Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Ale w marcu jest ogólnopolska akcja sterylkowa. Warto skorzystać. A jak on ma jechać koło 5 marca, to pewnie nie zdążycie.
  2. No to luz :) Zawsze na początku w nowym DT czy DS jest trochę obaw.
  3. Ja też podpisuję się pod zdaniem taks:) Nie ma to sensu, bo czasem ktoś robi na swoje tymczasy (tak jak w omawianym bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200755-Ciuszki-dla-kr%C4%85g%C5%82ych-babeczek-dla-szczupak%C3%B3w-te%C5%BC-co%C5%9B-si%C4%99-znajdzie-do-10.02.11/page3"]http://www.dogomania.pl/threads/2007...10.02.11/page3[/URL] [B]z którego i ja się nie doczekałam fantów[/B]), więc jak ma oszukać to oszuka. Ja robię czasem na dwa cele - kupujący ma wysyłać po 50% na każdego psa i jeszcze za wysyłkę? I jeszcze ponieważ fanty wysyła się [B]po [/B]zaksięgowaniu wpłaty, trzeba by pytać, czy kasa doszła... Nie, to za dużo kłopotu i bałagan będzie niesamowity. Litości nad nami wystawiającymi! Wg mnie najprościej wejść sobie w profil osoby robiącej bazarek, znaleźć "tematy użytkownika" - wtedy widać poprzednie bazarki, można sobie opinię jakąś wyrobić.
  4. Najważniejsze, że sunia już w porządku. Była taka wystraszona, że naprawdę tylko usiąść i płakać. Czy pisałam już, że dzieci było 4? Jak przyjechali ze schronu, dwójka już nie żyła...
  5. Wypatrzyłam psiaka - na wątku pustki: http://www.dogomania.pl/threads/202429-Weso%C5%82y-pieszczoch-Mopik-poszukuje-domu Zajrzy ktoś? Psiaczek rzeczywiście jak mopik, teraz po metamorfozie:)
  6. [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/184985_183993134972657_183978324974138_379397_3432561_n.jpg?dl=1[/IMG] [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/182971_183993484972622_183978324974138_379399_175752_n.jpg?dl=1[/IMG] Wkleiłam foty, żeby każdy sobie zobaczył psiaczka. Wrzucę go na kudłacze:)
  7. O jak fajnie, że było polowanko :) Ja posypuję głowę popiołem - zaniedbałam ostatnio wszystkie psiaki ogłoszeniowo.
  8. Już spojrzenie spokojne :) Jak tak będzie dalej szło, to dwa trzy dni i uśmiechniętą gębulę zobaczymy.
  9. [quote name='mysza 1']Niedługo ich odwiedzę, zrobię wywiad osobiście ;)[/QUOTE] To zabierz czerwony dywan ;) Bardzo podoba mi się zdanie, że pani spała z psiakami na dole :) Do łóżeczka pewnie ciężko je zabrać...
  10. No właśnie wczoraj trochę popracował :mad: Zapewne pod nieobecność Agnieszki będzie siedział w kołnierzu - trudno. Dziś o 5 rano Asik dostała zdjęcia i nie wygląda to źle, nie popsuł pupy ;) Pierwsze kilka dni zawsze jest trudne dla wszystkich.
  11. Jutro - mam nadzieję - dostaniemy z DT zdjęcie szacownego tyłeczka. Adaś lubi tam grzebać i majty umie też zdjąć. A że to pierwsza doba, to trochę niepewnie się wszyscy czujemy, bo nie wiadomo, czy majstrowanie w normie, czy kolega sobie usiłuje popsuć to, co ciotka CC naprawiła.
  12. Co tam pysio, nam druga strona potrzebna na ukojenie :)
  13. [quote name='mysza 1']Będę tęsknić, zresztą nie tylko ja ;)[/QUOTE] Będziemy, chlip ;) Bądź Wisienko szczęśliwą, grubą Wiśnią!
  14. Dobrze się stało, że Adaś ma swój DT, bardzo troskliwy zresztą :) Źle że daleko od naszych opiekuńczych skrzydełek, bo teraz niektórzy się martwią, a niektórzy zamartwiają ;)
  15. A jak z resztą psiaków? Zaprzyjaźnia się? Już nie uważa, że porwą jej dzieci?
  16. Mam w razie czego kogoś, ale strasznie zalatana ta ciotka i tak z dnia na dzień może nie dac rady. Asiku, a jakby co, to w okolicy Zachodniej też można się umawiać? Byłoby łatwiej, bo więcej tam mieszka. I jeszcze dwie osoby odpisały, że mieszkają daleko, ale w razie czego będą kombinować:)
  17. Zuzka dzwoniła powiedzieć, że mamusia już macha ogonkiem do niej, wychodzi z klatki, maszeruje też na spacerek. Czyli już tak bardzo się nie boi o dzieci i poczuła się pewniej :)
  18. Ledwo Cię znalazłam na zdjęciu w tej plątaninie łapek, ogonków i łebków:) http://img37.imageshack.us/img37/3299/98042445.jpg
  19. Żartowałam oczywiście:) Dziś udało się pozamykać kilka spraw i czuję wielka ulgę, no i jeszcze ta podwójna adopcja - a psiaki zawsze się znajdą, tego niestety nie brakuje. I dobrze, że po Wiśni jakiś spadek zostanie, bo Mysza pozatyka różne dziury.
  20. Młodemu mniej chodziło o umaszczenie, a bardziej o to, że go za palec złapał i machał ogonkiem:) Pocieszne są takie maluchy, chociaż jak zaczną łazić, to potrafią być gorsze niż tornado ;)
  21. A ja może głupia jestem, ale myślę, że dużo ludzi fajnych jest:) Niech one tylko wrócą szczęśliwie. Pewnie na 2 będą.
  22. No to teraz możemy się udać na Kanary, bo zupełnie nie wiem, co będziemy robić ;)
×
×
  • Create New...