Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. No, dobra, widzę tu dwa wielkie spaślaki, a gdzie Moto?:diabloti:
  2. Ciotki, mam problem szukam psa:) zadzwoniła do mnie dziewczyna z dogo, której kiedyś starałam się pomóc, że ma domek chętny na psiaka no tylko psa nie mogę znaleźć pies taki do roku, mały, kudłaty, ma latać i dużo wrzasku robić - namiary podam na tę dziewczynę jak ktoś ma coś takiego, szkoda szansy, bo pójdą i ze wsi sobie wezmą... zapomniałam napisać, że tam już jest pies, więc ani Tuptuś, ani Lisek, bo nie chodzi o to, żeby zeżarł rezedenta:) dziecko też jest... kurczę, jak jest dom to psa nie ma...
  3. Dzień dobry z samego rana:) Bardzo ciekawa jestem, jak Gapciowe ogłoszenia działają, czy jakiś człek się odezwał
  4. Miło patrzeć na brykającą gromadkę. Macie kino bez wychodzenia z domu:)
  5. [quote name='Owieczka'] moje piękne roślinki ze skalniaka wyciąga i lata z tym po całym podwórku. [/QUOTE] Bardzo mi się podoba ten fragment:) .... ale może kopać też lubi, to chłopak się da wykorzystać, mi się udało nakłonić mojego do wykopania potrzebnego dołka pod clematis:diabloti:
  6. Jak nieznacznie to drobiazg. Byleby nic nie bolało.
  7. Banda żebraków:diabloti: http://i40.tinypic.com/vi2lu9.jpg
  8. A jak łapeczka?
  9. Ja wysłałam 30 to razem 87, długu zostanie 23 złote, czyli już prawie na czysto Pani Krecikowa wyszła:)
  10. Porywam trochę latte Wuniowego i dzwonię do niej zaraz, bo dwa dni bez gadania to przesada. Trzeba też zrobić ewidencję buteleczek:)
  11. Ty też jesteś niesamowita. Narobiłaś wrzawy, pościągałaś kogo się dało... ale Ty masz energię, kobito:) 84 posty i drugi pies, w sprawie którego Twoje paluszki maczane, uratowany:)
  12. [quote name='snuszkak'] no i natknęłam się kiedyś na taką stronę o psach - dziadkach do adopcji tylko to nie tu na forum też chciałam wrzucić To ta strona: http://www.psiegrane-marzenia.pl/ I pójdzie jutro grosik ode mnie na zmniejszenie długu
  13. Przeczytałam o Kacperku. Zestawienie wiaderka ze szczeniakiem tak dobrze obrazuje podłą mentalność: kasa, kasa, kasa - jakby to miało wystarczyć za wszystko. Ubodzy ludzie na sercu i umyśle, bliżej im do wiaderka z castoramy niż żyjącej istoty. Tyle. Poranne cafeanimal: [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/szczeniaki-7-tygodni,13836[/url]
  14. Źle mnie zrozumiałaś... mój pakiecik już był, tu tylko wyraziłam zadowolenie z nowych... Jak trochę się poogarniam, poszukam bazarku z ogłoszeniami
  15. [quote name='Ellig']Wszystkim zycze dobrej nocy!:) [/QUOTE] Sądząc po aktywności wszystkich na wątku chyba snu zimowego.... ;) Ten piesiol to chyba kumpel Małego Księcia:)
  16. Wunia dostała drugą porcję swoich czarodziejskich buteleczek i jak się nic nie zrypie, wraca we wtorek.
  17. Wunia będzie pod koniec kwietnia, to zrobi Ci refundację. Bardzo tanio ta obróżka, tyle zapłaciłam za najmniejszą u siebie w Łodzi.
  18. [quote name='Ellig']Witaj!:) Znikam na miesiac od 26 kwietnia, bede miala dostep do internetu, tylko zeby sil starczylo:) Slonce swieci pieknie!Czuje sie zapach wiosny:)[/QUOTE] Smutno będzie bez Ciebie:( i wcale mi się to nie podoba. Będziemy czekać i oby jak najkrócej.
  19. [quote name='Ellig']Dziekuje za kawe:) Wunia juz sobie capnela jedna:)[/QUOTE] Wunia ma swoje flaszeczki do kawy:) Już jedna transza poszła wczoraj.
  20. [quote name='Monday']tak mmd - dublujemy się :) też na kraków Motusiowi robię Ale to nic...[/QUOTE] Tak mi się zdawało, ale Wrocław nie dał efektów. To bez wyróżnień, później przeniosę może na W-wę...
  21. Przerzuciłam na Kraków, zobaczymy [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Roczny-piesek-do-adopcji-W0QQAdIdZ200371869[/url]
  22. [quote name='mmd']Kilka nowych ogłoszeń: [URL]http://www.adopcjapsa.pl/[/URL] [URL]http://warszawa.szerlok.pl/zwierzeta/[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/19213/podglad/[/URL][/QUOTE] Dłubię powolutku: [URL]http://www.pajeczyna.pl/edit/?uid=41c5107a712ffbab094664d12[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/11531/[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/58731[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=57574[/URL] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/szczeniaczki-7-tyg-do-adopcji/14751[/url] Cały czas idzie wyróżnione gumtree na Warszawę: [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-szczeniaki-4-tyg-cudem-uratowane-do-adopcji-W0QQAdIdZ196925763[/URL] Czy one mają allegro?
×
×
  • Create New...