Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Jak byliśmy w sobotę to coś takiego mini wylazło - to ona/on? Tamta psina mnie prześladuje teraz, jakieś fajne toto było... Bez względu na to, mogę kilka ogłoszeń machnąć, tylko dobrze wiedzieć czy to chłopak czy dziewczynka.
  2. Oczywiście, że warto, ale musiałby ktoś panować nad sytuacją, tzn. wiedzieć, czy sunia jest w schronie jeszcze. Ona jest maleńka i śliczna, w dodatku czyściutka i zadbana, powinna szybko znaleźć domek, ze schronu też ktoś ją może zabrać przecież.
  3. Uszka już do góry, a nie na boki - widac, ze dobrze :)
  4. Nie doczytałam w jakim wieku jest ten pypeć. Wiosna idzie, trzeba chłopaka do domku przegonić.
  5. Elmira może się zgodzi :) A Funia sama przyszła z rekomendacją ;)
  6. A Gingerek większy i by młodemu nastukał ;) I by było wychowaczo :)
  7. Domek sprawdzała elmira, pewnie tu zajrzy niedługo :) Jeśli są jeszcze chętni na sunię, to mamy dziewczynkę, córeczkę - pewnie będzie podobna :) Chłopak też niczego sobie.
  8. Domek już był sprawdzany, niech zobaczy, kto ciekawy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/144251-Daria-ju%C5%BC-w-cudownym-domku-sta%C5%82ym[/url]!!!!
  9. Wygrzebałam sobie wątek, bo muszę wiedzieć, kto będzie koleżanką naszej sunieczki :)
  10. Lenka ma dom?? Kompletnie nie na bieżąco jestem ;) Ale super!
  11. No teraz to pewnie nie. Bo się skomplikowało z innym psiakiem, właśnie czytałam, miał mieć BDT zamiast jechać do Astaroth, a BDT okazał się zamieszany w jakąś niesmaczną sprawę. I kicha.
  12. No to zajebiście. Na FB trzeba o tym jakoś delikatnie wspomnieć, bo ludzie myślą, że psiak ma DT, a nie ma. Może jeszcze ktoś się odezwie.
  13. Może uda Wam się przez obraczus - ona ma dobry wpływ na Astaroth ;)
  14. Już jest dobrze. Pierwsza doba była pełna strachu. Przyszła wiadomość, że Adaś codziennie zjada opatrunki, ale dostanie majtki-ogrodniczki :)
  15. Jeszcze wszystko musi zatwierdzić CoolCaty, bo to jej rodzinka, ale nie sądzę, żeby był problem. Jest tyle czasu, że wszystko zdążymy zorganizować spokojnie :)
  16. Będzie dobrze :) Poślę Ci którąś ciotkę na wizytę :) Maluchy mają teaz z 4 tygodnie i odwiedzają bar mleczny i póki co tego baru nie można im odbierać. Później jeszcze sterylka, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość ;) Jeśli wizyta wypadnie ok, to można się cieszyć :)
  17. Nie mamy jeszcze oferty domku. A Twoja propozycja brzmi wspaniale :)
  18. Rozi, ja rozumiem intencje, ale jeszcze raz zapytam: co zrobić, jeśli ktoś wystawia na swoje tymczasy? Tak było właśnie na bazarku, od którego zaczęła sie ta dyskusja. Były przypadki zbiórek na nieistniejące psy, albo istniejące ale nie ta "czasoprzestrzeń" - bazarki to tylko mały procent problemu. A co z osobami, których psy poszły do domu, a na koncie nierozliczona kasa i sobie to wisi miesiącami?
  19. Może by tak tytuł zmienić? ;)
  20. Nie, jak przyjechali, 2 były martwe. Zimno jest, one były w schronie od 10 albo 12 lutego, nie pamiętam. A CC oceniła je na 3 tygodnie kilka dni temu. I tak szczęście, że przed tymi wielkimi mrozami ktoś zadzwonił, do dziś pewnie żadne by już nie żyło. A pisałam na FB od razu w sobotę, jak się dowiedziałam, a tu widocznie zapomniałam.
×
×
  • Create New...