-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Wysłałam za marzec :) -
Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']A to przepraszam! :) Sądziłam, że pomiędzy szczepieniem na wściekliznę a tymi na wirusówki musi być przerwa... :) Mmd - dzięki! Poczekamy ile będzie trzeba. Wczoraj padła teoria, że Lupus to... wilczak czechosłowacki. Sprawdziłam. Beeee tam, malamut z niego i tyle :)[/QUOTE] Przerwę się robi szczeniakom z tego co wiem przy pierwszych w życiu szczepieniach. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Muszę wpłacić moją marcową deklarację. alice - napisz do wszystkich, którzy deklarowali, że jest na minusie -
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Przytulamy bardzo mocno i radzimy zachować spokój:) -
3-miesięczne maleństwo porzucone w polu Ma dom :)
mmd replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
No to tyle dobrego, że może sobie pomieszkać kilka dni bez problemu;) Jeśli ktoś sensowny się odezwie to szkoda kontaktu. TZ-towi znajdziesz następnego bździocha, spokojna głowa. -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
mmd replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Z tym łączonym transportem byłoby nieźle, jadą i tak przez Łódź. A to już po drodze. -
Nasz Bakuś, a teraz Bax - już w swoim wspaniałym DS! Dziękuję ! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Pieluchę mu załóżcie :D Niech sobie naleje i chodzi w tym, może zobaczy jak to fajnie. -
3-miesięczne maleństwo porzucone w polu Ma dom :)
mmd replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Czekamy w kolejce na tym bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203302-Og%C5%82oszenia-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie.-Do-13.03.-Dla-Pudziana-i-Lincolna[/url]! nie zapomniałam :) -
Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Tekścik jest :) Ogłoszenia będą nie tak od razu, ale za 2-3 dni jak sądzę. -
[quote name='jolabuk5']Dziękuję, mmd! Mam jeszcze wpłacić na Miśka, niesamowitego skrzywdzonego psa, to dołozę do mojej wpłaty te 5 zł od Ciebie, dobrze?[/QUOTE] Bardzo dobry pomysł :) A panu Piotrowi może powiedz, żeby trochę wytrzymał, będziemy pomagać w szukaniu domu. Prawdziwe ogłaszanie to nie jest wątek na miau i na dogo, to o wiele za mało, po akcji z ogłoszeniami w necie jest szansa, bo to dużo stron. I sa inne bazarki, poszukam, jeśli chcesz i będzie więcej ogłoszeń.
-
mix Amstaffka porzucona na stacji benzynowej!!
mmd replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do suni na zaproszenie. To dobry pomysł, żeby jedno po drugim promować. W Łodzi jest ewatonieja - ona chyba ma sporo wspólnego z tymi rasami, wyślij PW, może coś pomoże. Tu potrzeba dziewczyn, które się znają na takich psiakach. -
Miło sobie koresponduję z panią, która pierwotnie zakochała się w Młodej, będzie z tego domek, już to wiem, tylko nie wiem dla której suni :) Podesłałam filmik z tym strasznym stadem pożerającym mamusię i czekamy do jutra na wynik wizyty w Warszawie. Jak będzie pozytywny to jedna "pabianicka" pojedzie do Bytomia.
-
Jest pani zauroczona sunią nr 5 :) To "spadek" po moich szczeniakach. Pokorespondowałam sobie, wysłałam zdjęcia i ten "straszny film" - jeśli wizyta jutro w Warszawie będzie pozytywna dla "mojej" suni, to pani się zdecyduje na tę sunieczkę nr 5. Sama po nią może przyjechać i na mój gust będzie to niezły domek.
-
Ciotka, ale to był taki mini mini pantofel do zabawy. Z piszczałką :) No, jeśli jutro Gusia się ustosunkuje niezbyt pozytywnie po wizycie, to jest pani chętna na Młodą. Sama przyjedzie po nią. Ale myślę, że będzie dobrze, więc podesłałam pabianickie i łódzkie szczyle i już sobie jedną czarnulkę upatrzyła :)
-
*FPR-ZWP* -Niko- psi arystokrata wyrzucony na wsi. MA WSPANIAŁY DOM
mmd replied to anovip1's topic in Już w nowym domu
Biedna Agata, biedny Niko. Ale tylko dziś ;) -
[quote name='jolabuk5']mmd, strasznie Ci dziękuję, ja dopiero teraz mogę wejśc do netu i to na chwilę...Dzięki ogromne! Napisz, proszę ile kosztuje ten zestaw, prześlę pieniądze![/QUOTE] Całe 5 złotych, więc nie ma o czym gadać:) Oby coś z tego było.