-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Jeżeli znajdzie się DT ja deklaruje 500 złotych jednorazowo i po 100 miesięcznie od kolejnego miesiąca
-
A Fundacja wyrazi zgode na przywrócenie deklaracji? Czy my tu mamy i czy kiedykolwiek mieliśmy coś do gadania?
-
No to Fundacja Niechciane i Zapomniane się jednak przyznaje do Lakusia. I zamierza go zabrać. Skoro wcześniej było jak było w kwestii decydowania o DS, a teraz podjęto decyzję i na wątku fundacja się nie wypowiada, to znaczy, że zabiera psa, żadnej pomocy od nas nie chce i mamy się nie wtrącać. Ja tak to rozumiem. Propozycja Lu_Gosiak pozostała bez echa, DT u Paji widocznie nie wchodzi w grę. Znalazłam numer założycielki wątku w pierwszych postach, zadzwoniłam, sennym głosem odpowiedziała, że postara sie tu zajrzeć. Nie zajrzała.
-
O ranusiu:) Miałam czuja - przeniosłam na Poznań i dobrze zrobiłam, gumtree tam idzie już trzeci dzień, tylko wyróżniłam dzisiaj, bo wisiało i tak dwa dni na pierwszej stronie. Nie chodzi o to, że chce sobie przypisać jakies zasługi, bo jedyne podziękowanie to merdający psi ogonek, ale zajebiście, zarąbiście - cieszę się, że zmieniłam miasto, bo to normalnie cud jest takie tempo:) Chyba lepsi ludziowie w Poznianiu niż w W-wie:oops2: zapomnialam wkleic link do ogloszonka: [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-szczeniaki-do-adopcji-W0QQAdIdZ205100330[/url]
-
Tak to wyglądało no ale teraz skoro zaczęły sie kłopoty to lepiej przeczekać w bezpiecznym miejscu poczytaj wątek Tani - ku przestrodze nomen omen Jak można tak porzucić psa? jak można zmarnować taki zarąbisty DT? Czemu ja tu ciągle jestem mimo wylania na mnie kubła pomyj? Bo mam jeszcze ludzkie uczucia...
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Witam Toleczku:) Mało jestem, życie mnie przygniotło, odnawia mi się chyba deprecha, a jak sobie jeszcze na pewien wątek zaglądam to mam ochotę napisac coś za co zaraz dostane bana. Ludzie sa po prostu podli:( -
A ja już byłam na przeszpiegach i widziałam: [URL]http://www.naszestworki.pun.pl/viewtopic.php?pid=25#p25[/URL] ;) Gumtree zrobione i wyróżnione. Teraz atakujemy Poznań - dajmy ludziom z Krainy Kwitnącego Kartofla jakieś szanse na dorwanie się do tych uroczych maluchów:) edycja: nawinął się bazarek to zamówiłam (80 stronek) [url]http://www.dogomania.pl/threads/184852-TYLKO-4-MIEJSCA!-OG%C5%81OSZENIOWY-MEGA-BAZAR!-80-oglosze%C5%84-za-grosze!-)-do-22.05[/url]!
-
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
mmd replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']mmd jakbys mogła :) byłoby czadowo![/QUOTE] mogła mogła:) sbd ma do mnie namiary komórkowe - jak się ktoś bardziej doświadczony nie zgłosi to jestem do dyspozycji -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
mmd replied to mru's topic in Już w nowym domu
No, jestem Dzielnica moja. Robiłam tylko jedną wizytę jak dotąd, ale bardzo pomyślnie wyszło:) -
[quote name='holly101']Trzymam kciuki za Malucha! Silny z niego Chłopak! :)[/QUOTE] i ma zajebiste stópki
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: a co tu takie pustki?? [/QUOTE] Ja mam doła jak stodoła:( nic mi nie idzie i tracę wiarę w ludzkość -
Zaglądam podczytywać na bieżąco:) Bądźmy dobrej myśli, skoro już jednego psiaka wyleczyli ci weci, to mają doświadczenie i sukces na koncie i teraz też dadzą radę.
-
[quote name='Wunia']ten maj jest jakiś mało majowy ... oby chociaż jeden ...[/QUOTE] Może kupmy jakąś chałupę na wsi i zgarniemy wszystkie? Ustalimy dyżury, kto kiedy mieszka i luzik;)
-
[quote name='Ellig']Cos ostatnio Wszyscy "toniemy"....a humor to mam....:grab:[/QUOTE] Wydawałoby się, że maj taki optymistyczny, kurde balans... Żeby chociaż jeden z naszych "starszaków" się wyadoptował:(
-
[quote name='Ellig']Dobrze:) Zastanawiam sie czy nie poprosic o pomoc [B]sleepingbyday[/B] w wizytach przedadopcyjnych w Warszawie?[/QUOTE] A, to sprawna ciotka jest. Jak mi ostatnio robiła wizytę, to teraz psa na stałe nadzoruje:) A pies ma dom, że ho ho A poza tym gumtree wyróżnione jest do jutra na W-wę i to będzie ostatni dzień, później przenoszę szczyle na Kraków albo Poznań.
-
Preferuję tradycyjne metody gotowania jajec:) Tekścik Gapciulka fajny. Tonę w robocie i mam doła, bo idzie mi z prędkościa ślimaka
-
[quote name='polubek']aż się poryczałam jak zobaczyłam ten filmik No bo historia Lakusia jest wzruszająca, oby jeszcze happy end miała przeniosłam gumtree na Kraków http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlody-piesek-szuka-domu-Pilne-W0QQAdIdZ204097218 edit 16 maja: zamówiłam ogłoszenia - 80 stronek http://www.dogomania.pl/threads/184852-TYLKO-4-MIEJSCA!-OG%C5%81OSZENIOWY-MEGA-BAZAR!-80-oglosze%C5%84-za-grosze!-)-do-22.05!
-
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
mmd replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
O rany, ale zamieszanie. Karma jest za friko, sama tu na wątek ściągałam Ellig, a od Niej nigdy nie jest płatna. Cieszę się, że wszystko się wyjaśniło:) Ladymonia, na dogo większość rozliczeń opiera się na zaufaniu. Ktoś, kto ręczy głową za płatności zaufał Tobie, że nie nawalisz, Ty ufasz temu komuś, że będzie płacił za hotelik. Z deklaracji zawsze możesz się wycofać, jeśli coś Ci wyskoczy, tylko musisz o tym napisać.