Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Pewnie, że się nauczy :) Dobrze, że do tego Gdańska nie trafił, bo jakby pani zobaczyła, że zamiast miłego pieseczka ma ćwoka to miałby ekspresową wycieczkę z powrotem. Pewnie biedak nigdy nie miał domu, siedział w klatce albo w jakiejś szopie i nikogo nie interesował.
  2. O, coś jakby poadopcyjna się szykuje :evil_lol: A wariatką to ja dopiero będę, jak mi się mania prześladowcza na dobre rozwinie ;) Wszędzie muszę nochal wetknąć, wczoraj Wierna skupsała się w lecznicy, od razu poleciałam oglądać, aż mnie CC pogoniła, żebym dała spokój kupalowi :diabloti:
  3. Wiele się nie zmieniło ;) "Ogródkowe" zdjęcia jak dawniej - jednym słowem, lenistwo, mizianie i zabawa. Dla mnie może być :) Fajne to zdjęcie z całowaniem pani.
  4. Tutaj napisałam prośbę o umieszczenie na stronie [url]http://www.dogomania.pl/threads/74840-Akity-i-ich-mixy-w-Potrzebie-Daj-Dom-Akicie-%28aktualizacja-i-1-1-strona-w%C4%85tku%29/page36[/url] może pójdzie szybciej
  5. Bardzo proszę o dodanie na stronę "akity w potrzebie" tego psiaka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203523[/url] To pilne, bo pies ma jechać w poniedziałek do schronu, a rejestracja na stronie trwa długo. Psiak jest bardzo kontaktowy, szkoda go.
  6. Tomaszów z opcją dostawy, jeśli domek będzie wart zachodu ;) Namiary są tu: [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-4-miesieczny-szczeniak-do-adopcji-za-darmo-W0QQAdIdZ265085110[/url]
  7. Ogłoszenia to ja robię i jak trzeba zdobywam na bazarkach, więc o to niech Cię głowa nie boli :) Zdjęcia z ludziem sa najlepsze, gdy chodzi o adopcję. Tylko głowy sobie poucinajcie na tych fotach ;) Ja właśnie tak to widzę, że jeśli już ten schron, to niech tam wiedzą, że on ma mafię za sobą i że jest pod ochroną, a nie jakiś tam bezpański zupełnie burek :diabloti:
  8. Uwielbiam takie domki :) Nutusiu, banerkowo jestem niedoskonała. Pomyślę, kogo mozna napaść.
  9. To nawet bez sterydów powinno szybko się cofać. Miewał tak mój jamnik. O ile nie było to silne uderzenie to do jutra powinno być całkiem nieźle.
  10. Mamy takie chłopię do wzięcia. Świeżutki, "rósł" na polu pod Tomaszowem. Ma ze 3-a raczej 4 miesiące. Wielki to on nie będzie - teraz 3 kg. [attachment=838:5845.attach] [attachment=839:5846.attach]
  11. Jeśli to dobry schron to może jeszcze przed wyjazdem psiaka zrób dodatkowe zdjęcia, jak najwięcej. Zrobimy mu kampanię reklamową. Później trzeba by jakoś ze schronem mieć kontakt i może coś się uda zrobić. Bardzo mi przykro, że to tak nie idzie, że nie ma kasy, a psiak pójdzie, było nie było, w niewolę.
  12. Ekonomiczne to ja już mam podwójne, ale co to ma do psiaków;)
  13. Od wczoraj na to gumtree zajrzało 250 osób, musi coś z tego być.
  14. Biedna mała. Chyba wiem, jak to wygląda. Kiedy robicie sterylkę?
  15. Doberek :) Ja bym sobie poszła na kolejne studia, ale teraz jakieś psie. Mam już masę szkół i wykształceń, a wszystkie nieprzydatne ;)
  16. [quote name='Mośka']... I mamy już zgodę:loveu: ....[/QUOTE] No to na razie - tfu tfu - idzie składnie :)
  17. Dzisiaj znów wygłaskałam Frykasa. I mój syn też. To superowy, zabawowy psiak:)
  18. Ja Ci moge wstawiać. A jak mi się znudzi to Cie nauczę:) Przyjeżdzasz w sobotę? Umówiłam się z CC na czwartek rano na sterylkę. Ciapuś - święte słowa, tylko ja za bardzo kwoka jestem, jak już jakiś pies pogłaskany przeze mnie, to ciężko mi idzie.
  19. Jeszcze nie wiem. Oni chcieliby tak jak Ty - najlepiej wczoraj ;)
  20. [url]http://www.dogomania.pl/threads/184498[/url]
  21. Tak, ale obdarowany wiedział i był przy wizycie. Z oczu mu dobrze patrzy, ale ludzie młodzi. Los płata różne figle i może to byc ten wspaniały domek, a ten który wydaje się wspaniały być nim nie musi - różnie bywa. Dziewczyna bardzo, bardzo psiowa.
  22. Ale super! Z tą ciąża mniej super. Piszcie o wsparcie do sterylkowej skarbonki - zaciążone sunie mają pierwszeństwo. W marcu jest tez akcja tanich sterylek.
  23. Nutusiu, sieroto źle link do wilka wstawiłaś, poprawiony: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203523[/url]
  24. [quote name='mysza 1']Niestety... :( są wątki, na których ludzie mniej zaangażowani, nowi chcą pomagać. U nas to tylko w swoim towarzystwie siedzimy ;) [/QUOTE] No ja w miarę nowa :) Jeśli nie liczyć szczeniaków sprzed roku u Urwiska;) A jest tak, bo jak człek sobie radzi i nie lamentuje to każdy z przyjemnością poczyta i idzie dalej. Liczę, że 1% może coś przyniesie.
×
×
  • Create New...