-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
NELA - szczeniak. Nasza Gwiazda pojechała do DOMU! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Telefonów nie mialam :([/QUOTE] A gumtree wyróżnione leci i ponad 200 wejść. Coś trzeba poprawić - coś tam odstrasza. Może ta leśna nora? Zrobiłam tak [LEFT][COLOR=#330033]NELA – to 3-4 miesięczna sunia, przekochana i spokojna. Nad wyraz ogarnieta jak na psie dziecko. Sunia jest bardzo energiczna, uwielbia głaskanie oraz zabawy. Dogaduje się z innymi psami i kotami. Jest w trakcie nauki chodzenia na smyczy. [/COLOR] [SIZE=4][COLOR=#6600cc]Zdrowa, odrobaczona, odpchlona oraz zaszczepiona.[/COLOR][/SIZE] W rzeczywistości jest dużo ładniejsza niż na zdjęciach. Urodziła się w leśnej norze, gdzie była skazana na głód, zimno i brak schronienia. Tylko dzięki wrażliwym ludziom, Nela jest teraz bezpieczna, w domowych warunkach czeka na swojego człowieka. [/LEFT] [CENTER][SIZE=2]Szukamy dla Neli domu, który zdaje sobie sprawę z obowiązku posiadania psa; domu, który psa traktuje jako członka rodziny; domu cierpliwego, który poświęci szczeniakowi czas i swoją energię na naukę (np. czystości) i socjalizację.[/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=red] [/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER] [LEFT][B]W sprawie adopcji proszę o kontakt:[/B] [B]Tel. 663-805-384[/B] (gdy nie odbieram w ciągu dnia, proszę o kontakt po godz.19) [B]e-mail: [email][email protected][/email] [/B] [/LEFT] Pomożemy w transporcie do nowego domu! ******************************************************************************** Szkoda teraz przenosić na inne miasto, bo wyróżnienia kosztują 20/tydz., ale jak się to skończy, wrzucę ją na Kraków. O ile się da. Duble są usuwane, i tak nie wiem, jak to przeszło. -
[quote name='kopciuszek']Stosujemy metody z tego artykułu : [URL]http://pl.euroanimal.eu/Gdy_pies_jest_agresywny[/URL][/QUOTE] Z tym zabieraniem miski to przegięcie - można pięknie nauczyć nawyku bronienia miski.... Mój w okresie dojrzewania (wzmocnionego podawaniem hormonów na zstąpienie groszków) też nalał w łóżko i też postawił klocka - po stronie męża:diabloti: TZ mądrych ksiąg o wychowaniu psów nie czytał, ale zarządził bana ze swojej części, bo był wściekły. Po prostu ile razy widział smarka w okolicy swojej kołdry mówił "wynocha" - podziałało. Siostra, ale ona nie Ty, musi go wyganiać ze swoich miejsc, stanowczo, spokojnie i ze "złą" miną. I chyba to ona powinna go karmić. Najlepiej z ręki na początku. Dla psa pożywienie to priorytet, kto nim zarządza, ma władzę;) Tobiś uważa Cię za najważniejszą istotę na świecie (oprócz siebie oczywiście) i broni...
-
[quote name='viola005']no wlasnie, jak malo im trzeba i my im tego nie zapewniamy, dwunozni z pretensjami do "korony stworzenia" a gacie pana Waldka nie sciagniete, bo przy bracie nie wypada widze ze moja deklaracja dla chrzesniaczki doszla, zycze powodzenia w oglaszaniu tych blizniakow i pozdrawiam ekipe Raji[/QUOTE] Co Wy z tymi gaciami.... zbereźne baby :diabloti: Ja pozdrawiam ekipę Tolkową i Koreczkową ;)
-
To dwa domkodajne źródełka zrobione:)
-
Zanim sama zmajstrujesz to ja anonsuję się z gumtree i zrobię mu wyróżnione. Lubię ogłaszać psy, jak mają dobre fotki, bo sukces szybciej przychodzi i później się mówi, że mmd ma dobrą rękę:diabloti: Jutro go wyróżnię, dotrwa i tak na 1 stronie:) [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Maly-roczniak-mieciutki-kaloryferek-na-chlodne-dni-W0QQAdIdZ240704080[/url]
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mmd replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
My tu pierdziu, pierdziu o jajkach Kazana, Ryśka, Miśka i Kelbiśka, a kciuki trzeba trzymać, bo dzięki Leonowi może i Rysiu na domek się załapie :diabloti: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Nie znam jakoś super Łodzi, ale chyba ok. 15-17 km. Wunia odpada, chyba się połamała, napisałam jedno PW do kogoś z Łodzi, o kim wiem, że ma samochód. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
A co tu tak ucichło? Cholera, ja nie mobilna w przyszłym tygodniu:/ -
Dostałam maila z ogłoszenia Leona, myślałam, że ktoś chętny, a to takie fajne coś: "Jejku, jaki śliczny ten piesek. Mam nadzieję, że znalazł się ktoś kto go przygarnie :)". Leon się podoba, a wejść ma od groma, prawie 300!! Ajlii, zdjęcia zrobiłaś mistrzowskie:D ps. Malibo57 - znalazłam na potwierdzenie twoich słów to [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-zgubiono-znaleziono-Szczeniaczki-naprawde-warto-W0QQAdIdZ240010458[/url] - a jak nie znajdą się chętni? Tu wyadoptujemy jednego, a tam zaraz będzie minimum pięć. To robota głupiego... Mój pies też jest efektem może nie głupoty, ale naiwności i niewiedzy. Przygarnęli, była w ciąży, urodziły się. Pięć domów mniej, w tym mój.
