-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
[quote name='Wunia']nad tym pomyślę już jutro ... na razie jestem pomiędzy globalizacją a systemami pracy ... :placz::placz::placz: oraz oczywiście pomiędzy: Gapciem, Tolkiem i Lakusiem :loveu::loveu::loveu: [/QUOTE] Ja dzisiaj MIAŁAM być przy etyce globalizacji... RenW niech śpi... jak ktoś śpi na prochach to znaczy, że ma pod górkę
-
Dzięki, to niewdzięczna robota... ale staram sie pomagać
-
Ciotka RenW z poczuciem humoru i ciętymi odzywkami Do roboty zagonimy jak sie wyśpi;)
-
saldo na dzień 17.05.2010: 700,oo [FONT=Microsoft Sans Serif]Deklaracje jednorazowe [/FONT][FONT=Microsoft Sans Serif]po 17.05.2010r. mmd - 500,oo [/FONT] [FONT=Microsoft Sans Serif]--------------------------------------------------------- Razem jednorazowych: 500,oo [/FONT] [FONT=Microsoft Sans Serif]Obecne po 17.05.2010r. deklaracje stałe Wunia - 20,oo mmd - 100,oo Ellig - 10,oo - wpłynęło ---------------------------------------------------------[/FONT] [FONT=Microsoft Sans Serif] [/FONT] [FONT=Microsoft Sans Serif]Razem stałych 130,oo [/FONT] [FONT=Microsoft Sans Serif] ====================================================================================== Deklaracje jednorazowe: i tak dalej to co było... [/FONT]
-
A można stan obecny deklaracje i efekt końcowy na początek i wiekszymi a co było jakąś gruba kreską;)
-
[quote name='Wunia']niezłe muszą być, skoro nawet Ciebie wymiotły ;)[/QUOTE] O, coś dla mnie... też bym se czasem na noc porządnie przyćpała:) [quote name='Ra_dunia'][B]mmd[/B] - wstawiaj gumtree na Poznań ;) od razu chłopaki pójdą ;) [B]Wuniu[/B] - to mów, że tak, 15 kg - a reszta gratis - taką promocję mamy :D idę spać... pewnie jutro jeszcze na chwilę zajrzę :) a jak samolot nie spadnie (tfu, tfu) to melduję się w czwartek wieczorem.[/QUOTE] Ciotki od muszkieterów - pisać teksty - krótkie i z jajem:) może być z tym 15 kg:) Ra_dunia - nic nie spadnie, ale jakby co, to koło mojej chałupy w świerki, od razu imprezkę zrobimy;)
-
chyba nieaktualne, a nie wiem czy to dobrze, że wygląda jakby miał 350 mies ma 120
-
Śliczniak:)
-
[quote name='Wunia']Wątek przejęty przez Wunia w dniu 17.05.2010r. tak było: Biedactwo z Rawy Mazowieckiej-Lucky został już złapany i przewieziony do lecznicy w Łodzi. Piesek w stanie ogólnym jest strasznym, ostatkami sił próbował jeszcze przed nami uciekać, tak bardzo boi się ludzi, którzy wyrządzili mu straszną krzywdę...:placz::placz::placz: W klinice rentgen wykazał zwichnięcie kręgosłupa w odcinku piersiowym (między 11 a 12 kręgiem), nie ma na szczęście przerwania rdzenia kręgowego ale jest obrzęk rdzenia. teraz: Lucky jest zdrowy!!! Od 21 lutego dochodził do siebie u WiosnaA w darmowym DT tu bym wstawiła jakąś nową fotkę 17.05.2010 - Niestety, życie tak sie układa, że potrzebny nowy domowy DT, nadal szukamy DS oczywiście. [/FONT] Uporządkowanie info o Luckym: 1. Oszacowany wiek 4 lata 2. Waga ok. 19 kg 3. Wielkość powyżej kolana [FONT=Tahoma]NIE POZWÓLMY ODEBRAĆ LUCKY'EMU NADZIEI NA ZDROWE, SZCZĘŚLIWE ŻYCIE!!![/FONT] SPRAWMY, ŻEBY PSIAK ZASŁUŻYŁ NA SWE IMIĘ! [LEFT] [CENTER]ON CZEKA NA NASZĄ POMOC!!! Tak bym widziała 1 post - dużo się zmieniło nie wiem czy dobrze, ale te starocie tam nie powinny już być
-
Ale wróć na łono:) napisałam do Paji, cisza na razie... pytam tu i tam...
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cajus JB']Będę trzymał. Już trzymam.[/QUOTE] Zakwasów dostaniesz:) Wystarczy za jakieś... 22 godziny;) -
Noooo, Lucky musi dołączyć do klubu śpiewających falsetem:) Chyba nie będzie protestów. Myślę, że na dogo trudno znaleźć przeciwnika kastracji:diabloti: Czy ktoś wie, dlaczego mam skrzynkę na 1000 postów????
-
Wrócą - zawsze wracają:)
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mmd replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Się ustosunkuje. Ona najlepiej zna każdy kłaczek Czuczka:) Pewnie lata gdzies znowu i bezdomniaków szuka;) Nusia też dobrze zna tego artystę. -
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Oooo ja:-o Domek Tośkowy:) -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cajus JB']Dziś poszła moja deklaracja. Pierwszy raz wysyłałem przez net. Jak jutro nie dojdzie to znaczy, że może być wszędzie.[/QUOTE] Dobre! Dojdzie, dojdzie, w necie nic nie ginie (w końcu specjalizuję się w zawartości internetu;)) Tyś mnie wujek nasłał na wizytowanie domku Maruśki, to trzymaj jutro kciuki:) Za domek:diabloti: -
A co tu ustalać? Jest wnętrem, wet nie widzi przeciwskazań, a hoteliki i DT biora wykastrowane najchętniej. Za bardzo wyjścia nie ma...
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mmd replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bo z jego wiekiem było jak zwykle, każdy go tam oceniał jakoś, ale Demi mi mówiła, że on jakoś tak... może mieć 7, może właśnie 6 Nie no, ja nie mogę -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wunia']post rozliczeniowy uzupełniony ;)[/QUOTE] Biegły rewident był:) Oj, biednaś Ty.... -
Dostałam zwrot z Urzędu Skarbowego Znak jakiś czy co?:diabloti: Wunia, jesteś wielka:) Aniu, więcej fotek chcemy!!!!
-
[quote name='Ra_dunia']jak ona może nie mieć jeszcze chętnych? toż to miód dziewczyna! Usia - słodusia! Może do piątku ją ktoś z Poznania wypatrzy ;) weźmiemy hurtem :D Na razie jestem w kontakcie z osobą, która ma wieźć szczeniaki do Poznania - ustalenia w toku ;) ale na pewno będzie dobrze.[/QUOTE] Posprzątałam poznańskie gumtree. To zdjęcie z oknem i ON-kami wrzuciłam:) Też jestem za hurtem
-
A wytrzymasz do końca maja? Bo o psich klejnocikach już w Białymstoku się mówi, tylko ciiicho, Lakuś niech nie wie:)
-
A jakby tak połączyć wątki trzech budrysów to nie trzeba byłoby tyle latać:)