Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Przepraszam za moje prostactwo, zamiast się zachwycać, ja tak trywialnie - ale to zdjęcie mnie zainspirowało - czy w tej torebeczce są groszki? [url]http://img683.imageshack.us/img683/4174/p3084913.jpg[/url] - pytam, bo mój miał podobnie ukształtowane klejnoty i nie było tam nic...
  2. Przepraszam, że nie na temat, ale po brawurowej akcji łapania suni w Białce wszystko jest cudnie tylko... transportera brak. http://www.dogomania.pl/threads/203159-Warszawa-transporter-dla-psa-15-kg-pilnie-po%C5%BCyczymy-bezdomna-sunia-ze-stoku-prosi!?p=16451891#post16451891
  3. Jadą do Donki, chłopak na szczęście nie ma choroby lokomocyjnej. Samochodem wie, jak się jeździ i ogólnie rewelacja.
  4. Wet mówił, co z niego wyrośnie? Jak teraz 4300 to ile docelowo? Ogłoszenia zamówione - pakiecik 50 sztuk.
  5. Miałam w sobotę telefon z Retkini, najpierw się nie mogłam dogadać, później chcieli czarną sunię, a ponieważ sunia raczej na bank ma dom, to wysłałam do Was. Za jakiś czas znów zadzwonił, że chce pieska i nie dla siebie, tylko swojej dziewczyny. Strasznie to zamotane, jeśli to ten sam, to nie spodziewałabym się niczego konstruktywnego.
  6. [quote name='malawaszka']o rany jaki nietoperz kochany :mdleje: ale ona w tym hoteliku jest w kojcu??? gdzie będzie po operacji? robiliście już USG?[/QUOTE] Tak sobie pomyślałam, że trzeba Ci ją pokazać, ale doskonale trafiłaś sama;)
  7. To szczeniak - powinien znaleźć. Zaklepałam sobie ogłoszenia na bazarku, jeśli do wieczora z mojego gumtree nic się nie pojawi, to lecimy :)
  8. Nutusiu, jak już zejdziesz na ziemię to podrzucam schemat, co można napisać.[B][FONT=&quot]Imię: [/FONT][/B] [FONT=&quot]Płeć: [B]samiec[/B] Wiek: Waga: Miejsce: [B]okolice Warszawy[/B] Kastracja: Czip: Stosunek do dzieci: Stosunek do innych psów: Stosunek do kotów: [/FONT] [FONT=&quot]Dodatkowe informacje: [B]zaszczepiony???[/B][/FONT] [B][FONT=&quot]Kontakt:[/FONT][/B]
  9. Lżej mu będzie ;) A ja zamówiłam na bazarku ogłoszenia.
  10. [quote name='Nutusia']Skrzydła dziś mam, fruwam, latam i... ćwierkam! :)[/QUOTE] Uważaj, bo odlecisz :diabloti: To czekam na namiary i tekścik.
  11. Zamówiłam już ogłoszenia, ale przydałby się kontakt (tel. i mail). Ogłoszenia będą za kilka dni, więc można pomyśleć, co o nim napisać. Ogłoszenia gotowe niektóre można zmienić, ale wielu nie można :) To zależy jaka stronka.
  12. Jak wygląda sytuacja szkrabików dziś? Ktoś się zdecydował na któreś?
  13. A ja widzę taki różowiutki brzeżek i to zupełnie nowa skóra Adasia:) Urosło mu jej już troszkę - w ogóle to wygląda to super - wczoraj porównywałam foty.
  14. Ale malamuty się spisały! W takim tempie wyczarowały lepszy los dla chłopczyka :loveu: Nutusiu, czy ja mam już zaczynać wojować z ogłoszeniami, czy czekamy kilka dni aż Donka napisze o nim więcej?
  15. Wszystkich co dzwonią i piszą odsyłamy do dwóch szczylkowych rodzin.
  16. Coś znalazłam [url]http://www.przyjaciel.kutno.pl/miasto-kutno/[/url]
  17. Czyli Donka. To była opcja nr 2. Ja nie wiem, czy u Yumanji nie ma tez wybiegu i spacerków, tylko nie dopytałam. Wiem, że oba te hoteliki są chwalone. Donkę polecałam wcześniej, bo o niej wiem więcej od jednej z łódzkich dziewczyn z dogo. No i super, że w obu były miejsca, zwykle aż tak dobrze nie ma.
  18. Pewnie jedno i drugie. Gra w pokerka i pije - a pewnie jeszcze podszczypuje dziewuchy :diabloti:
  19. Nutusia do mnie dzwoniła, żebym zadzwoniła do Donki :diabloti: ale sama zadzwoni. Chłopak jutro pewnie pojedzie. No chyba że stanie sie prawdziwy cud i BDT się objawi.
  20. Coś mi się tak wydawało, że inaczej wygląda. Nie wiem, czy ujęłabym to jako 'gruba' - ona po prostu zrobiła się potężna, jakby urosła. Taka "napakowana" jest, chyba mase robi ;)
  21. Ale mu się zmienia. Wcześniej koty tolerował. Myślę, że dostanie po ryju i da sobie spokój:) I ja tam nie wierzę, że Agnieszka go wywali, dużo się narobi przy pupinie i galantego odda? Ja bym nie oddała...
  22. Ale musiałabyś sklonować, bo mają być dwa:) A jak podesłałam rodzeństwa to nie - tylko te co u mnie. Jakaś fajna, tylko na te pypcie taka uparta:) Ostatni mail: Pani wyraża nadzieję, że z adopcji nic nie wyjdzie i przechwyci maluchy :diabloti:
  23. Wiecie co - ja pierdyknę. Pisze do mnie pani z okolic Lublina i nic tylko chce oba szczyle:) Wysłałam jej foty i tych brązowych trzech z Łodzi, i tych czarnych z Pabianic - nie! Ona chce te dwa.... I może odebrać w Warszawie. Napisałam, niech się wstrzyma do piątku - jak coś nie wypali to będzie jak znalazł.
  24. Jaki fajny kudłaczek! Inaczej ją sobie wyobrażałam. Bardzo się cieszę, że udało się i że nie jest z nią źle. No i że nieduża - łatwiejsza do adopcji :)
×
×
  • Create New...