-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
Tayga, dla mnie dzis bezkofeinowa - wystarczy mi adrenalina. Dziekuję!
-
Smyram zawsze wszystkie, jak tam jestem - wracam urobiona lekko;-) Wszystkie sa moje.
-
Jak będę , to zrobię:) Albo mru poproszę, gdyby nie udało się szybko.
-
Kochani przyjaciele, pomóżcie - pilnie potrzebny ktos z Rawy Mazowieckiej. Bruno jest po wypadku, siedzi pod mostem. Jest tam tylko dziewczyna, która założyła watek - nie radzi sobie. Mamy transport, klinikę, ale wszystko z Łodzi. Potrzebny ktoś na miejscu albo z pobliza. Ostatni baner w podpisie.
-
Zaraz tam wskoczę, Emi. Do Lady..
-
A, jasne:) A nasz Ocelocik nie jest z Tomaszowa?
-
No, jesli tak, to miałam przyjemność poznać TEGO Lorda:) Fajna psina. Odwiedzałam tam moje i obdzielałam wszystkie ciasteczkami - może mnie pamięta? Postaram się tam skoczyć w najbliższych dniach, chociaż moje już wyjechały. Emi, podała namiary na mnie? Gdyby było coś potrzebne, to proszę o info.
-
[quote name='Cajus JB'] To bliżej malibo. Pół godziny drogi. Tak około. Ty mnie chyba z kimś mylisz, Cajus? Rawa Mazowiecka pół godziny drogi ode mnie?:crazyeye:
-
Kapsel przebywa w domu tymczasowym, który chyba zamieni się w ds
malibo57 replied to danal1983's topic in Już w nowym domu
A jest szansa na jakis płatny DT? O hotel to nawet nie pytam, bo u Was chyba drozej, niz u nas. Słuchajcie, potrzebujemy pilnie pomocy w Rawie Mazowieckiej dla Bruno - znacie kogoś? Mój ostatni banerek. -
Majqa, czy ktoś z Tomaszowa Mazowieckiego może pomóc? Czy to za daleko?
-
Jest plan - jak go tylko dopadniemy.
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
malibo57 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam kilka "składkowych" piesków w Mielcu i jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni. A psiaki jeszcze bardziej:) -
Przepraszam, że tak wpadam i głupio pytam, ale watek przejrzę później. Czy Lord jest w Konstancinie u Beaty?
-
Paulinka, bierz jamniczka! To ja, Małgosia:) Pozdrawiam!
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
malibo57 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czasem jednak warto, dla przejrzystości oraz poprawy jakości na przyszłość, wyjasnić sobie wszystkie przebiegi, choć Pies już bezpieczny. A może właśnie dlatego? Tu i teraz? Widzicie w tym cos złego? Proszę nie wracajmy do starej (przebrzmiałej, mam nadzieję) dogomaniackiej formuły TWA - czyli Towarzystwa Wzajemnej Adoracji. Wiem, co zrobiła Irenaka, Tola, jej TZ, Majqa, Emi - wiem, co jeszcze mogą zrobić - i to ich upoważnia do krytyki. Po to, żeby było sprawniej, czyściej i przejrzyściej. Popieram. Spokój jest cenny, ale nie za wszelka cenę. -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
malibo57 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Technicznie rzecz biorąc, byłoby sprawniej, gdybyś jednak Ty, Bela, prowadziła wątek, jako Główna Księgowa;-) Może trochę więcej pragmatyzmu, a mnie ambicjonalnych przepychanek? Osoba zakładająca wątek, po prostu założyła wątek. Liczy się to, co potem na tym wątku się dzieje i jaki jest finał. A tu bezsprzecznie główne zasługi przypadają osobom juz przez nas "obdziękowanym", bo to im zawdzięczamy szczęśliwy finał:) A teraz mnóstwo dalszej pracy przed nami, bo pies potrzebuje pieniędzy na hotel oraz DS - każdy może się wykazać. -
Upss. Nie ma banerków:(
-
[quote name='rita60']Chyba raczej nie,jest na dogo i przeglada swoj watek:roll:[/QUOTE] Rita, sprawdziłaś aktywność? Jesteś pewna? Majqa, czytałaś?