Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. O rany! Tola, ten Twój TZ to faktycznie gość nie do zdarcia. Zapasy energii na dwóch:) To lubię, pomysł, decyzja, wykonać. Kłopoty? Rozwiązać. Gratuluję i dzięki!
  2. O rany! Jaki piękny pies! Zozolinko, skąd go masz?;-)
  3. Rosacanina, prosiłam o decyzję. Jeśli nie odezwiesz się w ciągu 30 min., to uznam, że odpowiedź brzmi "mam to w nosie". A wtedy wynosimy się wszyscy na inny wątek tego samego psa, żeby zająć się tym, od czego tu jesteśmy.
  4. Puk, puk! Fotki pewnie będą jutro, bo Monia ma 2 nowe pacjentki wymagające opieki pielęgniarskiej - Uzę i Hienkę.
  5. Prześlę Moody'emu 200zł na operację. Na konto, jak w 1-szym?
  6. Rosacanina, sytuacja wygląda tak, jak zawsze, kiedy zabieramy się do pomagania psu - pies NIE ma nic. Proponuję zabrać psa spod mostu JUŻ, zawieźć do lecznicy ze szpitalikiem i ratować mu życie. W międzyczasie należy zrobić bannerek, zwołać ludzi i zacząć zbierać deklaracje na utrzymanie psa w hotelu. Miejsce w hotelu znajdziemy w międzyczasie. Dogomania to nie jest magazyn wolnych DT - wszystkie wolne, dobre DT są zajęte. Jeśli nie jesteś w stanie udźwignąć zadania prowadzenia wątku i organizacji działań, to przekaż wątek innej osobie, która jest w stanie poświęcić czas dla ratowania tego psa niezależnie od pory dnia i nocy. Nie mamy czasu na czekanie do jutra, żeby zadzwonić do hotelu, czy szpitala i zapytać o miejsce i cenę. Proszę, abyś się wypowiedziała tu i teraz, czy jesteś gotowa zająć się logistyką tego przedsięwzięcia z całym zaangażowaniem, niezależnie od pory.
  7. No, witam spracowany team;-) Serdeczności dla Was wszystkich , ogromne podziękowania dla Toli i jej TZa - jesteście fantastycznymi ludźmi:) Tolu, proszę o nr konta i dane do przelewu na PW - przeleję pieniązki za transport.
  8. [quote name='Dada M']Z sercem Lennona wszystko ok, cytuję "brak istotnych zmian kardiologicznych" :) Dr Parzeniecka była bardzo zadowolona z wyników badań krwi Lennona - powiedziała, że jak na psa w tym wieku są naprawdę dobre. Nie ma żadnych przeciwwskazań do narkozy - a w najbliższym czasie konieczne będzie usunięcie kamienia nazębnego i co najmniej kilku zębów Lennona (ma stan zapalny jamy ustnej). Stan jego uzębienia aktualnie wydaje się być jedynym problemem zdrowotnym. W SGGW stwierdzili, że kwestie stomatologiczne będą kosztować u nich do 400 zł. Ktoś może polecić innych stomatologów ? Ta cena jest standardowa ? Lennon powinien też otrzymywać preparat na wzmocnienie stawów. Spokojnie może zostać u pani Basi do końca marca - schody nie zagrażają jego zdrowiu, natomiast docelowo wskazane jest, aby Lennon mieszkał w domu z ogrodem/mieszkaniu na parterze. Lennon przytył - waży aktualnie 25,5 kg - i tak ma pozostać, nie może już przybierać na wadze (żeby nie obciążać stawów). Poradzono nam, aby odstawić makaron - podstawą diety ma być sucha karma dla seniorów. Mamy pozwolenie na 2-3 dniową głodówkę w celu "zmuszenia" Lennona do jedzenia suchej karmy. Jeszcze tylko te paskudne zęby i Lennon będzie w naprawdę dobrym stanie :) Ellig - dotarła do mnie karma, bardzo dziękuję :)[/QUOTE] Wydaje mi się, że to niezła cena, jak za czyszczenie i USUNIĘCIE jednego lub kilku zębów. Wczoraj zapłaciłam fakturę za usuniecie złamanego kła - 350. Bo, przecież nie chodzi tylko o czyszczenie?
  9. [quote name='marlenka']Nikt konkretny się po Bastera nie zgłasza ..... jedynie co jakies głupie smsy mam od rana . "czy ten pies jeszcze jest koło Katowic czy gdzie " jak napisałam ze jest i proszę o telefon to dostałam takiego smsa " nie mam nic na karcie a czekm na wypłate , bo nie mam za co kupić karty ( pytanie za co kupi jedzenie dla psa ) jestem dorosłą kobieta męrzatka ( przez "rz" masakra jakas ) mamy dwoje dzieci a pies mi się podoba ale nie wiem kiedy dostanę pieniądze mamy emeryturę i pieniadze" . tak to wszystko wygląda . Czekamy na cud ..... Baster sliczny ale niesety nie ma dobrego domu dla niego[/QUOTE] To jeszcze do "humoru zeszytów": " na Walentynki kupię sobie telefon, to zadzwonię w sprawie psa.."
  10. Jak Tadzio dziś z rana? Te rozpuszczone robale już przestały go męczyć?
  11. Fooootki, plissss.. Posty znikają i pojawiają się jak fatamorgana.
  12. Eee.. Nie mam pojęcia. A zwykłych fotek nie masz?
  13. To prawda - potrzebny nam teraz bannerek z nowym zdjęciem, już bez "krwawych"obrazków. Taki uśmiechniety, do szukania domku. Wiem, że nie mamy jeszcze takiego zdjęcia - w poniedziałek Omar będzie w Nosku, to poproszę, żeby zrobiła Pepciowi. Będzie do ogłoszeń i bannerka.
  14. No, to teraz czekamy na metę:)
  15. Tak, jest. Ale po 12 ma spotkanie, w domu właśnie i pewnie nie będzie mogła sie ruszyć. No, ale zobaczymy.
  16. Tak, to powszechne zjawisko, co nie umniejsza naszego zadziwienia:) Niech rozmawia...
  17. a Magda nie może o tej porze?
  18. Oj, odszukaj! Może przy następnej bidzie otworzy jej się klapka w mózgu. Może...
  19. Mru, co jest z tym sądnym dniem dla Kąska? Miały być próby Pawła z Magdą i "lotny wet". Zmieniliście koncepcję?
  20. Jakoś to będzie, Luka - zapakowałaś już dziewczynki?
  21. Tayga, wiesz może, czy intestinal dotarł do Skrzata? I jak mu smakuje, czy je?
  22. I jak poszło, Lukasek? Pojechały panienki?
  23. Dzień dobry! Coś się dzieje?
  24. O nie mogę! Zacukałaś się:) Czy ja widziałam juz tutaj pochwałe, że Iskier nie bierze nic ze stołu bez pozwolenia?
×
×
  • Create New...