.jpg[/IMG] Minęło troche czasu i sunia przeszła metamorfozę. Już nie jest wyniszczonym, wychudzonym i strasznie wystraszonym psem. Już nie ma chorej skóry i duszy - jest piękną, mądra kochającą sunią. Przebywa w hotelu i jedyne co jej jest brak to własnego człowieka. [B][SIZE=3]Dziś Rudka wygląda tak[/SIZE][/B][INDENT][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images44.fotosik.pl/230/b6d8c144e6c844ecmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/230/a9dad9eee101dfa6med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/226/61390fd6e2550109med.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=5][COLOR=darkred][B]Rudkowe allegro - [URL="http://upload.allegro.pl/piekna-rudka-owczarek-oaza-spokoju-pies-idealny-i1515404149.html"][U]KLIK[/U][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE] [B][U][COLOR=red]WYDATKI[/COLOR][/U][/B] [COLOR=deepskyblue][B]wrzesień[/B][/COLOR] [COLOR=deepskyblue][B][COLOR=black]hotel ..................225,-[/COLOR][/B][/COLOR] [COLOR=deepskyblue][B][COLOR=deepskyblue]pażdziernik[/COLOR][/B][/COLOR] [COLOR=deepskyblue][B][COLOR=black]hotel...................465,-[/COLOR][/B] [/COLOR] [B][COLOR=deepskyblue]listopad[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]hotel ...................450,-[/COLOR][/B] [B][COLOR=deepskyblue]grudzień[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]hotel ...................465,-[/COLOR][/B] [B][COLOR=#00bfff]styczeń 2010[/COLOR][/B] [B]hotel ...................465,-[/B] [COLOR=blue][B]luty 2010[/B][/COLOR] [B][COLOR=black]hotel ...................102,-[/COLOR][/B] [/INDENT]
-
Rusałko, pozdrów od nas Skrzata! To fantastyczny pies - mam nadzieję, że się polubicie.
-
Tayga, ja cię rozumiem. Rozum sobie, a serce sobie. Płakał, bo jak mu powiedzieć, że to dla jego dobra? Skrzacik jest jednym z tych psów, które pisze się z duże litery. Taka poczciwina o ogromnym sercu, nieprzeciętnej inteligencji i przeciętnej urodzie. Nie ma ciapek, nie jest w kratkę. Ale ma wszystko w oczach i cudny nos! Po prostu, PIES.