Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Oczywiście znowu się denerwuję, jak dziewczynki przyjmą wielkie zmiany w życiu. A właściwie to jak będzie miała na imię mamusia?
  2. [quote name='Nutusia']A to przepraszam! :) Sądziłam, że pomiędzy szczepieniem na wściekliznę a tymi na wirusówki musi być przerwa... :) Mmd - dzięki! Poczekamy ile będzie trzeba. Wczoraj padła teoria, że Lupus to... wilczak czechosłowacki. Sprawdziłam. Beeee tam, malamut z niego i tyle :)[/QUOTE] Przerwę się robi szczeniakom z tego co wiem przy pierwszych w życiu szczepieniach.
  3. Muszę wpłacić moją marcową deklarację. alice - napisz do wszystkich, którzy deklarowali, że jest na minusie
  4. Przytulamy bardzo mocno i radzimy zachować spokój:)
  5. Jeszcze musze poumawiac obie strony i w sobotę podjechać pomachać chusteczką, a później spocznę na laurach i będę hodować sadełko :D
  6. Gusia dzwoniła - Młoda ma dom!! Będzie małą księżniczką - pani już ma plan rozpuszczania jej, ze spaniem w łóżku włącznie oczywiście. Pani wie o sterylkach, że potrzebne, o higienie jamy ustnej, o karmach - no i ma jakieś związki z SGGW.
  7. [quote name='zuzka']Wiadomo już coś o wizycie przedadopcyjnej w potencjalnym domku dla malutkiej czarnrj sikoreczk?[/QUOTE] Jak będzie wiadomo, zaraz napiszę.
  8. No to tyle dobrego, że może sobie pomieszkać kilka dni bez problemu;) Jeśli ktoś sensowny się odezwie to szkoda kontaktu. TZ-towi znajdziesz następnego bździocha, spokojna głowa.
  9. Z tym łączonym transportem byłoby nieźle, jadą i tak przez Łódź. A to już po drodze.
  10. Pieluchę mu załóżcie :D Niech sobie naleje i chodzi w tym, może zobaczy jak to fajnie.
  11. Czekamy w kolejce na tym bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203302-Og%C5%82oszenia-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie.-Do-13.03.-Dla-Pudziana-i-Lincolna[/url]! nie zapomniałam :)
  12. Tekścik jest :) Ogłoszenia będą nie tak od razu, ale za 2-3 dni jak sądzę.
  13. No tak, nie ma się z kim tłuc i podgryzać. Nie dawaj jej myszy, jeszcze posłuży innym psiakom.
  14. [quote name='jolabuk5']Dziękuję, mmd! Mam jeszcze wpłacić na Miśka, niesamowitego skrzywdzonego psa, to dołozę do mojej wpłaty te 5 zł od Ciebie, dobrze?[/QUOTE] Bardzo dobry pomysł :) A panu Piotrowi może powiedz, żeby trochę wytrzymał, będziemy pomagać w szukaniu domu. Prawdziwe ogłaszanie to nie jest wątek na miau i na dogo, to o wiele za mało, po akcji z ogłoszeniami w necie jest szansa, bo to dużo stron. I sa inne bazarki, poszukam, jeśli chcesz i będzie więcej ogłoszeń.
  15. Zaglądam do suni na zaproszenie. To dobry pomysł, żeby jedno po drugim promować. W Łodzi jest ewatonieja - ona chyba ma sporo wspólnego z tymi rasami, wyślij PW, może coś pomoże. Tu potrzeba dziewczyn, które się znają na takich psiakach.
  16. Miło sobie koresponduję z panią, która pierwotnie zakochała się w Młodej, będzie z tego domek, już to wiem, tylko nie wiem dla której suni :) Podesłałam filmik z tym strasznym stadem pożerającym mamusię i czekamy do jutra na wynik wizyty w Warszawie. Jak będzie pozytywny to jedna "pabianicka" pojedzie do Bytomia.
  17. One miały ten pantofel już ponad tydzień. I kosteczkę. I piłeczkę. No i jest jeszcze mysz, ale to własność Zuzki i na wyposażeniu jest :) Pewnie już przemamlana przez kilka psów i jeszcze kilka się poznęca.
  18. Jest pani zauroczona sunią nr 5 :) To "spadek" po moich szczeniakach. Pokorespondowałam sobie, wysłałam zdjęcia i ten "straszny film" - jeśli wizyta jutro w Warszawie będzie pozytywna dla "mojej" suni, to pani się zdecyduje na tę sunieczkę nr 5. Sama po nią może przyjechać i na mój gust będzie to niezły domek.
  19. Ciotka, ale to był taki mini mini pantofel do zabawy. Z piszczałką :) No, jeśli jutro Gusia się ustosunkuje niezbyt pozytywnie po wizycie, to jest pani chętna na Młodą. Sama przyjedzie po nią. Ale myślę, że będzie dobrze, więc podesłałam pabianickie i łódzkie szczyle i już sobie jedną czarnulkę upatrzyła :)
  20. Tak myślę, że dla niego to też dobrze, bo będzie miał swojego ludzia na wyłączność. I pantofel na wyłączność ;) Jeszcze jutro ta sterylka, później wizyta dla Młodej. Jutro o tej porze już będzie wszystko jasne.
  21. Biedna Agata, biedny Niko. Ale tylko dziś ;)
  22. Chłopak chyba tak, ale podesłałam pani fotki z taka właśnie adnotacją. Dałaś Młodemu coś na nową drogę życia? Jakis drobiazg, żeby nie było mu smutno?
  23. [quote name='jolabuk5']mmd, strasznie Ci dziękuję, ja dopiero teraz mogę wejśc do netu i to na chwilę...Dzięki ogromne! Napisz, proszę ile kosztuje ten zestaw, prześlę pieniądze![/QUOTE] Całe 5 złotych, więc nie ma o czym gadać:) Oby coś z tego było.
×
×
  • Create New...