Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. chyba do 27.
  2. Ciotka Wunia usuwamy to gumtree? z tym policjantem to nie wiem, dawaj szybko, bo na kolację muszę :)
  3. A może obaj się załapią - bądź dobrej myśli
  4. wszystkie domięśniowe bolą :( żeby jeszcze jakieś efekty były U Gapcia taka radość, a Toleczek biedny, jak to się nierówno układa...
  5. Ale tu balanga! Chwilę mnie nie było, pijaństwo się szerzy, znowu rozpusta wróciła na całego:diabloti::diabloti: [quote name='Isadora7']Tylko żeby Gapcio nie imprezował jak Reksio: [/QUOTE] A to jak mój Kelbi :evil_lol::evil_lol: chyba mu kurę kupię do czasu kastracji
  6. [quote name='Wunia']Będą dyżury Tolkowo Lakusiowe ;)[/QUOTE] Mi pasuje:) A Ty ciocia może wreszcie spokojnie studia skończysz:diabloti: Na razie szlaban na psiaki - do lipca:mad:
  7. Polubek biedna, gdzie teraz będzie kaWunia?
  8. [quote name='Wunia']Pierwsze słowa Majuski: [B]"Pakujcie Go ...[/B]"[/QUOTE] ...i wypierzcie mu gacie :)
  9. [quote name='agnieszka24'] Oskar wziął sobie miśka, zaniósł go na łóżko i wypruwa z niego watkę :diabloti: To też jest super zabawa :evil_lol:[/QUOTE] Oskar Rozpruwacz :evil_lol::evil_lol:
  10. To pierwsze "uśmiechnięte" jest mega:) Do ogłoszeń trzeba takie, zaraz będzie domek, przecież to zdjęcie roku ;)
  11. Paskudnie :( Nivalin czasem pomaga, czasem nie. Próbować trzeba. Koniecznie. Biedny Toleczek. A to boli? Ten pyszczek Jemu tak łzawi oczko, że może boli biedaka
  12. To nieźle brzmi:)
  13. oddychaj, oddychaj spokojnie :)
  14. Lakuś musi mieć domek z najwyższej półki jeśli chodzi o stosunek do psiaków. Taki jak u Ani;)
  15. Viki i Uszatka zdobywają Pomorze :) [url]http://trojmiasto.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniaczka-Uszatka-ok-10-tygodni-W0QQAdIdZ207254521[/url]
  16. Dzięki za ogłoszenia:) Domek jak to domek - może się rozpłynąć z wielu przyczyn Nauczona doświadczeniem wolę szukać mimo wszystko
  17. [quote name='Lu_Gosiak']mmd bardzo mi milo, ale aż dziwnie mi się czyta takie posty :oops::oops: mam nadzieje, ze ten domek to pewniak, bo do tej pory tak było[/QUOTE] Co dziwnie, co dziwnie? Jesteś chyba najbardziej optymistyczną osobą na dogo. A może i w całej Polsce ;)
  18. [quote name='Ellig']Cisza, chyba jeszcze musze Viki zrobic jakies ogloszenia....[/QUOTE] No a co z trzymaniem kciuków? Gumtree przeniosę i znów wyróżnię. Zamówiłam i zapłaciłam 16 maja - i czekam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184852-TYLKO-4-MIEJSCA!-OG%C5%81OSZENIOWY-MEGA-BAZAR!-80-oglosze%C5%84-za-grosze!-)-do-22.05!/page9[/url]
  19. Śledzę wyniki na gumtree - Tolek przegonił Gapcia, tylko czy to ludzie zaglądają, czy nadal Gosia? ;) Dobranoc wszystkim i Tobie Toleczku:)
  20. Dobranoc, pa pa. Jutro wieczorem już będzie wszystko jasne.
  21. Mój na szczęście ogarnia. Lakuś ma już uśmiech na stałe. I ogonek w ruchu:) W wolnych chwilach śpi i leżakuje ;) Mógłby być uznany za wzorzec szczęśliwego psa. Lucky - po prostu :)
  22. [quote name='RenW'][B]mmd[/B]; w sumie to nie masz czego załować:evil_lol::evil_lol: w szczególności gdy zawartość gatek pod dużym znakiem zapytania stoi..:errrr::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:[/QUOTE] Pocieszyłaś mnie, naprawdę:) [quote name='Lu_Gosiak']czyli jutro w okolicach od 17 trzymamy :thumbs::thumbs::thumbs:....jak ja juz sie denerwuje to sobie nie wyobrażam co Wunia bedzie przezywac[/QUOTE] Czym? Przecież ten domek to już widać, że fajny. Majuska sprawdzi, czy w budzie dżakuzi montują i wio :)
  23. A ja miałam fajny telefon o Lakusia. Poznań tym razem:)
  24. Kolejny telefon o Lakusia :multi::multi::multi: Z Poznania;) Bardzo sensowna pani, ale jeszcze nie do końca zdecydowana.
×
×
  • Create New...