-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Specjalistką na pewno nie jestem, chociaż już trochę psiaków przez moje ogłoszenia przeszło. Czasem trochę dłużej się czeka, tylko nie można opuścic rąk. Wg mnie najlepszym portalem jest gumtree, tylko dobrze tam robić ogłoszenia wyróżnione. Kajtun ma gumtree u mnie, ostatnio bez wyróżnień, bo ta operacja nakazywała mi się wstrzymać. Poza tym Kajtun nie jest jeszcze naprostowany z zachowaniem, może wrócić z adopcji. To nie będzie łatwe, ale myślę, że ogłoszeniach trzeba pisać oględnie i czekać na kontakt, nie "palić" potencjalnego domu, bo ktos przeczyta i dołoży trzy razy tyle... wiecie jak to jest - psy w ogłoszeniach maja same superlatywy, a bywa różnie. -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mmd replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ajlii']Tylko zmień proszę nr telefonu na 668 155 860 (nr mojego męża). Ja swój telefon wyłączam czasem na kilka godzin, a Jego jest dostepny cały czas.[/QUOTE] Już zmieniam:) No i dłubię i będę edytować post [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/szczeniaczek-3-mies-szuka-domu-pilne-ID3Qec.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/35885/Szczeniak-3-miesiace-malenka-kuleczka-do-przytulania/[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/8910011_szczeniaczek_3_mies_do_adopcji.html[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/211673"][SIZE=4][B]http://www.eoferty.com.pl/211673[/B][/SIZE][/URL] [URL]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=136743695&g=6[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/szczeniaczkek-Rysio,26057[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=83440&buyOrSell=2[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/szczenieta/ogloszenie/141342-rysio-ma-3-miesiace-szuka-domu-oferta/[/URL] -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mmd replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Tu się pokazujemy: [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniak-Rysio-malenka-kuleczka-do-kochania-W0QQAdIdZ240452352[/url] i jeszcze dorobimy coś wieczorkiem:) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Biedny Kajtunio. Narkoza odparuje pewnie już dziś. -
NELA - szczeniak. Nasza Gwiazda pojechała do DOMU! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Gratulacje Nela:) Też się cieszę!! -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mmd replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ajlii']A poza tym... Rysiek uparcie twierdził że śpi się w pokoju! Przedarł się w nocy przez barykadę i polazł do moich psów na poduszki. Potem powynosił do swojej budy (kenelówka) wszystkie kapcie... A na końcu długo i głośno analizował fakt, ze wołałam go wysokości i nie wiedział jak się do mnie dostać... (antresola)...[/QUOTE] Charakterne dziecko:) Jakoś wierzę, że znajdzie taki dom, w którym będzie regularnie rozpuszczany, w granicach rozsądku oczywiście. -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mmd replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
a ja dostałam mail: "ten piesek za darmo czy za kwotę?" umarłam... -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mmd replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinkaa']Dzisiaj miałam telefon w sprawie Rysia od kobiety z Łodzi.[/QUOTE] A do rzeczy chociaż? -
NELA - szczeniak. Nasza Gwiazda pojechała do DOMU! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Wiem, o co Ci chodzi... Już kiedyś pisałam, że należałoby spisać "the best of". -
NELA - szczeniak. Nasza Gwiazda pojechała do DOMU! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Zdziwił Cię cywilizowany człowiek? ;) -
NELA - szczeniak. Nasza Gwiazda pojechała do DOMU! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Co? Jak? kiedy? :D -
Na zawsze w naszych sercach zostaniesz słoneczko
mmd replied to Basia1968's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wczoraj tu wlazłam po banerku i podczytuję. Bardzo współczuję. -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mmd replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Niestety albo stety ciapciaki mają swoją metodę na życie. Szybko podbije nową rodzinę, bo biedny gapciuszek... Będzie płakał i lamentował, a wszyscy będą wokół niego orbitować. Zanim się połapią, minie trochę czasu. O ile się połapią;) -
No właśnie - o to mi chodziło. Tobiś znalazł najsłabsze ogniwo w stadzie. Później zabierze się za resztę. To mały pies, a zaczyna czuć się odpowiedzialny za wszystkich, a przede wszystkim za Ciebie, Kopciuszku. Teraz będzie wolny długi weekend, można popracować. Jedzenie - tylko siostra. Spacer - siostra (możesz też iść, ale ona trzyma smycz). To mi podpowiada instynkt. Dla jego dobra trzeba trochę mniej go "kochać" chociaż to strasznie trudne.
-
Grina pojechała do domu... Trzymamy mocno kciuki! I za nią i za jej Ludzi!
mmd replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
No, ale w takim razie Grina zostanie w hotelu na długie lata:shake: Oddanie jej nawet do domu z ogrodem, kojcem itp. nie rozwiąże problemu. -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mmd replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
No to może budzić opór też w potencjalnym domku. Ja mam pozytywne skojarzenia:) Mój pies miał robocze imię Ciapa, bo był najspokojniejszy i taki gapciowaty (celowo nie piszę 'gamoniowaty'). Już mi chwilami pomysłów brakuje, jak i gdzie ogłaszać te psiaki. Żeby tak już znalazły dobre domki! -
NELA - szczeniak. Nasza Gwiazda pojechała do DOMU! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Też dostaję takie maile. W końcu przychodzi ten jeden sensowny... Podobno spory odsetek nie rozumie treści wiadomości oglądanych w tv, to czego sie spodziewać? :D -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mmd replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Dlaczego ma być coś nie tak? Są żywiołowe szczeniaki, są ciapowate. Te drugie ludzie nazywają słodziakami, bo nie drą wszystkiego na strzępy i nie szaleją po całych dniach. Jak ktoś ma mnóstwo energii to z takim maluchem będzie miał raj. Ja już swoje lata mam i wolę ciapy;) Marinkaa, nie uważam naprawdę, żeby gamoń było strasznie nietaktownym określeniem dla małej puchatej kulki, ale skoro Tobie się nie spodobało to nie ma sprawy, dobrze, że czujna jesteś;) -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mmd replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ajlii pisała, że ciapowaty. Jakoś muszę kombinować:diabloti: edit: dobra, usunęłam to - nie będę psa obrażać. Patrzyłam przez pryzmat swoich niegdysiejszych potrzeb - chciałam gamonia i ciapy, jeśli musiał to być szczeniak. -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mmd replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Może to nie jest dobry pomysł, ale "przemyciłam" w ogłoszeniu Leona również Rycha :D Zobaczymy... Do wglądu - o Rysiu na samym dole: [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mam-tylko-3-miesiace-W0QQAdIdZ240452352[/url] -
NELA - szczeniak. Nasza Gwiazda pojechała do DOMU! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/8458685_10_tygodniowa_madra_suczka_szuka_domu.html[/URL] pineska.pl - do potwierdzenia mailem [URL]http://www.eoferty.com.pl/10_tygodniowa_madra_suczka_szuka_domu_211077.html[/URL] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,22336,Lw==.html[/url] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Ludziom też się usuwa śliniankę w takiej sytuacji. Będzie dobrze, nie martw się. (łatwo mówić)