Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. A Mendziochowi znajdziemy dom, skoro tak musi być. I nie powiemy ani słowa o forum. Na forum też nic nie napiszemy. Kupimy dla DS "pomarańczowy" i będziemy ściemniać:diabloti:
  2. Może napiszcie PW do Asi... bo jak się okaże że z domu nici to pies na lodzie zostanie.
  3. To samo prawie pisałyśmy:) A co do awantur - dziwię się że Gusia z anielskim spokojem odpowiada na zaczepki. Bo to zaczepki i nic więcej. Najpierw było, że dom zły, bo bicie, później złe jedzenie, później wyszły stawy, bo do pazurków nie można było się przyczepić. Mimowolnie - mam nadzieję - dajesz Charly pożywkę do dalszego trollowania - bo teraz będzie dlaczego p. Lucyna go nie odbiera. BTW: też nie sądzę, że powinni się spotkać. Będzie z tego tylko płacz. Psi.
  4. Fajne chłopaki i ten wyszczerz :evil_lol: Żal chłopaka, bo znów kiedyś będzie nowy dom i mu się w łebku pomiesza kto jest kto, ale mówi się trudno. Charly: przecież ten pies nie jest w schronisku!! Pojechał do domu, który zna, który TEŻ kocha. Ja bym na forum więcej nie zajrzała, psa zabrała do domu i finito. Tylko że my tu na dogo jesteśmy trochę pokręceni. Nie wiem, dlaczego p. Lucyna tak się chce odciąć od wszystkiego związanego z dogomanią, że i psa nie zabierze, ale to forum nie nazywa się "psychologia" tylko dogomania.
  5. [quote name='malibo57']Wszystko jest dogadane. Panie wiedzą o Kajtunie już chyba wszystko, a może nawet więcej. ...[/QUOTE] To "więcej" mnie uspokoiło:) Powinny jeszcze dostać do wglądu "szkodniki", żeby wiedziały, że anioła adoptują. Chociaż Kajtun tam chyba był... I tak najgorsza zaraza to szczeniaki;)
  6. Nie wiem, na co Wiśnia teraz idzie, ale łapkę ściskam (leciutko) :)
  7. Tylko zacytowałam co wiem, a może ta wizyta już była, tylko Jamor o niej nie wie... Trochę się pogubiłam - Jamor ma bana, Asia nie pisze, co słychać. Mam nadzieję, że wszystko jest dobrze.
  8. :) Ania wróci, a tu niespodzianka;)
  9. Mnie dzisiaj boli, a nic nie piłam i nic psu nie wycięłam ostatnio:) Zmienię temat na moment. Bros - ja u Ciebie na bazarku dla Tosiny kupowałam pasek i muszelkę:) Muszelka ma się dobrze, a pasek miesiąc temu był ze mną w Libanie - świata trochę zobaczył:evil_lol: O, jak Cię błogosławiłam za ten pasek. Teraz skojarzyłam kogo:) No, a teraz poczekamy, aż szewki zaczną swędzieć:diabloti:
  10. [quote name='pola53'](...)Szczerze mówiąc, bałam się o Anię, bo była coraz bardziej załamana. Teraz jest nadzieja!![/QUOTE] A to każdy czasem przerabia. I zawsze jakoś idzie. Do góry, psiaku!
  11. [quote name='gusia0106'] Myślę, że Pani Lucyna mimo tego, że i Ona i Zbychu tęsknią za Aresem, ze względu na to jak zostali potraktowani na forum, nie zdecyduje się na to, żeby Ares do nich wrócił.[/QUOTE] Szkoda. To była rodzina Aresa. P. Lucyna powinna pomyśleć, jakie bzdety ludzie piszą o różnych gwiazdach, gwiazdkach i osobach publicznych. Najważniejsze jest to, co sama o sobie myśli. Bez względu na to, czy Ares do niej wróci, czy nie.
  12. Jamor napisał: "[I]Pogon ciotki z wątku Toffina, bo dom sprawdzają od tamtego roku[/I]
  13. Zaraz przekopiuję na wątek Toffina. Cholera...
  14. Biedna Nutusia. Dobrze, że za jednym zamachem ten cyrk.
  15. [quote name='AniaGucio']... wszystko zależy od tego, czy w ten weekend pewne małżeństwo z Łomży zaadoptuje jednego z Jamorowych tymczasowiczów.[/QUOTE] Którego? którego? Bo tam mam dwa trochę "swoje". Przez tego bana muszę chodzić na jamorowe forum, a tam jeden wątek długaśny i trzeba się przebijać...
  16. Może Wam się uda jakoś go umówić na foty, jest taka dziewczyna, która robi boskie zdjęcia w W-wie. Byłyby do ogłoszeń. Jamor też robi extra, ale ona portrety.
  17. [quote name='Lu_Gosiak']nooo dobra....bede se ogladac DAFI:):evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Tam nie ma ani jednego wyróżnionego;) Może i kilka dni przesiedzi na 1 stronie.
  18. Zaburzasz mi statystyki:) Idź se pooglądaj gdzie indziej, co?
  19. Ares ma ok. 50 wejść. Ładnie:) Startował z poziomu 1380 (to po tamtym psiaku, na którego miejsce wskoczył)
  20. [quote name='alice midnight']ja tylko nie chce zeby było tak jak ze Szpilką...[/QUOTE] Nie wiem, jak było, ale co ma być to będzie;) Ja też się boję, że ten nygus zeżre coś w domu (drzwi albo kanapę), ale bo to jedyny, co rozrabia - wczoraj pokazywałam co lepsze z wątku "szkodników" rodzinie, żeby se nie myśleli:)
  21. Wiesz co Ewa, jak czytam, co Ty z tymi psiakami robisz to myślę, że niewątpliwie do psiego nieba z honorami pójdziesz:)
  22. Dobra, usunęłam Poznań i podstawiam pod noski:) [url]http://trojmiasto.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mloda-sunia-mix-papillona-do-adopcji-W0QQAdIdZ253840131[/url]
  23. No przyszłam i ja do kota:) I nie w worku, bo ja go gdzieś widziałam, może na miau.
  24. Chcą:) Prawie równiutko pół roku zajęło Kajtunowi szukanie domu, oby już był szczęśliwy. I dobrze, że się wygadała, bo na wyróżnionym ogłoszeniu już sobie nowy piesek urzęduje, a każdy dzień to szansa;)
×
×
  • Create New...