-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mmd replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja bym go dodatkowo porządnie wymiętosiła:) -
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
mmd replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']już nie taki mały;) ale skacz skacz:)[/QUOTE] Skacz wielki byku:) Zawsze mnie będzie fascynować ta metamorfoza he he -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
mmd replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Odmeldowuję się po tygodniu niebytu. Miałam taki internet w leśnej głuszy, że szkoda gadać. Owieczkowy dom jeszcze chyba w całości:) -
Odmeldowuję się, pamiętam. Kobitki, ogłoszeniowo trzeba podziałać.
-
[quote name='Lu_Gosiak']napiszcie tu: http://www.dogomania.pl/threads/184857-Dom-Tymczasowy-%28P%C5%82atny%29-Okolice-Wroc%C5%82awia domowy tymczas..Lucky bylby jedynym psiakiem..koszt ok 250zł -350zl [quote name='Paja']Na prozbe zjawiam sie na watku ,nie mam czasu chwilowo czytac całosci (zbieram odchody i kosze trawnik) wiec prosze mi w skrócie napisac czy psiak jest juz po operacji jak sie teraz czuje itp. Wysłałam na PW zapytanie no i można podziałać. Kto podejmie decyzje i działania? Nie mam pojęcia. Ra - Lucky nie ma nikogo - założycielka wątku trochę pobyła i co było do przewidzenia - oddaliła się jak już wszystko było jako tako. Na wątku początkowo był tłum, ale nikt chyba już o Lakusiu nie pamięta. Nie wiem, co dalej będzie. Żal Ani, żal psa... Lucky jest piękny, radosny i mądry. Bardzo się zaangażowałam na początku, bardziej, niż miałam zamiar, ale kubeł zimnej wody skutecznie mnie wyleczył z rwania się do pomocy.
-
Wunia poprosiła mnie o ogłoszenie jej zgonu na dziś - w szkole było zimno i w doopsko twardo.
-
Zapisuję sobie.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Toluś już po przeprowadzce:) Miałam relację telefoniczną od Wuni, bo internet jednak odmówił mi posłuszeństwa w tym głębokim lesie... -
Rany, ile ogłoszeń! Odnowiłam wyróżnienie gumtree, ale chyba po niedzieli przeniosę na inne miasto.
-
Mialam zaszczyt i przyjemnosc poznac to cudenko, a mój TZ do tych ucholów się dobierał:) cale popoludnie przeżywał, że są takie grzeczne pieski gdzies na swiecie. Cudo absolutne - kto nie widzial i nie głaskał niech żałuje:))
-
Ojej, biedak. No, nie wiem, to chyba będzie się normować, przecież jak wirus to troszkę go wymęczy...
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Do zobaczenia - jak tylko wrócę to sprawdzę czy Toleczek grzeczny i domku porządnie szuka;) -
Jutro się widzimy. Jak da radę, wycałuję te różowe stópki. Straszna bida:(
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Nooo, to "mój" tydzień u taty. -
Cześć cioteczki odmeldowuję sie i znikam, pakować się trzeba
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
No Toleczku - do piątku mnie nie będzie, może, jak wrócę to już dobre wieści przeczytam:) -
Filmiki naprawdę wspaniałe, aż miło patrzeć na ten uśmiechnięty pyszczek. Zuzka, u której kupiłam ogłoszenia, coś się grzebie, ale doczekamy się:)
-
Cześć Lakuś:) Zdrowiej psino, jak wrócę, masz być jak nowy;)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Wunia specjalizujesz się w nękaniu wujaszków? :) Mój chłop wrócił! Cos Ci przywiózł ;) -
[quote name='urwisek']Odzew na ogłoszenia jest spory - nie dziwne widząc ile ich [B]mmd[/B] zrobiła :) Ale takich poważnie zainteresowanych to zaledwie parę osób. [/QUOTE] Ja tylko gwoli sprostowania. Osobiście i własnoręcznie zrobiłam z 10 stronek ogł. gdzie sie dało wyróżnionych. Najwięcej macie pewnie z gumtree, bo tam ponad 3000 wejść. Ale te stronki 74 sztuki, które podałam, to zamówione na bazarku ogłoszeniowym i dopiero będą :diabloti: Wiem, że jeszcze nie ruszyła robota, bo mój mail podałam do aktywacji, żeby Waszego łącza nie obciążać. A jak ruszą to będziecie mieli przerąbane:diabloti: