-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Jadą do Donki, chłopak na szczęście nie ma choroby lokomocyjnej. Samochodem wie, jak się jeździ i ogólnie rewelacja. -
3-miesięczne maleństwo porzucone w polu Ma dom :)
mmd replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Wet mówił, co z niego wyrośnie? Jak teraz 4300 to ile docelowo? Ogłoszenia zamówione - pakiecik 50 sztuk. -
Miałam w sobotę telefon z Retkini, najpierw się nie mogłam dogadać, później chcieli czarną sunię, a ponieważ sunia raczej na bank ma dom, to wysłałam do Was. Za jakiś czas znów zadzwonił, że chce pieska i nie dla siebie, tylko swojej dziewczyny. Strasznie to zamotane, jeśli to ten sam, to nie spodziewałabym się niczego konstruktywnego.
-
[quote name='malawaszka']o rany jaki nietoperz kochany :mdleje: ale ona w tym hoteliku jest w kojcu??? gdzie będzie po operacji? robiliście już USG?[/QUOTE] Tak sobie pomyślałam, że trzeba Ci ją pokazać, ale doskonale trafiłaś sama;)
-
3-miesięczne maleństwo porzucone w polu Ma dom :)
mmd replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
To szczeniak - powinien znaleźć. Zaklepałam sobie ogłoszenia na bazarku, jeśli do wieczora z mojego gumtree nic się nie pojawi, to lecimy :) -
Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Nutusiu, jak już zejdziesz na ziemię to podrzucam schemat, co można napisać.[B][FONT="]Imię: [/FONT][/B] [FONT="]Płeć: [B]samiec[/B] Wiek: Waga: Miejsce: [B]okolice Warszawy[/B] Kastracja: Czip: Stosunek do dzieci: Stosunek do innych psów: Stosunek do kotów: [/FONT] [FONT="]Dodatkowe informacje: [B]zaszczepiony???[/B][/FONT] [B][FONT="]Kontakt:[/FONT][/B] -
Nasz Bakuś, a teraz Bax - już w swoim wspaniałym DS! Dziękuję ! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Trzymamy!! -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Lżej mu będzie ;) A ja zamówiłam na bazarku ogłoszenia. -
Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Skrzydła dziś mam, fruwam, latam i... ćwierkam! :)[/QUOTE] Uważaj, bo odlecisz :diabloti: To czekam na namiary i tekścik. -
Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Zamówiłam już ogłoszenia, ale przydałby się kontakt (tel. i mail). Ogłoszenia będą za kilka dni, więc można pomyśleć, co o nim napisać. Ogłoszenia gotowe niektóre można zmienić, ale wielu nie można :) To zależy jaka stronka. -
Psie dzieci przerzucone przez płot...Już w swoich domkach !!!!!!!
mmd replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Jak wygląda sytuacja szkrabików dziś? Ktoś się zdecydował na któreś? -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
A ja widzę taki różowiutki brzeżek i to zupełnie nowa skóra Adasia:) Urosło mu jej już troszkę - w ogóle to wygląda to super - wczoraj porównywałam foty. -
Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ale malamuty się spisały! W takim tempie wyczarowały lepszy los dla chłopczyka :loveu: Nutusiu, czy ja mam już zaczynać wojować z ogłoszeniami, czy czekamy kilka dni aż Donka napisze o nim więcej? -
Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Coś znalazłam [url]http://www.przyjaciel.kutno.pl/miasto-kutno/[/url] -
Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Czyli Donka. To była opcja nr 2. Ja nie wiem, czy u Yumanji nie ma tez wybiegu i spacerków, tylko nie dopytałam. Wiem, że oba te hoteliki są chwalone. Donkę polecałam wcześniej, bo o niej wiem więcej od jednej z łódzkich dziewczyn z dogo. No i super, że w obu były miejsca, zwykle aż tak dobrze nie ma. -
Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Nutusia do mnie dzwoniła, żebym zadzwoniła do Donki :diabloti: ale sama zadzwoni. Chłopak jutro pewnie pojedzie. No chyba że stanie sie prawdziwy cud i BDT się objawi. -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Ale mu się zmienia. Wcześniej koty tolerował. Myślę, że dostanie po ryju i da sobie spokój:) I ja tam nie wierzę, że Agnieszka go wywali, dużo się narobi przy pupinie i galantego odda? Ja bym nie oddała... -
Wiecie co - ja pierdyknę. Pisze do mnie pani z okolic Lublina i nic tylko chce oba szczyle:) Wysłałam jej foty i tych brązowych trzech z Łodzi, i tych czarnych z Pabianic - nie! Ona chce te dwa.... I może odebrać w Warszawie. Napisałam, niech się wstrzyma do piątku - jak coś nie wypali to będzie jak znalazł.
-
Lili - UDAŁO SIĘ!!!!!!już we własnym domu!! Dziękuję wszystkim!
mmd replied to Mośka's topic in Już w nowym domu
Jaki fajny kudłaczek! Inaczej ją sobie wyobrażałam. Bardzo się cieszę, że udało się i że nie jest z nią źle. No i że nieduża - łatwiejsza do adopcji :)