-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Jakbyś mogła... -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Allegro będzie. Wystawi fundacja Miauczykotek. -
Jeśli nie ruszy mu maszyneria w pupci to .... W zasadzie najbardziej nam trzeba pozytywnych myśli.
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie co mamy:( Teraz chyba najważniejsze dobre myśli, żeby mu pupcia działała, bo z resztą jakoś damy radę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201470-Pomocy-pies-z-wyrwanym-ogonem[/url]. -
Dzisiaj nie jest dobry dzień dla niektórych. Proszę zajrzyjcie, psiak po wypadku, śliczny: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201470-Pomocy-pies-z-wyrwanym-ogonem[/url].
-
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Zapiszę sobie. Wszystko wiem od Asika - psiak łazi po lecznicy. Nie wiadomo jeszcze co z odbytem, czy działa zwieracz. Zrobiłam mu gumtree, bo czysty jest i w obroży, może ktoś go szuka. Pomysł ze zbiórka gadżetów jest świetny. Dobrze byłoby zrobić mu allegro cegiełkowe, a to musi fundacja. Asia siedzi w pracy i zapewne do wieczora nie napisze, kontakt tylko telefoniczny. Nowe zdjęcia posty 63-67. -
Dla mnie to byłaby tragedia porównywalna ze smiercią psa, wiec bardzo współczuję... Ale nadziei nie wolno tracić, szukajcie. Byłam na wątku, pomądrzyłam się, bo tylko to przyszło mi do głowy. Aniu, napiszesz na bazarku jak kasa dojdzie, ok? No i przesyłka:) Dzis wszystko poszło, poza jedną.
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
mmd replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']na Wisienkosie?;)[/QUOTE] No. To w końcu świnie. Naświniły. Wiśnia niewinny. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
mmd replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']tylko szczochy;) znowu ktoś naszczał na duże posłanie:mad:. normalnie na twardych dechach będą spać.[/QUOTE] Pewnie dziki były... -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
mmd replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Panie Misiu, śpij pan dobrze:) Jakby ktoś chciał cos kupić i wesprzeć Misia to ostatni dzien mojego bazarku jutro:) Link w podpisie. Do drugiego - też na Myszowe sieroty - również. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='alice midnight']tak o to, dzięki :) z niepsich spraw...ogolnie martwi mnie to, ze coraz częściej piszę jak potłuczona..az mi wstyd potem to czytać :oops: niektórych zdań to się w ogóle zrozumieć nie da..literówki, błędy w składni...bleee a ja przecie piątkowa uczennica! to mam nadzieje, ze to juz w odwiedziny do innych psiaków, nie Kajtunia ;)[/QUOTE] Kajtunia wyadoptujemy jeszcze tej wiosny! Zobaczycie. Wierzę w tego psiaka, bo mu dobrze z oczu patrzy:) Trochę się biedaczysko pogubił, ale znajdzie sobie człeka roztropnego. Z niepsich spraw - jak się szybko pisze to tak wychodzi. Ja zaczynam mieć problemy z ortografią i musze pomyślec czasem. A niegdyś studiowałam polonistykę, a później dziennikarstwo i redaktorem w wydawnictwie byłam. No cóż....:evil_lol: -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Lubimy, jak domownicy chorują.... -
Właśnie wysłałam 154 za bazarek i 10 za styczeń:)
-
Aniu, przecież nie masz wpływu na to, czy miejsce u Jamora jest czy go nie ma. Z różnicy najwyżej uzbiera się "górka", która bardzo szybko zacznie topnieć, jeśli wykruszą się ze 2-3 deklaracje. A niestety tak bywa, bo miewamy lepiej lub gorzej. To moje zdanie oczywiście.