Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Dostałam PW i podglądam. I żal mi psiaka. Podniosę na razie.
  2. Ja mu zrobię mój ulubiony zestaw czyli szerloka i gumtree jeśli chcecie i będę nad tym czuwać.
  3. Gdzie tam! Przeniosło mnie jakoś do Nutusiowej Tosiny, a dziś musiałam sobie odpocząc od dogo. Będę nadrabiać:)
  4. Dobrze, że nie były białe:) Goście by mogli pomyśleć, że źle z nimi
  5. A kot nie raczy zabrać się do roboty?:) Chociaż byłoby mi żal myszek...
  6. No to widać coś mu nie leżało. Może się bała? Coś tam musiał wyczaić, a bezdomniaki czujne i nieufne są. Myślę też - choć ze mnie żaden specjalista - że na "własnych" śmieciach czuł się zbyt pewnie. Niefart i tyle. Dom znajdziemy. Tylko później.
  7. [quote name='Lu_Gosiak']Kelbi taki grzeczniutki sie zrobil??:):)[/QUOTE] No, bez jaj to bez jaj. Myślałam, że to jakaś moja wychowawcza porażka będzie, ale on jest coraz bardziej podobny do mojego poprzedniego psa - tego mądrzejszego;) Ale jeszcze dużo przed nami.
  8. [quote name='Lu_Gosiak']ten na ktorego miejsce Ares wskoczyl??[/QUOTE] Tak. Ale na razie nie ogłaszamy, bo konsternacja zapanowała. Malibo ma jakiegoś behawiorystę i zobaczymy. To może kopciuszek niech czuwa z oddali - bo jak one się pewnie czują, to im odwala;) One chyba bronią osób i miejsc, które znają. Miałam takiego pierdołowatego jamnika, w którego diabeł wstępował u mnie na kolanach. Ostatnio myślę, że mój obecny to anioł:)
  9. [quote name='mala_czarna']Gusia, a Ty chcesz już ogłaszać Aresa, czy jeszcze się wstrzymujesz?[/QUOTE] Czekaj. Trza znaleźć chętnego kota, Ares schudnie i dopiero:) [quote name='mala_czarna']Ja jak wychodzę z Frotką na spacer to smycz zapinam przy wyjściu z domu. Jak już jestem w parku to Frocia bez smyczy lata. Od adopcji już niemal 1,5 roku minęło, ale nie wiem czy mi jej teraz Orzechowce nie odbiorą, bo taka zła właścicielka jestem ;)[/QUOTE] Ciekawe, kto odbierze pozostałe 90% psów dogomaniackich;)
  10. Ty weź... do chaty jedzie? A nie wystraszy ich? Bo ten, co tak się cieszyłam dopiero co, nie poszedł do DS, bo wyskoczył z zębami. Potwór 12 kg;) Te małe to diabelstwo:)
  11. Mały gnojek i tyle:) Sposobem go trzeba. Może przed ew. przyszłymi wizytami potencjalnego DS niech nie je cały dzień, a gość niech zasuwa z jakimś przysmakiem;) No i w peruki trza będzie ubierać:) A serio to liczę na behawiorystę i na to, że coś poradzi. I jakoś wierzę, że będzie dobrze.
  12. Aniu, widziałam u Toffina, że aktywnie poszukujesz miejsca:)
  13. [quote name='malibo57']Wstrzymajmy się na jakieś 2 tygodnie, bo to chyba nie ma sensu. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć jego reakcji - do głowy by mi nie przyszło, że krótkie włosy mogą go zmylić.[/QUOTE] Dobrze, to się wstrzymamy. Ano. Nie znam go osobiście, ale nie sądziłam, że odwali coś takiego.
  14. Witam z rana:) Kto dziś zadeklaruje pomoc i zostanie bohaterem dnia?
  15. Na razie jak rozumiem, nie ogłaszamy?
  16. Pewnie mu dobrze tam gdzie jest i broni się przed nowościami. Ano, człek uczy się na błędach - coś z gagatkiem trzeba zrobić. Jakie plany?
  17. Już widzę. O rany! Może on za pewnie się czuł w swoim środowisku. Strasznie mi przykro, ale dobrze, że inny psiak się załapał.
  18. Spoko spoko;) Kajtunio pewnie wcina powitalną parówkę, nie będzie gadał, bo się zakrztusi.
  19. Tak źle nie będzie. Liczę, że na wiosnę znajdziemy dom. To dobry czas dla psiaków.
  20. Zapas musi być, bo wykruszają się deklaracje czasem, a i coś nieprzewidzianego może wyskoczyć. Ja miałam właśnie marudzić, że tylko jedna deklaracja przez cały dzień.
  21. To teraz te kciuki trzymamy, tak?
×
×
  • Create New...