Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Tayga, dla mnie dzis bezkofeinowa - wystarczy mi adrenalina. Dziekuję!
  2. Smyram zawsze wszystkie, jak tam jestem - wracam urobiona lekko;-) Wszystkie sa moje.
  3. Jak będę , to zrobię:) Albo mru poproszę, gdyby nie udało się szybko.
  4. Kochani przyjaciele, pomóżcie - pilnie potrzebny ktos z Rawy Mazowieckiej. Bruno jest po wypadku, siedzi pod mostem. Jest tam tylko dziewczyna, która założyła watek - nie radzi sobie. Mamy transport, klinikę, ale wszystko z Łodzi. Potrzebny ktoś na miejscu albo z pobliza. Ostatni baner w podpisie.
  5. Kochani, przepraszam - bardzo pilnie potrzebujemy pomocy w Rawie Mazowieckiej. Tomaszów najbliżej. Znacie kogoś mobilnego, z autem? Za każde pieniądze. Pod mostem, na lodzie jest pies po wypadku..Bruno - mój ostatni baner w podpisie. Przerzućcie kontakty, proszę..
  6. Zaraz tam wskoczę, Emi. Do Lady..
  7. Dzięki Wam za wszystko, a przede wszystkim za to, że pozwoliliście nam poznać Florka. Śpij, Florek...
  8. A, jasne:) A nasz Ocelocik nie jest z Tomaszowa?
  9. No, jesli tak, to miałam przyjemność poznać TEGO Lorda:) Fajna psina. Odwiedzałam tam moje i obdzielałam wszystkie ciasteczkami - może mnie pamięta? Postaram się tam skoczyć w najbliższych dniach, chociaż moje już wyjechały. Emi, podała namiary na mnie? Gdyby było coś potrzebne, to proszę o info.
  10. [quote name='Cajus JB'] To bliżej malibo. Pół godziny drogi. Tak około. Ty mnie chyba z kimś mylisz, Cajus? Rawa Mazowiecka pół godziny drogi ode mnie?:crazyeye:
  11. Pewnie to drugie;-) Buziole dla Skrzacika - moze sie zreformuje z ta qoopą?
  12. A jest szansa na jakis płatny DT? O hotel to nawet nie pytam, bo u Was chyba drozej, niz u nas. Słuchajcie, potrzebujemy pilnie pomocy w Rawie Mazowieckiej dla Bruno - znacie kogoś? Mój ostatni banerek.
  13. Majqa, czy ktoś z Tomaszowa Mazowieckiego może pomóc? Czy to za daleko?
  14. A ja Ci wierzę. Tez mnie fascynują ich niektóre zachowania. Uczę sie tego języka - całe pozostałe życie przede mną i pewnie skończy się na podstawówce. Nie turbuj się, Słonko! Ciocia Małgosia świadkiem i pomału nawet łapie, które drzwi u Ciebie są do wc;-)
  15. Jest plan - jak go tylko dopadniemy.
  16. Dla niewtajemniczonych - to jest tajny, ulubiony kąt podschodowy w salonie. Spokojnie mieścimy się tam z Omar obie. Psity uwielbiają to miejsce - nawet Awaria bywa;-)
  17. Numer dwa jest popisowy! Chociaż wszystkie boskie:) Twoja sunia jest terapeutyczna - wspaniałe stworzenie. A Iskier nie ma kompleksów;-)
  18. Mam kilka "składkowych" piesków w Mielcu i jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni. A psiaki jeszcze bardziej:)
  19. Przepraszam, że tak wpadam i głupio pytam, ale watek przejrzę później. Czy Lord jest w Konstancinie u Beaty?
  20. Paulinka, bierz jamniczka! To ja, Małgosia:) Pozdrawiam!
  21. Czasem jednak warto, dla przejrzystości oraz poprawy jakości na przyszłość, wyjasnić sobie wszystkie przebiegi, choć Pies już bezpieczny. A może właśnie dlatego? Tu i teraz? Widzicie w tym cos złego? Proszę nie wracajmy do starej (przebrzmiałej, mam nadzieję) dogomaniackiej formuły TWA - czyli Towarzystwa Wzajemnej Adoracji. Wiem, co zrobiła Irenaka, Tola, jej TZ, Majqa, Emi - wiem, co jeszcze mogą zrobić - i to ich upoważnia do krytyki. Po to, żeby było sprawniej, czyściej i przejrzyściej. Popieram. Spokój jest cenny, ale nie za wszelka cenę.
  22. Technicznie rzecz biorąc, byłoby sprawniej, gdybyś jednak Ty, Bela, prowadziła wątek, jako Główna Księgowa;-) Może trochę więcej pragmatyzmu, a mnie ambicjonalnych przepychanek? Osoba zakładająca wątek, po prostu założyła wątek. Liczy się to, co potem na tym wątku się dzieje i jaki jest finał. A tu bezsprzecznie główne zasługi przypadają osobom juz przez nas "obdziękowanym", bo to im zawdzięczamy szczęśliwy finał:) A teraz mnóstwo dalszej pracy przed nami, bo pies potrzebuje pieniędzy na hotel oraz DS - każdy może się wykazać.
  23. Upss. Nie ma banerków:(
  24. [quote name='rita60']Chyba raczej nie,jest na dogo i przeglada swoj watek:roll:[/QUOTE] Rita, sprawdziłaś aktywność? Jesteś pewna? Majqa, czytałaś?
×
×
  • Create New...