Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Ponieważ Gusia mnie wyprzedziła z ogłoszeniami dla Aresa, mam jeden wolny pakiecik. Komu, komu? Typuj Mysza, albo Fart, albo ta malutka Tereska - ona może by i prędzej się załapała...
  2. Widziałam - tym razem byłaś szybsza :)
  3. Spokojnie :) Właśnie zamówiłam pakiety ogłoszeń, będą nowe.
  4. [quote name='mania1979']wróciłyśmy od weta,nić zaczęła sie rozpuszczać,zdjął już te szwy,powiedział że rana "pięknie sie zagoiła";) za to Sońka nie pięknie się zachowała ,strzeliła na miejscu focha i chciała dziabnąć weta:p oj ma charakterek:evil_lol:[/QUOTE] No to ulga :) Mój wet zdejmował szwy, bo jak stwierdził "te rozpuszczalne prędzej ropa podejdą niż się rozpuszczą" - no i widać prawde rzekł :) [quote name='mania1979']dostałam parę fajnych zdjęć Fifi,córeczki Sońki,ale nie umiem ich tu wstawić:oops:[/QUOTE] wyślij mi na [email][email protected][/email]
  5. ojej, co się stało? napisz, jak wrócicie może to tylko szwy się paskudzą
  6. Jak się wali to wszystko. Nie spodziewałam się, że takie smuty nastaną tutaj... ech..
  7. A to dziś święto mamy? ;) To ja też sto lat!! :)
  8. Wspaniała wiadomość :) Na blogu też byłam.
  9. Mi już ręce i cycki opadają. Nie wiem, jak go do domu wykopać. No nie wiem. Artysta z niego całkiem niezły ;)
  10. [quote name='mala_czarna']I dopisek: Ares robi głupie miny, stąd ten dziwny wyraz pyska na zdjęciach. Proszę nie brać tego do siebie, w rzeczywistości Ares to piękny psiak o nienagannych manierach i przepięknej sylwetce :evil_lol::cool3:[/QUOTE] Jestem za :)
  11. Fajnie, że jest fajnie :) Tylko to sikanie żeby się skończyło. Co ją napadło?
  12. Na gumtree i szerloku tak, jak najbardziej - podaj to pozmieniam. Najlepiej wyślij mi sms, bo mogę nie siedziec na dogo. Pozostałe ogłoszenia nie ja robiłam, ale i tak trzeba będzie w połowie kwietnia zamówić nowy pakiet.
  13. Przeniosłam na Kraków. [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Chetnie-popilnuje-domu-W0QQAdIdZ271527782[/url] Będę tak zmieniać, aż ktoś go wypatrzy :) Szerloka ma nadal na razie na Warszawę.
  14. Ja tam nie widzę żadnej różnicy. Rok temu była taka sama: I też powychodziła smutna/zamyślona na zdjęciach. Chyba tak już ma.
  15. [quote name='asik007']Biegający Adaś. [url]http://www.youtube.com/watch?v=0k83Q6dbxtg[/url][/QUOTE] Matko, ale się rozkręcił! Wszystkie repelenty trzymaja psa z daleka tylko parę godzin. Chyba tylko behawiorysta tu pomoże.
  16. Widzisz, ale ja rozumiem obawy Nutusi, bo ŁADNEMU Aresowi grozi zniknięcie ;) A co nam po ŁADNYM znikniętym Aresie?
  17. Fajny Adaś :) Filmik bym obejrzała - najlepiej go na you tube wrzucić (ja nie umiem) - wtedy tu się załaduje.
  18. [quote name='Magdina']przypadkowo trafiłam na ten wątke i piesio jest przecudny!!!rozumiem ,ze potrzebne pieniążki??prosze o jakies info to postaram sie pomóc[/QUOTE] A jeszcze bardziej jest fajny niż cudny. To taki bezproblemowy, miły i zabawowy psiaczek!
  19. [quote name='gusia0106']Ma na imię.....Edward...w skrócie Edi ;)[/QUOTE] dla mnie może mieć nawet Kalasanty ważne, że się doczekał a ktos się poznał :) [quote name='gusia0106'] I kto zgadnie - gdzie dzisiaj spał Ginger? :):)[/QUOTE] Tam, gdzie sypiają psy - pod kołderką lub na kołderce ;)
  20. Chciałam powiedzieć, że ta psia buzia jest ładna: [URL]http://img832.imageshack.us/img832/5243/img4255a.jpg[/URL] ...i z taką ładną buzią się pokazujemy :) [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlody-bardzo-grzeczny-i-mily-psiak-do-adopcji-W0QQAdIdZ270478448[/url] [url]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/przyjacielski-uroczy-psiak-szuka-domu-ID4BTs.html[/url]
×
×
  • Create New...