Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Specjalistką na pewno nie jestem, chociaż już trochę psiaków przez moje ogłoszenia przeszło. Czasem trochę dłużej się czeka, tylko nie można opuścic rąk. Wg mnie najlepszym portalem jest gumtree, tylko dobrze tam robić ogłoszenia wyróżnione. Kajtun ma gumtree u mnie, ostatnio bez wyróżnień, bo ta operacja nakazywała mi się wstrzymać. Poza tym Kajtun nie jest jeszcze naprostowany z zachowaniem, może wrócić z adopcji. To nie będzie łatwe, ale myślę, że ogłoszeniach trzeba pisać oględnie i czekać na kontakt, nie "palić" potencjalnego domu, bo ktos przeczyta i dołoży trzy razy tyle... wiecie jak to jest - psy w ogłoszeniach maja same superlatywy, a bywa różnie.
  2. [quote name='ajlii']Tylko zmień proszę nr telefonu na 668 155 860 (nr mojego męża). Ja swój telefon wyłączam czasem na kilka godzin, a Jego jest dostepny cały czas.[/QUOTE] Już zmieniam:) No i dłubię i będę edytować post [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/szczeniaczek-3-mies-szuka-domu-pilne-ID3Qec.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/35885/Szczeniak-3-miesiace-malenka-kuleczka-do-przytulania/[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/8910011_szczeniaczek_3_mies_do_adopcji.html[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/211673"][SIZE=4][B]http://www.eoferty.com.pl/211673[/B][/SIZE][/URL] [URL]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=136743695&g=6[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/szczeniaczkek-Rysio,26057[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=83440&buyOrSell=2[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/szczenieta/ogloszenie/141342-rysio-ma-3-miesiace-szuka-domu-oferta/[/URL]
  3. Tu się pokazujemy: [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniak-Rysio-malenka-kuleczka-do-kochania-W0QQAdIdZ240452352[/url] i jeszcze dorobimy coś wieczorkiem:)
  4. Boski Rysiek:)))) Jedziemy na tym samym linku co Leon: [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniak-Rysio-malenka-kuleczka-do-kochania-W0QQAdIdZ240452352[/url]
  5. Ajlii, nie udało się wypromować go razem z Leonem? Chyba nie... To gumtree ma wyróżnienie do 12 listopada, szkoda kasy, przerobię je na ryśkowe. Jakbyś cyknęła chociaż jedno zdjęcie - wiesz jakie:D Może się uda.
  6. Biedny Kajtunio. Narkoza odparuje pewnie już dziś.
  7. Gratulacje Nela:) Też się cieszę!!
  8. [quote name='ajlii']A poza tym... Rysiek uparcie twierdził że śpi się w pokoju! Przedarł się w nocy przez barykadę i polazł do moich psów na poduszki. Potem powynosił do swojej budy (kenelówka) wszystkie kapcie... A na końcu długo i głośno analizował fakt, ze wołałam go wysokości i nie wiedział jak się do mnie dostać... (antresola)...[/QUOTE] Charakterne dziecko:) Jakoś wierzę, że znajdzie taki dom, w którym będzie regularnie rozpuszczany, w granicach rozsądku oczywiście.
  9. a ja dostałam mail: "ten piesek za darmo czy za kwotę?" umarłam...
  10. [quote name='Marinkaa']Dzisiaj miałam telefon w sprawie Rysia od kobiety z Łodzi.[/QUOTE] A do rzeczy chociaż?
  11. Wiem, o co Ci chodzi... Już kiedyś pisałam, że należałoby spisać "the best of".
  12. Zdziwił Cię cywilizowany człowiek? ;)
  13. Wczoraj tu wlazłam po banerku i podczytuję. Bardzo współczuję.
  14. Niestety albo stety ciapciaki mają swoją metodę na życie. Szybko podbije nową rodzinę, bo biedny gapciuszek... Będzie płakał i lamentował, a wszyscy będą wokół niego orbitować. Zanim się połapią, minie trochę czasu. O ile się połapią;)
  15. No właśnie - o to mi chodziło. Tobiś znalazł najsłabsze ogniwo w stadzie. Później zabierze się za resztę. To mały pies, a zaczyna czuć się odpowiedzialny za wszystkich, a przede wszystkim za Ciebie, Kopciuszku. Teraz będzie wolny długi weekend, można popracować. Jedzenie - tylko siostra. Spacer - siostra (możesz też iść, ale ona trzyma smycz). To mi podpowiada instynkt. Dla jego dobra trzeba trochę mniej go "kochać" chociaż to strasznie trudne.
  16. No, ale w takim razie Grina zostanie w hotelu na długie lata:shake: Oddanie jej nawet do domu z ogrodem, kojcem itp. nie rozwiąże problemu.
  17. No to może budzić opór też w potencjalnym domku. Ja mam pozytywne skojarzenia:) Mój pies miał robocze imię Ciapa, bo był najspokojniejszy i taki gapciowaty (celowo nie piszę 'gamoniowaty'). Już mi chwilami pomysłów brakuje, jak i gdzie ogłaszać te psiaki. Żeby tak już znalazły dobre domki!
  18. Też dostaję takie maile. W końcu przychodzi ten jeden sensowny... Podobno spory odsetek nie rozumie treści wiadomości oglądanych w tv, to czego sie spodziewać? :D
  19. Dlaczego ma być coś nie tak? Są żywiołowe szczeniaki, są ciapowate. Te drugie ludzie nazywają słodziakami, bo nie drą wszystkiego na strzępy i nie szaleją po całych dniach. Jak ktoś ma mnóstwo energii to z takim maluchem będzie miał raj. Ja już swoje lata mam i wolę ciapy;) Marinkaa, nie uważam naprawdę, żeby gamoń było strasznie nietaktownym określeniem dla małej puchatej kulki, ale skoro Tobie się nie spodobało to nie ma sprawy, dobrze, że czujna jesteś;)
  20. Ajlii pisała, że ciapowaty. Jakoś muszę kombinować:diabloti: edit: dobra, usunęłam to - nie będę psa obrażać. Patrzyłam przez pryzmat swoich niegdysiejszych potrzeb - chciałam gamonia i ciapy, jeśli musiał to być szczeniak.
  21. Może to nie jest dobry pomysł, ale "przemyciłam" w ogłoszeniu Leona również Rycha :D Zobaczymy... Do wglądu - o Rysiu na samym dole: [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mam-tylko-3-miesiace-W0QQAdIdZ240452352[/url]
  22. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/8458685_10_tygodniowa_madra_suczka_szuka_domu.html[/URL] pineska.pl - do potwierdzenia mailem [URL]http://www.eoferty.com.pl/10_tygodniowa_madra_suczka_szuka_domu_211077.html[/URL] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,22336,Lw==.html[/url]
  23. Ludziom też się usuwa śliniankę w takiej sytuacji. Będzie dobrze, nie martw się. (łatwo mówić)
  24. [quote name='ajlii'] (...) Na pocieszenie - kolejne pytanie o Leonka. Tym razem mail... Zareklamowałam więc i Ryśka :)[/QUOTE] Oby się udało obu dobrze wyeksportować!
×
×
  • Create New...