-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
A Mendziochowi znajdziemy dom, skoro tak musi być. I nie powiemy ani słowa o forum. Na forum też nic nie napiszemy. Kupimy dla DS "pomarańczowy" i będziemy ściemniać:diabloti: -
Może napiszcie PW do Asi... bo jak się okaże że z domu nici to pies na lodzie zostanie.
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
To samo prawie pisałyśmy:) A co do awantur - dziwię się że Gusia z anielskim spokojem odpowiada na zaczepki. Bo to zaczepki i nic więcej. Najpierw było, że dom zły, bo bicie, później złe jedzenie, później wyszły stawy, bo do pazurków nie można było się przyczepić. Mimowolnie - mam nadzieję - dajesz Charly pożywkę do dalszego trollowania - bo teraz będzie dlaczego p. Lucyna go nie odbiera. BTW: też nie sądzę, że powinni się spotkać. Będzie z tego tylko płacz. Psi. -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Fajne chłopaki i ten wyszczerz :evil_lol: Żal chłopaka, bo znów kiedyś będzie nowy dom i mu się w łebku pomiesza kto jest kto, ale mówi się trudno. Charly: przecież ten pies nie jest w schronisku!! Pojechał do domu, który zna, który TEŻ kocha. Ja bym na forum więcej nie zajrzała, psa zabrała do domu i finito. Tylko że my tu na dogo jesteśmy trochę pokręceni. Nie wiem, dlaczego p. Lucyna tak się chce odciąć od wszystkiego związanego z dogomanią, że i psa nie zabierze, ale to forum nie nazywa się "psychologia" tylko dogomania. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='malibo57']Wszystko jest dogadane. Panie wiedzą o Kajtunie już chyba wszystko, a może nawet więcej. ...[/QUOTE] To "więcej" mnie uspokoiło:) Powinny jeszcze dostać do wglądu "szkodniki", żeby wiedziały, że anioła adoptują. Chociaż Kajtun tam chyba był... I tak najgorsza zaraza to szczeniaki;) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
mmd replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, na co Wiśnia teraz idzie, ale łapkę ściskam (leciutko) :) -
Tylko zacytowałam co wiem, a może ta wizyta już była, tylko Jamor o niej nie wie... Trochę się pogubiłam - Jamor ma bana, Asia nie pisze, co słychać. Mam nadzieję, że wszystko jest dobrze.
-
:) Ania wróci, a tu niespodzianka;)
-
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Mnie dzisiaj boli, a nic nie piłam i nic psu nie wycięłam ostatnio:) Zmienię temat na moment. Bros - ja u Ciebie na bazarku dla Tosiny kupowałam pasek i muszelkę:) Muszelka ma się dobrze, a pasek miesiąc temu był ze mną w Libanie - świata trochę zobaczył:evil_lol: O, jak Cię błogosławiłam za ten pasek. Teraz skojarzyłam kogo:) No, a teraz poczekamy, aż szewki zaczną swędzieć:diabloti: -
[quote name='pola53'](...)Szczerze mówiąc, bałam się o Anię, bo była coraz bardziej załamana. Teraz jest nadzieja!![/QUOTE] A to każdy czasem przerabia. I zawsze jakoś idzie. Do góry, psiaku!
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106'] Myślę, że Pani Lucyna mimo tego, że i Ona i Zbychu tęsknią za Aresem, ze względu na to jak zostali potraktowani na forum, nie zdecyduje się na to, żeby Ares do nich wrócił.[/QUOTE] Szkoda. To była rodzina Aresa. P. Lucyna powinna pomyśleć, jakie bzdety ludzie piszą o różnych gwiazdach, gwiazdkach i osobach publicznych. Najważniejsze jest to, co sama o sobie myśli. Bez względu na to, czy Ares do niej wróci, czy nie. -
Jamor napisał: "[I]Pogon ciotki z wątku Toffina, bo dom sprawdzają od tamtego roku[/I]
-
Zaraz przekopiuję na wątek Toffina. Cholera...
-
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Biedna Nutusia. Dobrze, że za jednym zamachem ten cyrk. -
[quote name='AniaGucio']... wszystko zależy od tego, czy w ten weekend pewne małżeństwo z Łomży zaadoptuje jednego z Jamorowych tymczasowiczów.[/QUOTE] Którego? którego? Bo tam mam dwa trochę "swoje". Przez tego bana muszę chodzić na jamorowe forum, a tam jeden wątek długaśny i trzeba się przebijać...
-
Może Wam się uda jakoś go umówić na foty, jest taka dziewczyna, która robi boskie zdjęcia w W-wie. Byłyby do ogłoszeń. Jamor też robi extra, ale ona portrety.
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='alice midnight']ja tylko nie chce zeby było tak jak ze Szpilką...[/QUOTE] Nie wiem, jak było, ale co ma być to będzie;) Ja też się boję, że ten nygus zeżre coś w domu (drzwi albo kanapę), ale bo to jedyny, co rozrabia - wczoraj pokazywałam co lepsze z wątku "szkodników" rodzinie, żeby se nie myśleli:) -
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Wiesz co Ewa, jak czytam, co Ty z tymi psiakami robisz to myślę, że niewątpliwie do psiego nieba z honorami pójdziesz:) -
Gerard - 100% persa w persie - zbiera na operację
mmd replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
No przyszłam i ja do kota:) I nie w worku, bo ja go gdzieś widziałam, może na miau. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Chcą:) Prawie równiutko pół roku zajęło Kajtunowi szukanie domu, oby już był szczęśliwy. I dobrze, że się wygadała, bo na wyróżnionym ogłoszeniu już sobie nowy piesek urzęduje, a każdy dzień to szansa;)