-
[quote name='ajlii']Drugi telefon w sprawie adopcji :)))))) Tym razem Pani spod Warszawy, Leonek ma "buźkę" jak jej nieżyjący piesek.... Znów pytanie o stan zdrowia pieska :) Jej... ale jazda! Leoś może faktycznie znajdzie i domek Ryśkowi...[/QUOTE] Wiedziałam, że tak będzie:diabloti: Może się obejdzie bez ładowania baterii. Jakby co to jeszcze mamy rudą suczkę:evil_lol:
-
Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!
mmd replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Może teraz Grina bez Motusia zorientuje się bardziej na człowieka. To bardzo urodziwa sucz, powinna znaleźć dom. -
Fajny, ale na gumtree są stada ogłoszeń, jakiś wysyp powyrzucanych smarkaczy. WiosnaA wzbogaciła się o małego "Lakusia", też wywalony... tyle jeszcze nie było chyba nigdy na drogach:/ Powyróżniałam gumtree temu młodzianowi i Neli i czekam na foty Ryśkowe:) No i w ten sposób swoje finanse listopadowe zagospodarowałam:D
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mmd replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Dajcie spokój jajcom Ryśka:) I tak trzeba wyciąć. Ja to przerabiałam rok temu - podaje się chyba 12 dawek hormonów, wytrwaliśmy do dziewiątej. Nawet ja nie wytrzymałam:D Kelbiego ADHD podskoczyło o 1000%, nie było też poduszki ani kołdry, ani żadnej zabawki, która by nie została przez niego wykorzystana. Żyrafki z mojego awatara były w sumie dwie, żadna się nie chciała porządnie bzykać, więc pourywał im łby i wypatroszył:D Mój wet nie gwarantował, że "groszki" przemieszczą się gdzie trzeba, to jest na zasadzie że można spróbować i nie zawsze się udaje. Przewędrowały z czeluści brzuszka i zatrzymały się w pachwinach, tyle pożytku, że nie było szukania bo właśnie niedawno przerobiliśmy kastrację. I te zastrzyki sa bardzo bolesne, domięśniowe. Nigdy bym tego więcej nie zrobiła szczeniakowi. Zresztą są na ten temat wątki na dogo. -
NELA - szczeniak. Nasza Gwiazda pojechała do DOMU! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Trzeba przetrwać stado debili, żeby ten jeden normalny się trafił:) Ale się trafi No i ja dlatego wolę jak już piszą - pierwsze sito -
[URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mam-tylko-3-miesiace-W0QQAdIdZ240452352[/URL] [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/mam-tylko-3-misiace-ID3MX0.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,22256,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/35393/Mam-tylko-3-miesiace/[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/8435573_mam_tylko_3_miesiace.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/mam_tylko_3_miesiace_210813.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=83204[/URL] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Leon:),25606[/url]
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='malibo57']To ta od Lucky'ego, prawda?[/QUOTE] Tak, ta sama. Później tam jeszcze byłam z psem koleżanki. Tylko oni są dość drodzy. -
NELA - szczeniak. Nasza Gwiazda pojechała do DOMU! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[LEFT]NELA – to 3-4 miesięczna sunia, która urodziła się w leśnej norze, gdzie była skazana na głód, zimno i brak schronienia. Tylko dzięki wrażliwym ludziom, Nela jest teraz bezpieczna. [/LEFT] Sunia jest bardzo energiczna, uwielbia głaskanie oraz zabawy. Dogaduje się z innymi psami. Jest w trakcie nauki chodzenia na smyczy. Nela jest odrobaczona, odpchlona oraz zaszczepiona. Sunia mieszka w Hotelu pod Warszawą. Przed adopcją możliwe jest osobiste poznanie psiaka. [CENTER][SIZE=3]Szukamy dla Neli domu, który zdaje sobie sprawę z obowiązku posiadania psa; domu, który psa traktuje jako członka rodziny; domu cierpliwego, który poświęci szczeniakowi czas i swoją energię na naukę (np. czystości) i socjalizację.[/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=red]Adoptując Nelę zyskujesz przyjaciela do końca życia ! ! ![/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER] [LEFT][B]W sprawie adopcji proszę o kontakt:[/B] [B]................................ [/B] [dotąd] - a z dyskusjami o sterylkach nie ma co - nie chce to niech sobie szuka gdzie indziej i koniec rozmowy. Na szczęście ta mała nie jest w typie żadnej rasy, więc mniej potencjalnych rozmnażaczy.[/LEFT] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='malibo57']Nadal szukacie weta w Łodzi? Trzeba napisać do joli od jadzi - ona ma zaufana lecznicę.[/QUOTE] Kalinowa - już o niej pisałam;) -
NELA - szczeniak. Nasza Gwiazda pojechała do DOMU! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Nikt się nie odezwał z ogłoszeń? Może treść działa "zaporowo"? Marta, może nie zamieszczać w ogłoszeniu tych "strasznych" warunków - kupuje się oczami - jak ktoś się odezwie to dopiero wtedy te wszystkie szczegóły umowy, sterylki itp.:) I tak wyjdzie w rozmowie, czy dom ok czy nie. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Alice, wracaj do zdrówka i do nas:) Piękne zdjęcia, piękny pies w pięknych pozach;) Nie wyobrażam sobie tego pypcia w kojcu.