Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. O, to, to;-)
  2. Przyłączam się. Jeśli komus czas i warunki pozwolą na projekt "Hospicjum im. Dziadka Florka", to nie zapomnijcie o mnie - jestem gotowa do pomocy.
  3. [quote name='omar'][U][B]Rozliczenie Dorkowej skarpety - luty 2010 [/B][/U][U]wpłaty:[/U] Fundusze ze stycznia - [B][COLOR=Red]199,80zł [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]Poker[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=Red] -[COLOR=Black] 20zł [/COLOR][/COLOR][/B][B]razem: 219,80zł[/B] [U]wydatki: [/U] - Fikprex - 10zł - badanie hormonów tarczycy - 40zł [B]razem: 50zł[/B] [B]219,80zł - 50zł = [COLOR=Red]- 269,80zł[/COLOR][/B] [CENTER] ***** [/CENTER] [U]planowane wydatki: [/U] - hotel od 01.02.1010 do 28.02.2010 - 280zł - kardiolog - 60zł + ewentualne badania - kastracja - 150zł (maksymalnie) [B]razem: 490zł[/B] + ewentualne badania dodatkowe (kardiolog, tarczyca) [B]209,80zł - 490zł = [COLOR=Red]- 280,20zł[/COLOR][/B] + ewentualne badania dodatkowe (kardiolog, tarczyca) [B][COLOR=Red] [/COLOR][/B][/QUOTE] Słonko, ale namieszałaś. Z uprzejmości nie dodam "jak zwykle";-) Sprawdź te słupki i plusy i minusy. Jakim cudem 219, 80 minus 50 równa się (-269, 80)? A potem to już poleciało:evil_lol:
  4. Są codziennie, ale około północy. Ja jestem porządne zwierzę i odżywiam się głównie nocą;)
  5. Mru, to trzeba jakieś finanse zorganizować dla Czarnego. Ja go nie wezmę w 100% na siebie, bo już się gotuję troszkę. Nie zostawimy go na lodzie, ale trzeba już coś uzbierać. Rozumiem, że dziś zdecydujecie, tak?
  6. Tak, Beata ma wolny kojec - przynajmniej miała 2 dni temu. Mam u niej rezerwację na jeden, w razie czego. Tylko, że ona nie weźmie agresywnego psa... Tyle, że ta agresja jest do sprawdzenia - nie pierwszy raz. Ciekawe, jak był łapany i czy coś go nie boli.
  7. Apsa, czy Szanta zbiera na Twoje konto? Jeśli tak, to mam je u Buby - czy tak? Wysyłać?
  8. Przelew poszedł, Agata. Daj znać, jak się pojawi.
  9. Właśnie padł mi telefon, po raz drugi dziś. Si...
  10. Mru, a od kiedy Kąsek jest w lecznicy? Są jakieś foty, oprócz tej jednej powyżej?
  11. Wiemy juz, na czyje konto wpłacamy kasę? Na transport i resztę? Bo weekend przed nami.
  12. Ludzie, jak sytuacja? Dopiero tu wlazłam i się gubię. Majqa, mogę w czymś pomóc?
  13. Barnabę już mam, Emi:) Będzie dobrze.
  14. [quote name='DORA1020']No,jestem,przepraszam,nie moglam wczesniej.Rozmawialam z Mariamc,mozna Barnabe zawozic,chocby jutro.No nie,bo Mariamc prosila,zeby ja powiadomic o przyjezdzie psa dwa dni wczesniej.Hotelik jest przy schronisku,250 za miesiac z wyzywieniem,opieka wet.zapewniona,jest tam trzech wet.Boksy zewnerzne i wewnetrzne z wybiegiem,no w sytuacji Barnaby w gre wchodzi wewnetrzny.Troche przeraza mnie transport,to tak strasznie daleko,no,ale cena niewygorowana,wiec warto.[/QUOTE] Emi, tu wszystko jest. Ja płace transport, a Wy zbierajcie szybciutko na hotelik. Naprawde niedrogo, a osoba zaufana i opieka b.dobra.
  15. Ale nie ma takiej doopy, jak struś!
  16. Hehe! Teresa to słyszy chyba codziennie i ze wszystkich stron. Bo Teresa jest JEDYNA:)
  17. Dziś była u naszych dziewczynek pani zoopsycholog. Wszystkie rokują dobrze:) A Iskra ma cholernie mocną i odporną psychikę, jesli przeszła przez to wszystko w swoim życiu i jest tak NORMALNA. Tak mi się właśnie zdawało...
  18. [quote name='ana666']to mam wysłac moj numer konta czy wyslrsz do agaty a ona mi da kase w sobote?[/QUOTE] A jak wygodniej? Konto Agaty mam. Twojego chyba nie - kto zbierał na Frania? Ty, czy Gonia?
  19. Majqa, ja jestem, jak insekt:evil_lol: Nawet azotox kiepsko sobie radzi.
  20. Nikt mnie tu nie zaprosił? No, ładnie, koleżanki:mad: Gdzie banner?
  21. Boże jedyny! Jaki maleńki wypłosz! No serce się kraje... Odstał się już troszkę?
  22. Spracowany gość, fakt!:)
  23. Xmartix, kochana, wklej bannerki do 1-go postu. Bo tu trzeba kasy dozbierać, żeby Bosman się nie "chwiał";-) Dorzucam 200 na leczenie - zdaje mi się , że obiecałam?
  24. O rany! No, naprawdę nie można na chwile się oddalić. Już robię przelew na 200, żebyście nie musieli na oparach jechać;-)
×
×
  • Create New...