Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Ja wiem - napisałam, ale na wątku Hena:wallbash: Daba znosi mróz całkiem nieźle - Beata pozwoliła wszystkim psom dorobić się tłuszczyku na żeberkach na ten czas. Daba miała wczoraj jechać do DS, po d Mielec, ale pan zsunął sie do rowu i utknął. Ma być dziś, ale jeszcze nie mam info. Zapomniałam dodać, że byłam wczoraj u psiaków - zabierałam Stefę do DS. Fajne są:) Wyglądają na zdrowe i zadowolone.
  2. A jak Bazyl znosi tę niewdzięczną, przeklęta porę roku? Siedzi w budzie? Co robi?
  3. I zapraszamy do ognistej piękności:)
  4. Powiem Ci, jak mnie przed banem obronisz. Szeptem: West Ice Slim, ciiii...
  5. :smokin::smokin::smokin:Bratnia dusza:sg168::sg168::sg168:
  6. Pani nie jest pewna, czy jest gotowa na rzetelne zajęcie sie nowym psiakiem, po śmierci swojej suczki. Będzie pilnie obserwować koleje losu Smoka i pozostanie z nami w kontakcie.
  7. Mam info. Wyniki badania krwi Uszatka są dosyć dobre, on sam czuje się świetnie, pomimo, że nie dostaje żadnego leku. Powstaje pytanie o sens i konieczność podawania depomedrolu? Pani Joasia obserwuje, będzie to konsultować z wetem. Ale prosi o opinię.
  8. Trzymam jeszcze srebrne kule z odzysku:evil_lol: Znaczy się - uzywane.
  9. Osiołki kocham, ryjówek nie tknę, ale przecież mogę się od nich uczyć, nie?;-) Gosiu, paczki chętnie - zamawiałam cebulę. Cukrówkę, proszę
  10. Dziewczyny, zrobiłam przelew. Nic nie doszło? Zaokrągliłam.
  11. Ja tam Beatce dobrze życzę, ale oby się tam pustawo zrobiło.
  12. To sterylka chyba trwa? Kto donosi? Nikuś?
  13. Szkoda, że Nela nie ma obiecanego domku. Jakoś tak....
  14. przepraszam, jesli nie doczytałam - gdzie jest pies? w Jakiej miejscowości?
  15. Tak, tam dobrze się dzieje. I nie tylko z naszymi. Z rozpędu dostaję info o wszystkich:) I bardzo mnie to cieszy.
  16. Dzięki, Nikuś! Zrób może też "panoramę" hotelową? Wszyscy chętnie obejrzymy. Tereso, pomocy - mój ostatni bannerek. Tam brak pomysłów.
  17. Tylko klinika, i to nie każda. Siadajcie do telefonu i obdzwońcie te ze szpitalikami. Nie widzę innego rozwiązania. Pieniądze trzeba tu zbierać, rozsyłac watek. Ale jego faktycznie nie przyjmie żaden hotel. Dt bez innych zwierząt? Marzenie
  18. Ależ tu się śliczny watek zrobił:) Bardzo dziękujemy nowemu Domkowi Lusi za wsparcie!
  19. Hm, to jest myśl..I nawet napracować się nie trzeba, bo kandydaci sami w ręce się pchają. Czyli strategia ryjówki?:diabloti:
  20. Nie lubi, czy nienawidzi? Atakuje kota? Bo nie lubić, to sobie może - nie ma obowiązku:evil_lol: A może to kot nie lubi Filipa?
  21. Czy on jest na Kudłaczach? Tutaj sa różne "podgrupy" - może trzeba go jeszcze gdzieś podrzucic? Słyszałam coś o ślepaczkach. Ale gdzie to było? Dabus jest cud-miód, moim zdaniem. reaguje nawet, jak inne pyski drą. Bardzo jestem z niej zadowolona. Wczoraj miała jechać do Ds, ale pan zakopał się w rowie. Stąd była ta panika o umowę - dziękuję bardzo! Jest plan na dziś - czekam na wiadomość.
  22. Hehe! To jakie macie patenty na ewentualnego bana? Bo na Wymiar, to tylko cebula:evil_lol:
  23. Szczerze powiedziawszy, masz czego;-) Wygłaskałam wszystkie, "zasmaczkowałam" wszystkie. Wprawdzie prawie odpadły mi palce i ciągle pachnę słomą, ale to nieważny detal. WSZYSTKIE psy tam są cudne. Nie tylko moje:evil_lol:
  24. Przyłączam się do podziękowań za to, ze Mikrus nie jest sztuką pacjenta, że ma pluszowego misia do spania, że jest głaskany, że pani doktor przemawia do niego. Może dzięki temu zechce żyć i walczyć.
  25. Ja też byłam wczoraj w Konstancinie. Obdarzono mnie zadaniem dostarczenia rozrywki Henowi na czas sprzątania;-) Pies jest bardzo kontaktowy, żywy, wesoły. Nie musiałam go pilnować - on mnie pilnował, a raczej pudła z przysmaczkami. Węch ma doskonały:evil_lol: Zrobiłam kilka fotek telefonem, ale nic nie wyszło, tylko czarne mazgaje albo mordka pod słońce, czyli czarna plama. Ruchliwa chłopina!
×
×
  • Create New...