[quote name='Lu_Gosiak']mmd bardzo mi milo, ale aż dziwnie mi się czyta takie posty :oops::oops:
mam nadzieje, ze ten domek to pewniak, bo do tej pory tak było[/QUOTE]
Co dziwnie, co dziwnie?
Jesteś chyba najbardziej optymistyczną osobą na dogo. A może i w całej Polsce ;)