-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Nasz Bakuś, a teraz Bax - już w swoim wspaniałym DS! Dziękuję ! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Pewnie, że się nauczy :) Dobrze, że do tego Gdańska nie trafił, bo jakby pani zobaczyła, że zamiast miłego pieseczka ma ćwoka to miałby ekspresową wycieczkę z powrotem. Pewnie biedak nigdy nie miał domu, siedział w klatce albo w jakiejś szopie i nikogo nie interesował. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
mmd replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wiele się nie zmieniło ;) "Ogródkowe" zdjęcia jak dawniej - jednym słowem, lenistwo, mizianie i zabawa. Dla mnie może być :) Fajne to zdjęcie z całowaniem pani. -
Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Tutaj napisałam prośbę o umieszczenie na stronie [url]http://www.dogomania.pl/threads/74840-Akity-i-ich-mixy-w-Potrzebie-Daj-Dom-Akicie-%28aktualizacja-i-1-1-strona-w%C4%85tku%29/page36[/url] może pójdzie szybciej -
Bardzo proszę o dodanie na stronę "akity w potrzebie" tego psiaka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203523[/url] To pilne, bo pies ma jechać w poniedziałek do schronu, a rejestracja na stronie trwa długo. Psiak jest bardzo kontaktowy, szkoda go.
-
3-miesięczne maleństwo porzucone w polu Ma dom :)
mmd replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Tomaszów z opcją dostawy, jeśli domek będzie wart zachodu ;) Namiary są tu: [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-4-miesieczny-szczeniak-do-adopcji-za-darmo-W0QQAdIdZ265085110[/url] -
Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia to ja robię i jak trzeba zdobywam na bazarkach, więc o to niech Cię głowa nie boli :) Zdjęcia z ludziem sa najlepsze, gdy chodzi o adopcję. Tylko głowy sobie poucinajcie na tych fotach ;) Ja właśnie tak to widzę, że jeśli już ten schron, to niech tam wiedzą, że on ma mafię za sobą i że jest pod ochroną, a nie jakiś tam bezpański zupełnie burek :diabloti: -
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Uwielbiam takie domki :) Nutusiu, banerkowo jestem niedoskonała. Pomyślę, kogo mozna napaść. -
3-miesięczne maleństwo porzucone w polu Ma dom :)
mmd replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Melduję się. -
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mmd replied to a topic in Już w nowym domu
To nawet bez sterydów powinno szybko się cofać. Miewał tak mój jamnik. O ile nie było to silne uderzenie to do jutra powinno być całkiem nieźle. -
Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Jeśli to dobry schron to może jeszcze przed wyjazdem psiaka zrób dodatkowe zdjęcia, jak najwięcej. Zrobimy mu kampanię reklamową. Później trzeba by jakoś ze schronem mieć kontakt i może coś się uda zrobić. Bardzo mi przykro, że to tak nie idzie, że nie ma kasy, a psiak pójdzie, było nie było, w niewolę. -
Ekonomiczne to ja już mam podwójne, ale co to ma do psiaków;)
-
Psie dzieci przerzucone przez płot...Już w swoich domkach !!!!!!!
mmd replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Od wczoraj na to gumtree zajrzało 250 osób, musi coś z tego być. -
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mmd replied to a topic in Już w nowym domu
Biedna mała. Chyba wiem, jak to wygląda. Kiedy robicie sterylkę? -
Doberek :) Ja bym sobie poszła na kolejne studia, ale teraz jakieś psie. Mam już masę szkół i wykształceń, a wszystkie nieprzydatne ;)
-
Lili - UDAŁO SIĘ!!!!!!już we własnym domu!! Dziękuję wszystkim!
mmd replied to Mośka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mośka']... I mamy już zgodę:loveu: ....[/QUOTE] No to na razie - tfu tfu - idzie składnie :) -
Smutne oczy wypatrujące pomocy - JUŻ W KOCHAJACYM DOMKU !!!!
mmd replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj znów wygłaskałam Frykasa. I mój syn też. To superowy, zabawowy psiak:) -
Lili - UDAŁO SIĘ!!!!!!już we własnym domu!! Dziękuję wszystkim!
mmd replied to Mośka's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184498[/url] -
Lili - UDAŁO SIĘ!!!!!!już we własnym domu!! Dziękuję wszystkim!
mmd replied to Mośka's topic in Już w nowym domu
Ale super! Z tą ciąża mniej super. Piszcie o wsparcie do sterylkowej skarbonki - zaciążone sunie mają pierwszeństwo. W marcu jest tez akcja tanich sterylek. -
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Nutusiu, sieroto źle link do wilka wstawiłaś, poprawiony: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203523[/url] -
[quote name='mysza 1']Niestety... :( są wątki, na których ludzie mniej zaangażowani, nowi chcą pomagać. U nas to tylko w swoim towarzystwie siedzimy ;) [/QUOTE] No ja w miarę nowa :) Jeśli nie liczyć szczeniaków sprzed roku u Urwiska;) A jest tak, bo jak człek sobie radzi i nie lamentuje to każdy z przyjemnością poczyta i idzie dalej. Liczę, że 1% może coś przyniesie.