-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Trafi się, trafi :)
-
Nasz Bakuś, a teraz Bax - już w swoim wspaniałym DS! Dziękuję ! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Ale w marcu jest ogólnopolska akcja sterylkowa. Warto skorzystać. A jak on ma jechać koło 5 marca, to pewnie nie zdążycie. -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
No to luz :) Zawsze na początku w nowym DT czy DS jest trochę obaw. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
mmd replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Ja też podpisuję się pod zdaniem taks:) Nie ma to sensu, bo czasem ktoś robi na swoje tymczasy (tak jak w omawianym bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200755-Ciuszki-dla-kr%C4%85g%C5%82ych-babeczek-dla-szczupak%C3%B3w-te%C5%BC-co%C5%9B-si%C4%99-znajdzie-do-10.02.11/page3"]http://www.dogomania.pl/threads/2007...10.02.11/page3[/URL] [B]z którego i ja się nie doczekałam fantów[/B]), więc jak ma oszukać to oszuka. Ja robię czasem na dwa cele - kupujący ma wysyłać po 50% na każdego psa i jeszcze za wysyłkę? I jeszcze ponieważ fanty wysyła się [B]po [/B]zaksięgowaniu wpłaty, trzeba by pytać, czy kasa doszła... Nie, to za dużo kłopotu i bałagan będzie niesamowity. Litości nad nami wystawiającymi! Wg mnie najprościej wejść sobie w profil osoby robiącej bazarek, znaleźć "tematy użytkownika" - wtedy widać poprzednie bazarki, można sobie opinię jakąś wyrobić. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
mmd replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Wypatrzyłam psiaka - na wątku pustki: http://www.dogomania.pl/threads/202429-Weso%C5%82y-pieszczoch-Mopik-poszukuje-domu Zajrzy ktoś? Psiaczek rzeczywiście jak mopik, teraz po metamorfozie:) -
[IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/184985_183993134972657_183978324974138_379397_3432561_n.jpg?dl=1[/IMG] [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/182971_183993484972622_183978324974138_379399_175752_n.jpg?dl=1[/IMG] Wkleiłam foty, żeby każdy sobie zobaczył psiaczka. Wrzucę go na kudłacze:)
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
O jak fajnie, że było polowanko :) Ja posypuję głowę popiołem - zaniedbałam ostatnio wszystkie psiaki ogłoszeniowo. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
mmd replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Niedługo ich odwiedzę, zrobię wywiad osobiście ;)[/QUOTE] To zabierz czerwony dywan ;) Bardzo podoba mi się zdanie, że pani spała z psiakami na dole :) Do łóżeczka pewnie ciężko je zabrać... -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
No właśnie wczoraj trochę popracował :mad: Zapewne pod nieobecność Agnieszki będzie siedział w kołnierzu - trudno. Dziś o 5 rano Asik dostała zdjęcia i nie wygląda to źle, nie popsuł pupy ;) Pierwsze kilka dni zawsze jest trudne dla wszystkich. -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Jutro - mam nadzieję - dostaniemy z DT zdjęcie szacownego tyłeczka. Adaś lubi tam grzebać i majty umie też zdjąć. A że to pierwsza doba, to trochę niepewnie się wszyscy czujemy, bo nie wiadomo, czy majstrowanie w normie, czy kolega sobie usiłuje popsuć to, co ciotka CC naprawiła. -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Co tam pysio, nam druga strona potrzebna na ukojenie :) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
mmd replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Będę tęsknić, zresztą nie tylko ja ;)[/QUOTE] Będziemy, chlip ;) Bądź Wisienko szczęśliwą, grubą Wiśnią! -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Dobrze się stało, że Adaś ma swój DT, bardzo troskliwy zresztą :) Źle że daleko od naszych opiekuńczych skrzydełek, bo teraz niektórzy się martwią, a niektórzy zamartwiają ;) -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Mam w razie czego kogoś, ale strasznie zalatana ta ciotka i tak z dnia na dzień może nie dac rady. Asiku, a jakby co, to w okolicy Zachodniej też można się umawiać? Byłoby łatwiej, bo więcej tam mieszka. I jeszcze dwie osoby odpisały, że mieszkają daleko, ale w razie czego będą kombinować:) -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Z kości na ości :) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
mmd replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Bardzo fajnie nawet :) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
mmd replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Żartowałam oczywiście:) Dziś udało się pozamykać kilka spraw i czuję wielka ulgę, no i jeszcze ta podwójna adopcja - a psiaki zawsze się znajdą, tego niestety nie brakuje. I dobrze, że po Wiśni jakiś spadek zostanie, bo Mysza pozatyka różne dziury. -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
A ja może głupia jestem, ale myślę, że dużo ludzi fajnych jest:) Niech one tylko wrócą szczęśliwie. Pewnie na 2 będą. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
mmd replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
No to teraz możemy się udać na Kanary, bo zupełnie nie wiem, co będziemy robić ;)