Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. On w ogóle chętnie w spółki wchodzi. Z jednym kota gania, z drugim kradnie żarcie - demoralizacja totalna :)
  2. Prawa to on nie ma, gorzej jak zew natury poczuje. Nie mam zaufania do psów z jajami i koniec:) (i następna to samo - co Wy z tym Zezolkiem - biedny pies:diabloti:)
  3. Nutusia już wie i bardzo się cieszy, że jakoś idzie:)
  4. Ale już tylko 4 - to dużo lepiej wygląda :) Są przepięknie.
  5. Wiem, ta z ropomaciczem. A Frykasowi jajca na pewno trzeba wyciąć, bo Zuzka mówi, że on strasznie zakobietny jest. Żeby nie zwiał w końcu... "Moją" podwąchuje, choć to matka dzieciom, ale i tak go cos męczy ;)
  6. Nie da rady. Za bardzo jesteśmy zazwyczaj zajęci skakaniem, tarmoszeniem się i podgryzaniem :diabloti:
  7. Oj tam, zaraz zezolkowi :) Ja nic nie zauważyłam.
  8. Podlinkowany (bo nie był). Można się częstować :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203523-Czy-w-Kampinosie-s%C4%85-wilki-Jest-szansa-na-ratunek-B%C5%81AGAM-O-DEKLARACJE%21%21%21"][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/7713/wilkkutnobaner.jpg[/IMG][/URL]
  9. A bo to tak wygląda strasznie, ale szybko się cofa. I chyba niektóre psy mają jakieś predyspozycje, bo z moich tylko jeden tak miewał, nawet jak sobie gdzieś zatarł oczko w łóżku (taki podkołderny czołgacz był ;)) Raz tylko widziałam psa który miał "powywracane" oczy długo, ale to była fiśnięta dobermanka, która przywaliła z rozpędu w drzewo.
  10. No to jakby Żyrardów wypalił to byłoby wszystko z głowy :) Oprócz mamusi oczywiście, ale i na nią przyjdzie pora.
  11. Na razie ja sobie przytulałam i w czwartek jeszcze poprzytulam.
  12. Nie wiadomo, bo siedzi sam, ale odpisz, że to przecież szczeniak, maluch - one tak się zachowuja jak je wychowamy. Wiem tyle, że mu się nie podoba samemu i trochę się awanturuje.
  13. Ładny. I wygląda trochę haszczakowato, więc może mu się poszczęsci, bo teraz moda nastała na dobre.
  14. Nie dziwię się. Zabrała go do domu, zapewniła bezpieczeństwo. On już w lecznicy kochał każdego, kto mu poświęcał czas. Niech go jednak Agnieszka nie rozpuszcza i nie pędzi na każde wołanie. On musi się nauczyć być też sam. Wiem, co mówię, bo to błąd wychowawczy, który mam na sumieniu ;)
  15. Zrobimy na pewno Chłopakowi zaczyna jaśnieć przyszłość, tylko godzinka, a już jest lepiej :)
  16. Agatko, poradzisz sobie. A jak nie, to Ci wtrynimy jakiegoś pieszczocha na pocieszenie ;)
  17. No to super:) Wiosna to dobry czas na adopcję.
  18. Mamy 10 :multi: Kto da kolejne 10? Na 20 tez się nie obrazimy :diabloti:
  19. Psiak słodki ale... Uważam, że bez ogłoszeń nie będzie nic z tego. Mogę Ci wyszukać bazarki ogłoszeniowe.
  20. Mamy newsy Mamy dwa miejsca w hotelikach, bo dzwoniłyśmy z Nutusią niezależnie od siebie. Opcja 1. 400-450 z hotelową karmą, duży kojec, wet odjajczanie i te sprawy na miejscu. Z nasza karmą 300-350. Opcja 2. 400 z hotelową karmą, kojec, wybieg, spacer 3 razy dziennie. Z nasza karmą 320. No to teraz deklaracje i jedziemy :)
  21. Twoja księżniczka wczoraj miała znów odrobaczonko, a z tego co zdążyłam zobaczyć, zanim CC zwinęła mi kupalka sprzed nosa, to nic tam się nie uwijało. Pupą jednak saneczkowała, więc jakieś ostatki-niedobitki musiały być. Za 6 dni sama będziesz grzebać w kupie patyczkiem :diabloti: A poza tym - jak mówiłam przez telefon - dziewczynka jest prawdziwym skarbem. Macha ogonkiem, umie slicznie prosić, siedzenie na kolankach ma opanowane do perfekcji, nie awanturuje się. Nic tylko kochać :)
×
×
  • Create New...